Jump to content
BulForum.com

Ето как се пише любовно писмо!


Mr_Vain

Recommended Posts

Вие се смеете, ама не мислите. Тоя дето ги е публикувал тия писма или е автора на писмата или получателя, или е някое пишлеме, което си ги измисля вкъщи, пише ги и ги снима и се прави на интересен пред френдовете в нета

Link to comment
Share on other sites

Т'ва сериозно ли е или някакъв майтап?

А на т'ва писмо правописа му е последния кусур. ;)

 

Btw,Пича пише бая по-красиво от мен,та чак срам ме хваща.... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Вие се смеете, ама не мислите. Тоя дето ги е публикувал тия писма или е автора на писмата или получателя, или е някое пишлеме, което си ги измисля вкъщи, пише ги и ги снима и се прави на интересен пред френдовете в нета
Пичове, намерихме човека... той е ИСТИНСКИ. Живее в село Комарево и на всичкото отгоре, днес има РОЖДЕН ДЕН!!! Оставихме му пожелание при пощаджийката: "Цялото интернет пространство му честити рожденният ден и му желае да е жив и здрав, и благодарности за хубавите писма до Димитринка, които така ни забавляват "

 

 

п.п. За всички негови Фенове:

телефона на пощата в селото е: 09133 220

Пощаджийката е много мила и приема съобщения. Бил пет къщи по-нагоре

Утре ще разберем дали е така ;)

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно някой си прави гавра,даже почеркът е леко женски.Няма как човек,който е завършил 8 клас/а явно са му пуснали аванта през всичките 8 години,щото е ужасно неграмотно по всички параграфи/,да пише толкова четливо,а за мъж-дори красиво

Link to comment
Share on other sites

Тва нарочно е направено така, не може почерка да е толкова добър а правописа-толкова лайнян.

 

Може за съжаление. Виждал съм такива . В училище (няма да споменавам преди колко време,че доста годинки изтекоха от последното ми сядане на катедрата) имах един съученик - пишеше адски красиво,направо като изписани както се казва буквите , пък правописа - думи нямам.Е ,чак толкова грешки нямаше ,но до последно си спомням че пишеше "нощ" като "ношт" ,а запетайките слагаше където му харесат.

Иначе за писмата - не ми беше смешно.Особенно,ако човекът наистина се окаже че съществува.Дори и на бъзик да е - кофти е направен.

Link to comment
Share on other sites

Тва ми напомня за едно писмо, беше пуснато и тук преди време, за някъв мангал в казармата, който беше писал на жена си. Онова беше смешно, но това е направо тъжно...

Link to comment
Share on other sites

и какво "не му е у ред"?

това ч ене може да пише грамотно, тъй като е учил в селското училище по време на комунизма, когато яко се е наблягало на КРАСНОписа, за сметка на ПРАВОписа?! или че рядко е ползвал това си особено умение след завършване на основното образование и прекарва живота си в затънтено село, прехранвайки се със земеделие?

защо по дяволите всички бъркат простоватото с просташкото? защо да е престъпление, че си неграмотен?! откога всички взеха да се раждат само по градовете и то с по 5-6 сребърни лъжички в устата минимум (ако разрешите да преведа английския идиом)?!

аз не мога да се смея на такъв човек. а никой дори не го похвали, че все пак се опитва да направи нещо, опитва се да се промени, бори се за мечтите си.

а ако това е просто майтап и някой си го е измисли тоз герой, евала му на въображението.

смейте се, щом ви е толкоз акъла.

Link to comment
Share on other sites

и какво "не му е у ред"?

това ч ене може да пише грамотно, тъй като е учил в селското училище по време на комунизма, когато яко се е наблягало на КРАСНОписа, за сметка на ПРАВОписа?! или че рядко е ползвал това си особено умение след завършване на основното образование и прекарва живота си в затънтено село, прехранвайки се със земеделие?

защо по дяволите всички бъркат простоватото с просташкото? задщо да е престъпление, че си неграмотен?! откога всички взеха да се раждат само по градовете и то с по 5-6 сребърни лъжички в устата минимум (ако разрешите да преведа английския идиом)?!

аз не мога да се смея на такъв човек. а никой дори не го похвали, че все пак се опитва да направи нещо, опитва се да се промени, бори се за мечтите си.

а ако това е просто майтап и някой си го е измисли тоз герой, евала му на въображението.

смейте се, щом ви е толкоз акъла.

Евала!

Link to comment
Share on other sites

и какво "не му е у ред"?

това ч ене може да пише грамотно, тъй като е учил в селското училище по време на комунизма, когато яко се е наблягало на КРАСНОписа, за сметка на ПРАВОписа?! или че рядко е ползвал това си особено умение след завършване на основното образование и прекарва живота си в затънтено село, прехранвайки се със земеделие?

защо по дяволите всички бъркат простоватото с просташкото? задщо да е престъпление, че си неграмотен?! откога всички взеха да се раждат само по градовете и то с по 5-6 сребърни лъжички в устата минимум (ако разрешите да преведа английския идиом)?!

аз не мога да се смея на такъв човек. а никой дори не го похвали, че все пак се опитва да направи нещо, опитва се да се промени, бори се за мечтите си.

а ако това е просто майтап и някой си го е измисли тоз герой, евала му на въображението.

смейте се, щом ви е толкоз акъла.

 

Мммне, не си ме разбрал - ако му се смея няма да ползвам тая иконка, а друга. Писах, че ако това е бъзик, човекът, който е писал тези неща не е у ред, защото не мисля, че някой здравомислещ индивид, би си губил времето с такова нещо. Мисля, че ме разбра, нали :)

Сега кажи, че си ме разбрал и ми се извини, че ме нападна така :D

Link to comment
Share on other sites

Мммне, не си ме разбрал - ако му се смея няма да ползвам тая иконка, а друга. Писах, че ако това е бъзик, човекът, който е писал тези неща не е у ред, защото не мисля, че някой здравомислещ индивид, би си губил времето с такова нещо. Мисля, че ме разбра, нали :)

Сега кажи, че си ме разбрал и ми се извини, че ме нападна така :D

не съм те разбрал. прочел съм други неща в думите ти. просто част от твоите думи изразяваха преобладаващото мнение на четящите.

за подвеждащия цитат, който съм направил и за това,че си помисли че нападам теб се извинявам. за мнението ми и за ядът ми на хората, които се смеят на "тоя, дето не е в ред" - не!

Link to comment
Share on other sites

Оле, оле... тия писма ми изгубиха 40 минути от "ценното" време :lol: . 10кс :)

 

и как това писмо е попаднало в нета?според мен някой се бъзика със старите и самотни хора

 

Ъъъ... ДААА. Някой се базика с някой селянче. Дали е стар и самотен или е просто малко психясал не мога да ти кажа :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...