Jump to content
BulForum.com

SAW III


asd

Recommended Posts

не се лъжете да теглите това което е в локала.качеството е отвратително.филма е тъмен и успях да изтрая първите 20 минути,нищо не разбрах и го изтрих.трябва да се чака по добро качество или още по добре на кино

Link to comment
Share on other sites

според мен т'ва е една от най-големите тийн бози, която залага предимно на "кървави сцени" и пренебрегва съспенса ... ама кат' му се направи подходящ маркетинг, потребителското съзнание веднага ще захапе. имам чувството, че само неосъзнатите хора харесват този филм ... толкова е абсурден, че нямам думи.

ОМГ?!?!? Извинявай но ти запознат ли си с значението на думата маркетинг и това с което той се занимава?

 

ПП. По-добре друг път не използвай думички чийто значение не знаеш :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не сепритеснявай ще иа и 5та част

Нека.Ако ще да има и 100 части стига да са така добри като двете излезни до сега(третата не съм я гледал :) )

 

Edit:Абе погледнахте ли тфа

Credited cast:

 

Jessica Alba ако Jessica Alba участва в трета част определено ша ми фане окото тоя филм :D

Link to comment
Share on other sites

според мен т'ва е една от най-големите тийн бози, която залага предимно на "кървави сцени" и пренебрегва съспенса ... ама кат' му се направи подходящ маркетинг, потребителското съзнание веднага ще захапе. имам чувството, че само неосъзнатите хора харесват този филм ... толкова е абсурден, че нямам думи.

Абсолютно!!! Пълна боза е филма! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Какво стана с тоя филм? Аз май няма да дочакам да излезе с хубаво качество. То 4-та серия излезе а тук в забутаната България и по кината не е тръгнал още. :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...