Jump to content
BulForum.com

Team Revoluxion


the man

Recommended Posts

Играта си я бива. Не е толкова добре откъм графика, но от към геймплеъ е зарибяваща. Малко трудно се качват левелите и ако тръгнете да я сваляте от Filefront Става доста бавно, като ще теглите с най-много 8кб в секунда, но наистина си заслужава.

 

Има няколко режима на игра:

 

Touring(не знам да ли съм го написал правилно), който представлява правене на различен брой обиколки на дадено трасе. Трасетата са към 5,6, но истинския купон е когато играят повече хора. Максималният брой играчи е 8 в режима Touring.

 

Режима Blast е нещо подобно на Nascar. Марсималният брой играчи е 24 - умопомрачително нали? Тук обиколките са страшно много и играчиВе трябва да преценят до колко ще им стигне бензина и да се одбият в pit-а за да презаредят. Това са режимите, които са активни за всички левели играчи.

 

Sprint - не се заблуждавайте това не е този sprint, за който си мислите. Това е Drag. Максималният брой играчи е отново 8. Тук камерата е от първо лице и скоростите не са автоматини.за жалост за този режим има само една карта. Състезанието е е на права отсечка, както се сещате. Този режим е активен и може да се играе само от играчи от 5 левел.

 

Battle - това е нещо като sprint. Състезание на дадена отсечка в планината. Тук състезанието се провежда в планината и е или изкачване или спускане. Max players - 8. Режима е активен, след 5 левел

 

Има и режим Quest, но за него не знам нищо. Не знам кога е активен и кога може да играете на него.

 

Тук пари няам да ви трябват, зада си купувате коли. Колите се оключват след преминаването на даден level. Парите ще са ви необходими за да си купувате нови части или да поправяте стари, да зареждате бензин и nitro и т.н.

 

Проблема е , че има много малко хора. Играта наистина не е лоша и се надявам повече хора да започнат да я играят. Тогава наистина ще стане интересно. Клиента е 160mb , но това се компенсира от бавното теглене. Всичко което се иска от вас е търпение. Скоростта е много малка и някъде след 10 часа ще го свалите, но наистина си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

какво значи това-IC No ?

щото не мога да се регистрирам

тегля от filefront средно с 50-ще го сваля за 40 мин :D

Link to comment
Share on other sites

Абе,някой ще може ли да сподели клиента в dc++,icq или нещо подобно,защото от сайта не 10,ами 100 часа ще трябва да я тегля

Link to comment
Share on other sites

Абе,някой ще може ли да сподели клиента в dc++,icq или нещо подобно,защото от сайта не 10,ами 100 часа ще трябва да я тегля

Сега започвам да го качвам в data-та. Не знам колко време ще отнеме, но до 2,3 часа ще ви дам линк

 

Абе,някой ще може ли да сподели клиента в dc++,icq или нещо подобно,защото от сайта не 10,ами 100 часа ще трябва да я тегля

 

Аз просто написах някакъв 12 цифрен номер без тиренца и стана :)

 

 

Готово мисля, че го качих. Който започва да го тегли сега ето ви link, ще стане доста по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

ей ся направих едно състезание :D много яка игрица и управлението не е никак лесно.явно ще става зарибявка :punk

Link to comment
Share on other sites

E ама как не ви е срам ве ... и мен зарибихте , сега е свалям ! :)

Link to comment
Share on other sites

Търсете ме. Ника ми е waterman. Вече играта се радвана хора. Има само един сървар, но той рядко се пълни, да не кажа никога. Айде да направим един Blast, ще стане голяма зарибявка 24 човека на една писта. :)

Link to comment
Share on other sites

A аз съм нещастен :cry , немога да си я сваля нито от сайта , нито от фаел фронт мирора ... защо все аз имам проблеми с тея неща !

Link to comment
Share on other sites

И аз имам един проблем. При стартиране на играта, след като ми се свалят там пачовете ми излиза "C++ Runtime Error" :blink: Някакви идеи??

Link to comment
Share on other sites

Някой фаел липсва или е подменен ... мисля , че е от това ! Преинсталирай играта и може да се оправи . А хора моля ви , някой да ми даде друг линк за сваляне ... дата , плай евроком или нещо от сорта , не мога да си я сваля , а много ми се иска мрежичка с някой да разцъкам :( !

Link to comment
Share on other sites

Ах и аз не гледам преди да поствам :lol: ... все пак мерси , че ме светна !

Link to comment
Share on other sites

Не е лоша играта.откъм графика куца,но пък нормално.управлението не е много лесно,но се свиква.Аз успях да дигна 1 level за кратко време.Ама все още не мога да си сменя колата и карам с някаква мега спъната кошница

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае нещо за Quest mode-a в играта? Кога можеш да го пуснеш и за какво става дума?

 

P.S. Айде бе хора. Влизайте още, защото сега като влезна няма почти никой с който да се играе, а както се сещате не е много приятно да си играеш сам.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам един проблем. При стартиране на играта, след като ми се свалят там пачовете ми излиза "C++ Runtime Error" :blink: Някакви идеи??

 

Аз имам същия проблем.

 

Някой не го ли е оправил?

Link to comment
Share on other sites

Аз имам същия проблем.

 

Някой не го ли е оправил?

 

Аз успях :P Сложи си първо най-новите драйвъри на видео картата. Също така си свали ето това от тук. Като го инсталираш това нещо рестартирай компа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...