Jump to content
BulForum.com

Англия Премиершип 06/07


Trivium

Recommended Posts

ЧЕСТИТО, БРАТЯ ! :D

 

А, и сега тряя да спасим и УХ! xD

Аз съм фен на УХ, все пак това те са един от малкото отбори които ни отнеха точки този сезон, (както и Арсенал и Портсмут). Ще ми се да остаанат, но пък се самнявам да има нещо от сорта на "спасяване", Юнайтед ще играят с пълни сили, макар и че съм сигурен че Фъргюсън ще даде почивка на основните си играчи. Нищо не се знае! Все пак искам да гледам как двамата братя Фердинанд се борят на терена!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply
Малко новини от УХ

 

http://sportni.bg/?tid=40&oid=1043463 :( :(

А това ме изненадва : HeRe

Не знаех, че има такова правило...

 

Това за феърплея го въведоха скоро,преди няколко години.Първият отбор,възползвал се от него(ако не се лъжа),беше Ман Сити.

Link to comment
Share on other sites

Манчестър щели да излязат днес със силен и мотивиран състав - дааам, а мармотите къртят PVC дограма с тирбушон "Омниуърлд" ;)

Link to comment
Share on other sites

НАЗДРАВЕ НАЗДРАВЕ НАЗДРАВЕ НАЗДРАВЕ!!!

 

Кой ти прави дубъл срещу Манчестър и Арсенал???

 

 

STAND YOUR GROOOOOOUND!!!

 

Manchester - West Ham | 0 : 1 | :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

НАЗДРАВЕ НАЗДРАВЕ НАЗДРАВЕ НАЗДРАВЕ!!!

 

Кой ти прави дубъл срещу Манчестър и Арсенал???

STAND YOUR GROOOOOOUND!!!

 

Manchester - West Ham | 0 : 1 | :beerchug :beerchug

....FOREVER BLOWING BUBBLES, PRETTY BUBBLES IN THE AIR!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Оставаме :woot Oooh West Ham 'till I die Oooh West Ham 'till I die :D

Все пак се радвам, че ще оставате. Вест Хям са голям отбор и освен това винаги прецакват Манчестър и Арс*нал :punk

Link to comment
Share on other sites

Все пак се радвам, че ще оставате. Вест Хям са голям отбор и освен това винаги прецакват Манчестър и Арс*нал :punk

Да бе Уест Хях така и не ги бихме тоя сезон, дори напротив и двата мача си ги взеха с 1:0 - Евала!!

Друг е въпроса,че на мача в неделя Юнайтед не са били така мотивирани както при първия мач в средата на сезона, но все пак Уест Хям си взеха и двата мача срещу Юнайтед! :D

Аз също ги харесвам и дори си имам и тяхната фланелка!!!

Link to comment
Share on other sites

Shepherd днес официално каза, че няма да взимате Big Sam...sorry...

Явно е било кьорфишек това изказване, щото от днес Big Sam e новият треньор на Нюкасъл. Дано успехите не закъснеят.

Що се отнася до Уест Хям, аз предпочитах те да изпаднат вместо Шефийлд, заради изцепките около трансферите на Тевес и Масчерано, но пък в такъв случай най-доброто ще е догодина пак да ги бием на Ъптън Парк :P

Link to comment
Share on other sites

Явно е било кьорфишек това изказване, щото от днес Big Sam e новият треньор на Нюкасъл. Дано успехите не закъснеят.

Що се отнася до Уест Хям, аз предпочитах те да изпаднат вместо Шефийлд, заради изцепките около трансферите на Тевес и Масчерано, но пък в такъв случай най-доброто ще е догодина пак да ги бием на Ъптън Парк :P

Ами то разследването на трансферите продължава, разни отбори съдят Премиершип и Уест Хям, така че оставането им не е 100 % сигурно.Най - забавното е че има букмейкъри, които все още предлагат коефициенти за изпадане на Чуковете :D

Link to comment
Share on other sites

Man Utd са най-добрите и този последен мач беше уреден за да може Уест Хям да останат в А група :) Ман сега играят най-добре от всички отбори в света и тази неделя съм сигурен че ще станат и шампиони в FA Cup :P

Link to comment
Share on other sites

хехехех мача с уест хям бил уреден,се едно ман са 100% 1-ви,че и мачове ще уреждат.Мисли малко пич тва дет го каза няма никва логика,и вече стана много модерно да се казва на всеки мач уреден.И уреден да е Уест Хям биха манчестър,Милан разбиха манчестър,така че другият път мисли кво ще пишеш,щото тва беше много глупаво,че правили най-добър футбол...

Link to comment
Share on other sites

За да говорят, че е уреден, явно не са го гледали. :P

Вкарват Гигс, Сколс и К. Роналдо, греда в края на мача, във 90+2та минута Сколс прасна баси тупалката и т.н. и т.н.

Е, баси, аман от футбулни капацитети, моооого ви е ясна :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Арестуваха Жозе Моуриньо

 

Jose_Mourinho_2.jpg

 

Мениджърът на Челси - Жозе Моуриньо се забърка в пордния си скандал на Острова. Португалският специалист е е бил арестуван след скандал с полицията заради своето куче.

 

Вчера вечерта представители на службата за контрол на здравето на животните са отишли в дома на португалеца, за да конфискуват кучето му, защото по тяхна информация кучето е било изведено от Великобритания и после отново вкарано в страната, без да са му били поставени необходимите ваксини.

 

При такива случаи кучетата се прибират и се поставят под карантина.

 

В момента на появата на полицията 44-годишният Жозе Моуриньо е присъствал на церемония по връчване на наградата “Играч на годината” в Челси.

 

Той се прибрал вкъщи след обаждане на съпругата си и отказал да предаде кучето на полицията.

 

След скандала с органите на реда Моуриньо е бил арестуван и в крайна сметка полицията не е успяла да прибере кучето на мениджъра.

 

"Гражданинът е бил арестуван заради опит да възпрепятства работата на органите на полицията", каза говорител на полицията в Лондон.

 

Спорт1 Бг

Link to comment
Share on other sites

Да бее... как мое да не си даде кучето. Такъв смислен и важен закон е нарушил, как смее да се прибере в Португалия и да се върне без да мине през 1 тон бумащини. И аз да съм, и аз няма си дам кучето на некви полицайчета. Избивате го на хейт.

Link to comment
Share on other sites

Да бее... как мое да не си даде кучето. Такъв смислен и важен закон е нарушил, как смее да се прибере в Португалия и да се върне без да мине през 1 тон бумащини. И аз да съм, и аз няма си дам кучето на некви полицайчета. Избивате го на хейт.

Дай сега като е Муриню :P да не си дава кучето. Всички други могат, той - не! Сууупер.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че не само той го е направил. Просто за Джон Смит, живеещ в Брайтън не пишат по спортните ежедневници, за да си леят злобата феновете на другите отбори.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че не само той го е направил. Просто за Джон Смит, живеещ в Брайтън не пишат по спортните ежедневници, за да си леят злобата феновете на другите отбори.

Много ясно че не пишат за всеки. Извесните личности не могат да си позволят такива изцепки.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...