Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply
Abe nemoga da si namerq rabote6t krak za FlashFXP se nestava izteglih si pove4e ot 2 versii i krakovete nestavat  dnite se namalqvat (ediniq krak pi6e6e 4e e stanal)

na men nikoi ni6to li nqma da mi kaje ? :(

Link to comment
Share on other sites

Не мога да намеря работещ crack за Office XP, така че да мога да си кача SP1 и SP2! Версията на офиса ми е Office XP with FrontPage, като не се изисква актrвация или нещо подобно, само SN. Като почне инсталацията на SP1 и по-точно копирането на файловете ми дава някъква тъпа грешка!? До колкото разбрах това е защото ползвом ILEGAL OFFICE...което е в реда на нещата ;) Ако някой го е решил този проблем да обади....

Link to comment
Share on other sites

свалих си програмата :)College Bar

програмата е за всеки който се интересува от направата на коктейли,в какви чаши се сервират и т.н. :)

 

едит: опааа доста съм разсеян :(

тоя пост трябваше да е тук

моя грешка :( Sorry

Link to comment
Share on other sites

Спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!

Трябва ми програма която подобно на Word да проверява грешки при писане, само че не ми трябва да проверява английски текс а български??

Ако има някъв Patch или Plug-In за Microsoft Word ми го кажете...

Спешно ми трябва обаче, за да проверя едни текстове за грешки....

(че ще правим книжка)..

PLZZZZZZZZZ..

Кажете бързо.....

10х предварително....

Link to comment
Share on other sites

Спешно!!!!!!!!!!!!!!!!!

Трябва ми програма която подобно на Word да проверява грешки при писане, само че не ми трябва да проверява английски текс а български??

Ако има някъв Patch или Plug-In за Microsoft Word ми го кажете...

Спешно ми трябва обаче, за да проверя едни текстове за грешки....

(че ще правим книжка)..

PLZZZZZZZZZ..

Кажете бързо.....

10х предварително....

abe davai napravo:)

 

Изтегляне на правописната корекция, сричкопренасянето и граматическия модул - 8.5 tuka

 

Изтегляне на кирилизация за Microsoft Windows - 7.3 MB

tuk :punk :beerchug

Link to comment
Share on other sites

За правописа : Datecs FlexFord и Словник Експерт също са за проверка на правопис.

Лични впечатления имам само от FlexWord-a и съм доволен, честно казано дори незнаех че имало и други такива, а не съм се и интересувал защото отрочето на Datecs, за разлика от другия им печално известен продукт, си върши добре работата.

Ако някой е ползвал другите и може да даде аргументирано мнение защо едната е по-добра от друга ще ми е интересно да го чуя/прочета/.

Link to comment
Share on other sites

kicko 10х човече обаче ги знам и двете...

На мене не ми трябват правописните грешки ами граматически и смислени...

баш както е на Word..

Amigo и на теб 10х човече обаче тия линккове дет си ми ги дал ги свалям много време(с флашгет) и нещо не ми показват къв е размера на фаила..

И за двата става въпрос....

 

Май всъщност ще се оправя....

Link to comment
Share on other sites

kicko 10х човече обаче ги знам и двете...

На мене не ми трябват правописните грешки ами граматически и смислени...

баш както е на Word..

Amigo и на теб 10х човече обаче тия линккове дет си ми ги дал ги свалям много време(с флашгет) и нещо не ми показват къв е размера на фаила..

И за двата става въпрос....

abe davai napravo:)

 

Изтегляне на правописната корекция, сричкопренасянето и граматическия модул - 8.5 tuka

 

Изтегляне на кирилизация за Microsoft Windows - 7.3 MB

tuk za 3 min se dyrpat bre man az gi drypnah byrzi4ko i progito e qko probvai i ne se otkazvai vidq li previuto za kvo stava na vypros:))))))))) ako iska6 se reg i si q iztegli :)))

Link to comment
Share on other sites

Тва и направих..

Мерси човече длъжник съм ти..

Ся тая по БГ даскалката ни каза да си праим книжка с някви глупости в нея а пък никой няма да проверява за грешки и за да не се излагаме..

10х......отново...

Link to comment
Share on other sites

Тва и направих..

Мерси човече длъжник съм ти..

Ся тая по БГ даскалката ни каза да си праим книжка с някви глупости в нея а пък никой няма да проверява за грешки и за да не се излагаме..

10х......отново...

kva kniijka bre man da ne pi6e6 nqkoi roman ti v kvo daskalo si ta te karat da i pravi6 knijka v pld ne znam da ima poligrafiq:)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Значи аз съм 10ти клас в ОМГ и там госпожата ни по БГ е много взискателна и злобна :Р, та тя преподава само на 10ти клас обаче на всичките 10ти класове - общо 7 класа. Преди 2 седмици ни каза да направим книжка с наши произведения само в 2 екземпляра(за нея и директора) и че най-добрата книжка ще спечели...

Та аз не съм дал нищо за тая книжка (в смисъл нит някво есе или стихотворение) и затова се хванах да понапиша част от есетата на word documents...

Та занимавах се снощи доста и тая вечер сигурно още ще се занимавам...

Та целия клас ми надува главата да намеря няква програма която да проверява граматически смислени грешки и т.н. та затова ми е нужен тоя Patch за Word. Та ся целия клас ти е благодарен :tongue :D :P ;) :woot B) :rolleyes: :wir

Link to comment
Share on other sites

Значи аз съм 10ти клас в ОМГ и там госпожата ни по БГ е много взискателна и злобна :Р, та тя преподава само на 10ти клас обаче на всичките 10ти класове - общо 7 класа. Преди 2 седмици ни каза да направим книжка с наши произведения само в 2 екземпляра(за нея и директора) и че най-добрата книжка ще спечели...

Та аз не съм дал нищо за тая книжка (в смисъл нит някво есе или стихотворение) и затова се хванах да понапиша част от есетата на word documents...

Та занимавах се снощи доста и тая вечер сигурно още ще се занимавам...

Та целия клас ми надува главата да намеря няква програма която да проверява граматически смислени грешки и т.н. та затова ми е нужен тоя Patch за Word. Та ся целия клас ти е благодарен  :tongue  :D  :P  ;)  :woot  B)  :rolleyes:  :wir

ot koe ostana po dovolen vse pak? :punk

Link to comment
Share on other sites

ami az moje da ti predloja edin lame varqnt pyrvo zima6 i si reje6 s VirtualDub fragmenta koito ti trqbva posle si ka4va6 mv2player s nego moje6 da si izvadi6 comics freem4eta i posle s edin easy gif animator da si gi sbere6 nai lesno spored mene i nqma kvo tolkva da mu misli6 ili da obyrka6 :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...