Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Адски спешно ми трябва MS SQL Server колкото по-нова, толкова по-добре версия. Някой ще може ли да я качи. Хиляди благодарности. :punk :punk :punk :punk :punk :woot :cry

Link to comment
Share on other sites

Адски спешно ми трябва MS SQL Server колкото по-нова, толкова по-добре версия. Някой ще може ли да я качи. Хиляди благодарности. :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :woot  :cry

ОК. Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition.

 

Edit: Готово. Тук: http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/Micr...andard.Edition/

Ще ти трябва и Service Pack 3a, по-точно частта за database components, т.е. това тук. Ще го кача, но няма да е днес, така че, ако не ти се чака, дърпай.

Link to comment
Share on other sites

ОК. Заемам се. Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition. Не бързай да го сваляш докато в директорията не се появи upped.by.DeZoeker.txt — ако го няма, значи upload-а не е приключил!

10x :punk

 

Ще изчакам. Благодаря ти пак, когато можеш го качи останалото.

Link to comment
Share on other sites

Ей в тая тема намирам спасение, 'щото много ми трябва една програмка, а я няма никъде! Казва се publisher. Ако я намерите, начи сте велики! :punk

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с AVG 7.0 ... Преди около един месец си я регнах с сериал от free.techno-link.com, а сега ми изкарва някви тъпи съобщения от рода на:

Enter your AVG Anti-Virus License Number and personal/company
information.

 

Който смята, че може да ми помогне да хвърли едно око тук

 

мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с AVG 7.0 ... Преди около един месец си я регнах с сериал от free.techno-link.com, а сега ми изкарва някви тъпи съобщения от рода на:
<!--QuoteEBegin-->Enter your AVG Anti-Virus License Number and personal/company<!--QuoteEBegin-->information.<!--QuoteEBegin-->

 

Който смята, че може да ми помогне да хвърли едно око тук

 

мерси предварително

http://warez.ru/invision/index.php?showtop...indpost&p=83691

Link to comment
Share on other sites

Търся някакво <CAE>като например(PROCast, Magma, WINCast, PAM-CAST, POWERCast, Poligon, CASTCae, SOLIDCast, NovaFlow).От 3 месеца резултат няма. :zzz

Link to comment
Share on other sites

imah edna programa koyato svalih ot edin ruski sait slu4aino i sega e iztrih bez da iskam i nemoga da ya namerya nyakoi moje li da pomogne

1st video converter

programata e za extraktwane na kadri ot videofail v JPG

ako nyakoi znai i nyakoya druga koyato da varshi sastata rabota sasto stava

 

.: Upped :. http://www.warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/1st....onverter.5.3.2/

Link to comment
Share on other sites

RQ:TECHNO EJAY mersi!

имам Rave E-JAY. ще свърши ли работа?

Link to comment
Share on other sites

ако някой може да качи тази програма 3D Landscape 2 Deluxe (DVD case) или да ме насочи от каде мога да си я дръпна ще съм му много благодарен

 

 

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Спешно търся програмата PROTEL версия над 2000. На времето я имаше на warez-a и съм я свалял, но при подредбата май се загуби.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...