Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

кажете някоя програма, която да прави "снимки" на екрана (screenshots) и по възможност на игри под directX. преди време имах една, но я деинсталирах, защото не можах да си нямеря действащ крак(май беше нова версия).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
това тук ли е въпросната енциклопедия?

... и crack ли е или cd key? защото гледам, че user-a който я е качвал, в тази папка(преди май беше в *Dictionaries.and.Reference/) е дал второто.

samkijot, съществуват отделно и BG Encyclopedia и Encyclopedia of History, като и двете са на издателство Труд и Сирма, незнам това за което говори mafiot дали е второто или е нещо друго

 

аз мога да я кача втората, ама не ми се занимава ако след това ще я изтрият както странно изчезнаха примерно всякакви речници Корал (пълните версии), докато си имахме английския, немския, френския и ако не ме лъже паметта испански.... сега нищо няма (само френския който аз качих наново щото някой го поиска)

та се чудя, да не би да има някакво негласно споразумение, или решение, да няма български софт за да няма проблеми ??!?

Link to comment
Share on other sites

... та се чудя, да не би да има някакво негласно споразумение, или решение, да няма български софт за да няма проблеми ??!?

 

и двете енциклопедии на Sirma са тук, но речниците на Koral наистина изчезнаха изведнъж всичките, а са наистина нещо полезно.

съмнявам се, че някой ще ти отговори на въпроса ;)

 

.:edit:.

поправям се. само едната енциклопедия на Sirma е на сървъра. това тук и това тук е едно и също, а имено Българска Енциклопедия А-Я.

Link to comment
Share on other sites

Най-после успях да кача крака за Истария на БГ;

http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/*Cra...20bg%20crak.rar

Тук я има все още ако някой има желание да я дръпне и после да я качи.

http://rack6.free.evro.net/ogimag/Software/IstoriaBG.iso

Link to comment
Share on other sites

crack request:

Screen Shot Maker v.2.0 build 006

 

... или някоя по-стара версия на програмата с работещ crack(видях, че 1.7 има такъв).

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Request: Smart MP3 Renamer + Crack

http://drkalo.data.bg/applications/MP3%20R...%20%2B%20KG.rar това не е същата програма ,но я виж може да ти свърши работа.

http://drkalo.data.bg/page/main.htm тук има доста интересни неща.

Link to comment
Share on other sites

Някои да знае как да си сложа субтитрите към VCD, за да го гледам на DVD - player? Питам навсякъде, търся на всякъде и не мога да намеря информация. Ако във форума има някаква тема по този проблем, кажете ми как се казва или ми дайте идея. Предварително благодаря!!!! :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

ако някой проявява интерес към Ciela 3.0, да каже за да я кача. програмата е на 2 CD-та, като в първото съм сложил crack-a (работи!) и някакви updates за 2003 г.

 

request-a ми за Аписа по-горе все още остава.

btw намерих един ето тук, но не е инсталация, а когато го подкарах ми изглеждаше доста .... абе, с две думи не е за прост user като мен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ima li nekoi koito moje da mi pomogne sys serien

nomer za Microinvest KOKTAIL.

Как да пре***м Микроинвест?!

 

Ако има нещо неясно - питай. Не ти е нужен крак или генератор...

И разберете най-накрая, че бутона сърч на форума е много полезен. В случая още завчера щеше да си намериш инфото и да си решиш проблема, вместо да чакаш някой да ти погледне поста и да отговори. Ако не знаете как работи търсачката - побъзикайте се и ще научите. Не е необходимо висше образование, нито пък ще му падне на някой мръвка от гъза ако пробва.

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, polzvah search predi da postna predniq put,a susto vidqh i v data.bg,i dokolkoto razbrah Microinvest sa slozhili dopulnitelni zastiti ,a suvetut koito ti si quote-nal e ot predi 2 godini ,ta za tva se 4udih dali ne znaete niakakvi drugi na4ini.

