Jump to content
BulForum.com

Дъмбели


Brat4ed'

Recommended Posts

Обръщам се с една молба към вас - кажете ми откъде мога да си купя дъмбели. Трябват ми от тоя тип - две лостчета, с дискове, общо 2х20 кг. Някъв магазин спортен, нещо такова. Ако има някой пък такива за продан, да обади.

Link to comment
Share on other sites

Обръщам се с една молба към вас - кажете ми откъде мога да си купя дъмбели. Трябват ми от тоя тип - две лостчета, с дискове, общо 2х20 кг. Някъв магазин спортен, нещо такова. Ако има някой пък такива за продан, да обади.

 

Metro.55 лева/бр - 15 килограма. Може да си купиш тежести допълнително да ги докараш до 20.

Link to comment
Share on other sites

абе що не ползвате търсачката тая тема е обсъждана наи-малко 10 пъти в 6-7 поне от които съм написал от къде може да се намерят такива работи .......

Link to comment
Share on other sites

добре даньо ама добри ли са тея от метро щото те там бая боклуци пускат за продан

В какъв смисъл добри.Идеални са според мен.

Link to comment
Share on other sites

по принцип говоря - качествени като идея. Марка нещо имат ли или не.

 

Всъщност остави, благодаря за инфото на всички, ще проверя сега за кво точно става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

(pisha na EN 4e mi e now iwnXP-to i ne sam sllojil flextype) Zan`i na brat mi mu podariha 2x15 kila ot metro i sa si super polse az iskah nqkakwu lost i si wseh ot Liu-Liu lost za 45(mislq) kinta EZ lost.

zna`i nai dobre e ot Liu Liu (w uli4kata sreshtu Halite[biwsh PUMA mazgazin]) Tam kiloto tejest e 2 lewa a lost4eto za dumbela ne moga da se setq no sym gi srwanqwal kato ceni sa naj konkurentni malko po nadolu EZ stamgata beshe 75 lewa? A tejestite 3.5 lewa na kilo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Абе хора нямате ли фитнеси в училище аз уча в ПГСАГ Пловдив еми аз ако сам искал тежести винаги самможел да си взема 2х5 или 2х10 спокоино си ги слагаш в раницата и излизаш като бял човек иначе ако искате да си купите магазина на старата главна както каза едното момче преди аладина се пада има лостове за гири по 25лв мисля че бяха +- 1 2лв и килограма мисля че варвеше 2лв тфа е от мен мисля че там излиза по изгодно от метро

Link to comment
Share on other sites

Абе хора нямате ли фитнеси в училище аз уча в ПГСАГ Пловдив еми аз ако сам искал тежести винаги самможел да си взема 2х5 или 2х10 спокоино си ги слагаш в раницата и излизаш като бял човек иначе ако искате да си купите магазина на старата главна както каза едното момче преди аладина се пада има лостове за гири по 25лв мисля че бяха +- 1 2лв и килограма мисля че варвеше 2лв тфа е от мен мисля че там излиза по изгодно от метро

 

 

 

много интересно мислене слагаш в раницата и си излизаш кат бял човек браво бе браво после за кво било мизерия в училищата ми да мина през вас да си взема нещо и си изляза като бял човек ко муе а ако искам да си купя всеки знае че не малката главна са средоточени най-много магазини за такива уредчета и ги дават на сравнително добри цени

Link to comment
Share on other sites

Виж в училищата не е мизерия заради това че някои ще вземе един или два диска мизерия е защото средствата които са отпускат са прекалено малко да не се отклоняваме от темата се пак

Link to comment
Share on other sites

съгласен съм с митето , като се краде е нормално да е мизерия , ти като идеш в някъв магазин и видиш че можеш да изнесеш нещо правиш ли го ?

Link to comment
Share on other sites

zlobil mn si mi interesen ...

Аз казах как може да стане и както сам написал до сега не сам го правил !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Обръщам се с една молба към вас - кажете ми откъде мога да си купя дъмбели. Трябват ми от тоя тип - две лостчета, с дискове, общо 2х20 кг. Някъв магазин спортен, нещо такова. Ако има някой пък такива за продан, да обади.

в метро дъмбелите са си супер :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Та да не отварям нова тема.Понеже ще ходя до метро да си взимам лежанка но ще ми трябва и дълъг лост а там обикновенно веднага свършват.Та знаете ли откъде мога да си закупя ако в момента там няма?

Link to comment
Share on other sites

на старат главна има поне 2 места кадето има - в улицата срещу халите и по надолу по центъра (където преди сто години имаше адидас магазин).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...