Jump to content
BulForum.com

купувам всякакви неработещи телефони


Recommended Posts

купувам всякакви неработещи телефони, без претенций за марка и модел. Моля предлагайте офертите си с пълно описание към това какво има на телефона, ако се знае, вид, състояние на батерията и какво има към него и цената. Давайте цени като неработещи, а не като за работещи с 10лв. по-евтини

Ми това е,очаквам предложения.

Link to comment
Share on other sites

Trium Mars, не помня вече какво му беше, отдавна не го ползвам, батерията караше много - 3-4 дни, с отигинално зарядно и книжка. Пиши ЛС, ако те интересува, че не чета форума.

Link to comment
Share on other sites

ТОЗИ

 

До последно работеше, с чисто нова батерия е, просто го оставих известно време без да го включвам и повече не иска да запали, има зарядно. Давай някакви конкретни предложения относно купуването.

Link to comment
Share on other sites

Имам една Motorola T191.Проблемът и е че батерията вече не струва - кара 1-2 дни и на антената и се изтърка покритието и се вижда пружината отдолу, иначе се говори по него и панелите са нови.Има си зарядно.

Link to comment
Share on other sites

Имам 2 телефона.Единият Нокия 3210 незнам каде му се дяна зарядното.

Другия Алкател OT 501 със нова батерия и зарядно (единствения му бъг е че пали когато иска,и единият му ред липсва поради изпускане).

Ако те интересува Пм :)

Link to comment
Share on other sites

prodavam edin sony ericsson t29 neznam kakvo mu e nevklu4va izobshto tyrsq mu samo 10lw

 

Дай малко повече инфо за този, поне вида бива ли му го?

Link to comment
Share on other sites

На това (One Touch Max)и това (Ericsson GF788). И двата работеха допреди да ги зафуча в един щкаф. 3 години по-късно ( демек ся) не щат да включат. Вероятно батериите са прецакани. Ако имаш интерес пиши ЛС.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Аз ще ти предложа един Siemens a60 но ще ти кажа след петък с точност кога ще мога да ти го дам ...

Свети ама не предава нищо на дисплея ремонтиран е ама умря .....

Иначе може да вдигаш и затваряш :D

Link to comment
Share on other sites

Имам 4 предложения:

  1. Samsung SGH2400, некодиран, снимки тук. Поизтъркан е панела, клавиатурата е запазена. Телефона пали, работи с менюто, набира, приема, но не работи микрофона. Опитах се да го сменя, нямах успех. Батерията едва ли ще кара повече от 3 дни. Към телефона върви зарядно. Общо 10 лв.
  2. Siemens C25, некодиран, снимки тук. Телефона работи. Панела е в лошо състояние, клавиатурата е поизносена, батерията не отлепва, капачето е със счупен език. Дисплея няма проблеми. Без зарядно - 5 лв.
  3. Siemens C25, кодиран към М-тел, снимка тук. Телефона работи, но му въведох грешен код, мислейки, че ми иска ПИН на картата, а то било код на телефона; съответно е заключен. Панел, дисплей, клавиатура, батерия - в отлично състояние (невероятно запазен, дори не е отварян). Цена със зарядно - 15 лв.
  4. Siemens C35, кодиран към М-тел, снимки тук. Телефона работи. Панела е в сравнително добро състояние, клавиатурата е нова, батерията кара около 3-4 дни. Цена със зарядно и хендсфри - 20 лв.

Всичко накуп - 40 лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...