PEACE

Link to comment
Share on other sites

hi, фенове! търся едни драйвери за скенер, щото си загубих диска с драйверите, хе хе! та значи:

 

- скенер: Mustek BearPow 1200

- OS: Windows XP

Link to comment
Share on other sites

кажете някоя програма, която да прави "снимки" на екрана (screenshots) и по възможност на игри под directX. преди време имах една, но я деинсталирах, защото не можах да си нямеря действащ крак(май беше нова версия).

Виж това дано ти свърши работа ТУК

 

Ace WINScreen е една от най-мощните и известни програми за "снимане" на десктопа ви, а на всичкото отгоре е и безплатна. Разполага с вградена лупа, която увеличава образа 1000X (можете да регулирате степента на увеличение), позволявайки ви да огледате всеки детайл от образа; за да не пречи на работата, тя се крие в tray менюто и дори позволява правене на снимки направо от там

Link to comment
Share on other sites

A nepremenno li tryabva da e v C ?

I ima li nyakakvi drugi hitrinki,zashtoto i az go imam tozi,ama go puskam ot virtualno CD i neshto updeytite neshto ne mi e yasno kak stavat ?

10x predvaritelno

Pisal byah i predi za APIS-a,molya vijte i prednite topici !

Link to comment
Share on other sites

A nepremenno li tryabva da e v C ?

I ima li nyakakvi drugi hitrinki,zashtoto i az go imam tozi,ama go puskam ot virtualno CD i neshto updeytite neshto ne mi e yasno kak stavat ?

10x predvaritelno

Pisal byah i predi za APIS-a,molya vijte i prednite topici !

Не, няма нужда да е в C:\

Ъпдейта не можеш да го направиш на виртуално CD естествено, нали трябва да си пише по файловете.

Прави се така :

Всеки ъпдейт е саморазархивиращосе ZIP-че, пускаш го и то само ти предлага да се разархивира в \Windows\Temp, казваш му ОК и то се разархивира, като ди прави там поддиректория. Ако имаш други ъпдейти може всичките да ги разархивираш - всеки ще си напрви дир в Temp-а.

След това пускаш Апис-а и от първото меню имаш команда обновяване - като я пуснеш той ще те пита в коя дир да търси ъпдейти и като му кажеш ще вземе от там само тези които са нови за него и ще ги изтрие.

Имай предвид че обновяването става мнооооого бавно, като имам предвид наистина мноооого, така че първо пробвай с един ъпдейт преди да сложиш повече наведнъж.

Незнам какво ще стане ако имаш Апис ъпдейтнат до Държавен вестник брой 100 и искаш да го обновиш с ъпдейта за брой 105, защото останалите ги нямаш - според мен ще му се скапе базата данни, освен ако не е достатъчно умен да откаже да направи ъпдейта, незнам, не съм пробвал.

Link to comment
Share on other sites

Probval sym go tova-ne stava.

Probval sym i da vkaram updeyti vyv vitt.CD s WinISO (t.e. da obrabotya unmountnato virt CD)-pak ne stava.

Osvae tova,kakto veche sym pisal vyv foruma-na 98 APIS-a si raboti,a na XP sled izvestno vreme spira-may go poznava,che e falshivo. (probval sym go na razlichni instalacii na XP)

Link to comment
Share on other sites

Как така да вкараш ъпдейти във виртуалното CD ???

Това ми звучи като да си нямаш точна представа какво правиш.

След ъпдейт се променят големите файлове дето съдържат базата данни, ти какво се опитваш да вкараш в CD-то нямам идея. Ако си мислиш че като сложиш ъпдейта на CD-то и Апис-а ще го намери там - няма да стане.

Това което съм описал по-горе е начина по който се правят обновяванията на всеки нормален Апис, законен или правилно отключен. Ако твоята версия нещо не е в ред - незнам. Тя и без това май е модифицирана леко, щом може да работи от CD, знам ли кво друго са и променили !?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...