Jump to content
BulForum.com

Dark Messiah Of Might And Magic


PiBaTa

Recommended Posts

Dark Messiah Of Might And Magic

 

929360690935of.jpg

 

 

 

*Homepage: Link

*Publisher: Ubisoft

*Developer: Arkane Studios

*Genre: Fantasy First-Person Combat

*Release Date: September 2006

*Screens: Link

*Trailers, Game-Play: Link Гледаите филмчетата за "Warrior,Wizzard,Assasin и E3 demo."

*Preview's: Link

*Only on: PC

 

Тази игра изглежда много обещаваща. Играта ще се разпространява през steam и ще използва изключителният source enginе. От превюто се вижда, че това заглавие ще има доста добър и разнообразен multy-player режим. За single-player режима е предвидена интересна история както и много добър изкуствен интелект.Изкуствения интелект от филмчетата се даржи много "умно" и изобретателно, коментатора на Е3 филмчето казва, че щом играча може да го прави значи и изкуствения интелект го може. Досега не сам виждал толкова добра и детаилна комбат система. Заглавието според мен ще стане голям хит.

Link to comment
Share on other sites

Видях само асасина и ми прилича на по-добра версия на Thief 1,2 (3 не съм виждал). Поредната игра, която няма да мога да играя...ще се самоубия вече баси..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сега видях че има демо

някой ако го е пробвал да каже как е

 

Edit:

сега го пробвах играта наистина е доста добра ( все пак създателите са UBISOFT )

начина по който може да убиеш враговете са много

има доста капани които се намират на всяка крачka

като цяло е направена доста интересна

определено ще си заслужава

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

System Requirements

 

Supported OS: Windows® XP

Processor: AMD Athlon™, Pentium® 2.2 GHz (3 GHz recommended)

RAM: 512 MB (1 GB recommended)

Video Card: 128 MB DirectX® 9-compatible video card (256MB recommended)

Sound Card: DirectX 9 compatible sound card

DirectX Version: DirectX 9 or higher

Hard Drive Space: 3 GB free

Peripherals Supported: Windows-compatible mouse and keyboard

Supported Video Cards:

NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families

ATI® Radeon™ 9/X families

Link to comment
Share on other sites

Играта е адски красива... Няма такава графика, или поне аз не съм виждал!!! Както казаха вече в арената я има и аз я свалям. Относно изискванията на моята машина на 1024 не насича.

 

P.S. Странно... ISO-то е 7 GB, а иска 3 GB свободни на харда... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Тая игра е уникална. Просто най-вероятно една от най-добрите за тази година. Жалко само ,че е толкова кратка :P

Да разбирам ли че си е вратнал, аз чакам Reloaded версията ако има скоро такава!

А що се отнася до играта, оценена е така:

 

GameSpot - 6.7

IGN - 7.0

Незнам защо но очаквах по висока оценка ;)

 

Edit:

Изиграх преди време Демото и ми хареаса атмосферата е добра заобикалящите капани са много което е в голям плюс за играта абе ще си заслужава

GoDL1Ke

Ако имаш *CLONEDVD* версията кажи трябва ли да се разкача ДВД-то или си варви с даемон тулса без проблеми, да знам да ли да е тегля

Link to comment
Share on other sites

играта се появи в арената ама май е само сингълплея...то мултито и без тва не може да се играе в оригинален сървър.свалям,макар,че не покривам минималните ама кво да се прави-мерак

 

http://www.arenabg.com/download.php/58162/...ONATiON.torrent

Link to comment
Share on other sites

В Steam новините, Valve са написали, че пълната игра е почти 11GB, демото е 3GB. :)

demoto nqma6e li go v gameplay li tam kvo be6e i mai be6e samo 1 gb

Link to comment
Share on other sites

Scrappy имам точно тази версия ,но просто като се сложи ехе-то от демото няма абсолютно никакви проблеми :P

на ква машина го подкарваш и как върви? щото го видях на П4 3ГХз+2Г рам+6800 и се отказах да го свалям - дежа вю от обливион получих :D . тва при ползване на секюром лоудър.

Link to comment
Share on other sites

играта се появи в арената ама май е само сингълплея...то мултито и без тва не може да се играе в оригинален сървър.свалям,макар,че не покривам минималните ама кво да се прави-мерак

Ми на мен ми трябва за single-player

демото ми вървеше доволно

но смятам да изчакам да е метнат тази версия на локалния

2006-10-29 PC Game ISOs Dark Messiah Of Might And Magic © UbiSoft DETONATION

Link to comment
Share on other sites

на ква машина го подкарваш и как върви? щото го видях на П4 3ГХз+2Г рам+6800 и се отказах да го свалям - дежа вю от обливион получих :D . тва при ползване на секюром лоудър.

 

Athlon 64 3500+, 512 ram, 7600gt :) Само рама е малко и за това играя на медиум, но без проблеми :P

Link to comment
Share on other sites

явно серкюром е било бозата. версията дето е качена ся си я играя спокойна на медиум с А64 3000+, 1Г рам и 6600 чиста

 

Е да не кажеш ,че със секюрром версията на лоу ти е насичало? :P

Link to comment
Share on other sites

играта ми тръгна на 1.6/512/фх6100...сичко е на най ниските възможни ама до ся не е зесекло.зарежда към 5-10 минути,но тръгне ли няма лаг :punk

Link to comment
Share on other sites

Arx Fatalis играли ли сте? Ако не - поиграйте малко, после пуснете пак Dark Messiah и помислете в колко неща Arx e по-добър... Нищо против развитието на технологиите и т.н., но Messiah просто не е чак такова страшно чудо.

Link to comment
Share on other sites

Arx Fatalis играли ли сте? Ако не - поиграйте малко, после пуснете пак Dark Messiah и помислете в колко неща Arx e по-добър... Нищо против развитието на технологиите и т.н., но Messiah просто не е чак такова страшно чудо.

ne sam e igral taq igra ama grafikata e kat na diablo 1 malko po skreenovete

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...