Jump to content
BulForum.com

АКО ТЪРСИТЕ - програмка (или serial/crack)


Recommended Posts

Adobe Photoshop CS е качен още ноември месец :)

Така е, но вече има CE (централно европейска) версия.

 

Ако някой може да я намри и качи нея ще е добре

И не само Фотошоп ами целия CS пакет (демек само програмната част от пакета de - CD1 и CD2)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Търся един филтър за фотошоп - Photographic Edges, или подобен за направа на рамки с различни ефекти, например състаряване на хартия, загъване на краища....

Link to comment
Share on other sites

slu4aino na nqkoi da mu se namirat slednite programki:

Archt2004

Ace Architectural Combo Pack for Autocad'04

Ace Interior Decorator for Autocad'04

 

Ili pyk moje da mi dadete savet ot kade moga da gi namerq

ddb

Link to comment
Share on other sites

na niakoi da mu se namiRa driver za printer EPSON FX-1050 za DOS??printera si raboti no ne pechata na kirilica  :wacko:

http://support.epson.ru/driver_list.asp?product=167 - но не виждам ДОС драйвер - може би тоя за У95...

 

Devilman, като ме пращаш на сайта на Quark, какво предлагаш? Да я купя програмата ли, що ли? Давайте линкове към уарез сайтове, на които я има програмата, но ви е бавна връзката... Идеята е някой с по-добра връзка и желание да помогне да я дръпне от там и да я качи тук. Линковете към официалните сайтове не вършат никаква работа.

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото погледнах принтера е матричен - каква хардуерна кирилизация?

 

За дискетите си прав - но сто процента са одавна загубени... Освен ако някой все още си ги пази да ги качи...

Link to comment
Share on other sites

Значи няма грешка, точно така зарежда се кодова таблица в епрома на принтеса с една програма, ще я изровя и ще уплоадна, пък ако е съвместима с този принтер може и да стане...

Епсъните са хардуерно кирилизирани, трябва да му се каже коя таблица да печата

 

here it is driver

Link to comment
Share on other sites

Търся dBase за DOS. Имаше една версия на и български език (за блондинки), която аз я имах, но новобранците във стаята ми я изтриха без да искат. Някой случайно да пази такива антики?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...