Jump to content
BulForum.com

SAW III


asd

Recommended Posts

54860.jpg

ЛИНК КЪМ ТРЕЙЛЪРА

ЛИНК КЪМ ОФИЦИАЛНИЯ САЙТ НА ФИЛМА.На този линк може да следите колко остава до премиерата :) .

 

SAW-тоя филм има ли нужда от представяне.Влик за мен хорър различаващ се от по-голямата част филми от тоя жанр,в които се набляга на темата за призраци,възкръснали мъртви бля бля.Много се радвам че най-накрая излезе продължението и го чакам с нетърпение!

Link to comment
Share on other sites

според мен т'ва е една от най-големите тийн бози, която залага предимно на "кървави сцени" и пренебрегва съспенса ... ама кат' му се направи подходящ маркетинг, потребителското съзнание веднага ще захапе. имам чувството, че само неосъзнатите хора харесват този филм ... толкова е абсурден, че нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

според мен т'ва е една от най-големите тийн бози, която залага предимно на "кървави сцени" и пренебрегва съспенса ... ама кат' му се направи подходящ маркетинг, потребителското съзнание веднага ще захапе. имам чувството, че само неосъзнатите хора харесват този филм ... толкова е абсурден, че нямам думи.

Ем секи си с вкуса.Мен ма кефи как завършват и двете части,а да не говорим че както казах е различен от повечето хорър бози тип Ужасът в Амитвил и така нататък.Секи си има вкус и понеже в темите за другите два филма имаше интерес аз реших да пусна тема и за III част тъй като премиерата е след месец :)

Link to comment
Share on other sites

може ... аз по принцип не харесвам horror жанра. особено в каквото се превърна през последните години (визирам точно филми като този). друго си беше да гледаш на "петък 13-и" на vhs вечерно време, когато вашите са си легнали :D

Link to comment
Share on other sites

samijot подкрепям те за хорорите в последно време,пълна боза са,но според мен тази поредица е по-ралзична от болшинството нови филми.Напряга ти мозъка,поне на мен доста ми харесват и двата филма до сега.

Има и доста брутални сцени с много кръв,но на мен самата игра,мотото на филма,смисъла убиеца да прави всички ми допада...

 

А иначе плаката отново е доста оригинален :punk

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм грам не може да се сравнява по бруталност с Ichi the killer

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм грам не може да се сравнява по бруталност с Ichi the killer

ЪЪ извинявай ама къде е

 

Ichi the Killer-Genre: Action / Adult / Comedy / Crime / Horror :blink:

 

Saw-Genre: Horror / Thriller :excl:

 

Saw II-Genre: Horror / Thriller :excl: :excl:

 

Да ти поставя още малко възклицателни ако искаш!

 

 

Едит:Бахти ся забелязах че на постера вместо III са оставени три зъба на оня нещастник :).Можеби тряа да сложа и аз снимка на три зъба вместо III :P

Link to comment
Share on other sites

Само дето Ichi не е хорър, а просто има брутално-смешни убийства.

Ми и SAW не е хорър, трилър е. Такива филми в които има само убийства като The Hills Have Eyes, See No Evil, Hide and Seek, Hostel, House of Wax и много други като тях са трилъри.Не казвам че филмите са тъпи и не ми харесват(те са ми любимите) но са трилъри.За мен ужаси са филми като the grudg 1,2 , the shutter , Boogeyman, Land of the Dead, The Amityville Horror

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм. Филмите, които изброи са доста леки и Saw е един от тях. Дори и трилър не бих ги нарекъл, тъй като трилърите наблягат на умствената дейност... поне добрите такива :). Иначе Shutter си е друга работа... :).

Link to comment
Share on other sites

Saw 2 beshe pylen bokluk. I mi sa struva che i noviq sha e zle. Sviknali sme veche s tiq horror poredici deto seki sledvasht film e po-typ ot predishniq :) A inache koe bilo horror i koe ne bilo. Horrora si ima baq pod janrove. Izbroenite po dolu filmi sa tipichni Slasheri (poesnqvam slasher e pod janr na horror-a kadeto ima edin (ili grupa) psihqsal geroi deto trepe nared kvoto mu padne).

Link to comment
Share on other sites

samijot подкрепям те за хорорите в последно време,пълна боза

Въпреки че 90% са боклуци винаги има по някое друго интересно заглавие.През последните години за мен са излезнали точно два филма (horror) които заслужават внимание: "The Grudge" и "The Ring" (не визирам втората част :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

lol tozi film saw sam gledala samo 2 4ast i ostanah potresena ot tova koeto vidqh... :blink: Prosto nemoga da povqrvam 4e takava izrud6tina e dobila takava populqrnost :bgrin: No qvno filma ne e za hora kato men sas slaba psihika i silno emocionalni :P Prosto sled kato svar6i filma az bqh v 6ok :blink: neznam kak go dogledah....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Днес го забелязах и в локала.

Аз няма да си развалям кефа и да го гледам от сега.

Ще се опитам да изчакам кино прожекцийте,ако не поне ще изчакам по-добро качество.

Link to comment
Share on other sites

Уникална излагация! Нищо общо с чудесните първи две части! Тотална боза, чиста проба възползване от известното име, за да се пробута една отвратително тягостна и некадърна постановка! Нискобюджетен боклук - не си губете времето, камо ли парите - това няма нищо общо с 1 и 2!

 

Корекция!!:

 

След проверка устснових, че качения в Арена филм "Saw.III.2006.XViD-HOFFER.avi" просто не е SAW III!!! Не го сваляйте!

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R като четох думите ти преди корекцията и направо се отчаях добре че си сгрешил сега поне ми остава надеждата че от много време насам ще гледам продължение на филм и то трета част което ще ми хареса

Link to comment
Share on other sites

Уникална излагация! Нищо общо с чудесните първи две части! Тотална боза, чиста проба възползване от известното име, за да се пробута една отвратително тягостна и некадърна постановка! Нискобюджетен боклук - не си губете времето, камо ли парите - това няма нищо общо с 1 и 2!

Корекция!!:

След проверка устснових, че качения в Арена филм "Saw.III.2006.XViD-HOFFER.avi" просто не е SAW III!!! Не го сваляйте!

хаха хубаво ,че я има корекцията...иначе и аз се бях отчаял.Къв е филма който ти си гледал?

Link to comment
Share on other sites

Нямам понятие - не се видя заглавие, но ми се зави свят и се опулих след като видях, че времето върви ли върви, а само глупости виждам... На сутринта реших, че така не може и прочетох за какво иде реч в SAW III - нищо общо с бозата, която изтече от плазмения ми телевизор...

 

Ставаше въпрос за някакъв санаториум, изоставен от години, в който едни пичове навряха 5 момичета уж да ги изплашат и разни духове ги изтормозиха и в крайна сметка избиха - пълна щуротия отвсякъде...

 

Та слава богу, някой изрод си бе направил лоша шега волно или неволно...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...