Jump to content
BulForum.com

Стига с тоя "overclock" - IT'S MODDING TIME!


Recommended Posts

Страшно ме зарибихте с тази тема! Имам в момента около 350 различни светодиода и чак сега разбрах къде им е мястото! Предпочитам да вкарам в РС-то отделна платка за светлинните ефекти по него, защото място и ток има достатъчно. Започвам да мисля от утре.

Ne samo misli mi napravi neshto i posle dai idei i na nas i ni pomogni ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

оле който има новия МЕТRO каталог :) да види лак маркерите на Schneider дето за 2 лв. без ДДС :) (златен и сребърен)

да ви кажа суууупер яко си боядисах FAN-a ама няма камера да ви го покажа

стана като метален :) щото маркера е като лак само не знам колко ще искара (колко бързо ще свърши) сега ще боядисам нещо и със сребърния :) :D

Link to comment
Share on other sites

оле който има новия МЕТRO каталог :) да види лак маркерите на Schneider дето за 2 лв. без ДДС :) (златен и сребърен)

да ви кажа суууупер яко си боядисах FAN-a ама няма камера да ви го покажа

стана като метален :) щото маркера е като лак само не знам колко ще искара (колко бързо ще свърши) сега ще боядисам нещо и със сребърния :) :D

Da tva e dosta dobra ideq.I az 6a probvam i 6te vi pokaga snimki. :D

Link to comment
Share on other sites

Pi4ui mnoo hubav Topic.

Az da vi se pohvalq si napravih mi6kata da sveti pri natiskane na ko4eto oba4e mi6kata ne raboti(sigurno bazikam nqkvi toci vutre).

Ako mojete da mi pomognete da napraviq taka 4e hem da sveti kato natisna kop4eto hem i mi6kata da raboti 6te e mnogo hubavo 6te vidite snimki skoro.

Drug mod koito napravih e 4e smenih lampi4kitie na LOCK-ovete na klaviaturata si(ne 4e e slojno ama na scroll lock precakah platkata i sq ne sveti no pone ostanalite svetqt)

0106.jpg

 

4esto bazikam Microsoft-ski bluetooth mi6ka i klaviatura(starata A4Tech-Ka :))

Link to comment
Share on other sites

и кво да видим ??? знаеш ли колко пари е една кутия от плексиглас ? :cry

друго е ако си напраиш :)

DDL кво стана зе ли си маркери :)

а някой ко иска UV диоди излизат по 1 лев ... от фенерчета ;)

Link to comment
Share on other sites

Pi4ove ot kade da si namerq re6etka za ventilatora razli4na ot standartnite i kvo to4no predstavlqvat lampite ili neznamsi kvo deto go prodavat v RESET.

A ot kade da si namerq nqkvi diodi ili lampi neonki.

Link to comment
Share on other sites

Qsno za sunny computers oba4e niamat magazin v PLOVDIV i Reshetki za ventilatori niakoi ako ima info za MOD-magazin v Plovdiv Da pi6e pls

 

Ina4e si haresah 1 lampi4ka 12" i 2 ATA i Floppy kabela

Link to comment
Share on other sites

Dnes bqh do RESET takiva lampi ima deto TAZE kaza na 3-ta stranica gi ima samo 4erveno i zeleno (imalo i sinio i lilavo ama neznaeli koga 6teli da dokarvat)i e na 16 lv-Ina4e e hava 12" light tube

A1716.jpg

Kvo stana s re6etkite za ventilator niakoi znae li

tva e

Link to comment
Share on other sites

единствената ми идея за хубава и уникална решетка е handmade ;)

или "направи си сам"

EDIT: а ето и информацията от SunnyComputers

Здравейте,

Наши дилъри в гр. Пловдив са фирмите:

1. Ера 2000

    ул."Янко Сакъзов" N19

    тел.: 646090

    http://www.erabg.com

2. СТС

    тел.: 621892

3. Адроит   

    тел.: 637963

Има възможност и с куриер, с наложен платеж за ваша сметка.

хайде да се съберем и като дойдат UVneon-ките да си поръчаме :)

навитаци ?

Link to comment
Share on other sites

е те още не са им доставили неонки на термалтейк :) а аз искам такава

щото за тия на акасе лоши работи чух (горели, лоша изолация, а и са по-скъпи)

Link to comment
Share on other sites

хмм тва ще да е хубаво :)

инача аз съм питал в 4 магазина за БОИ ... и в нито един от тях няма UV реагиращ спрей :( или жените продавачки не знаят кво е "UV"

Link to comment
Share on other sites

хмм тва ще да е хубаво :)

инача аз съм питал в 4 магазина за БОИ ... и в нито един от тях няма UV реагиращ спрей :( или жените продавачки не знаят кво е "UV"

Mi te genite nali gi znae6...... ;)

Link to comment
Share on other sites

UV reagira6t sprei ima v Bricolage(ne sam siguren kak se pi6e ama vie go znaete kade e)a ako vi trqbva fosforira6t-ne su6testvuva

 

ina4e uv reagira6ti sa i text markerite deto moje6e da nameri6 vav vsqka knijarnica

 

a tiq firmi kade sa im oficite

1. Ера 2000

    ул."Янко Сакъзов" N19

    тел.: 646090

    http://www.erabg.com

2. СТС

    тел.: 621892

3. Адроит   

    тел.: 637963

6toto ulicite v pld ne gi znam

Link to comment
Share on other sites

a tiq firmi kade sa im oficite 6toto ulicite v pld ne gi znam

използвай http://www.bgmaps.com/ за да видиш къде се намира дадена улица.

за съжаление сега не ми се отваря сайта за да ти кажа улицата на която е Адроид, но ще ти го опиша горе-долу : ако се движиш по булеварда от Тунела, минаваш покрай Пощата и Тримонциум и стигаш до един светофар - надясно отиваш към Техническия университет и Компютър+, а наляво отиваш към Адроид, почти в началото е, да речем 2-рата къща, не съм много сигурен.

 

btw в Ресет има от радиаторчетата за RAM но на живо изглеждат много мизерни, не като на снимките на сайта, май само за украса стават

 

и още нещо се сещам - ако някой му трябва дистанционно и приемник за да си управлява разни програми на компютъра (примерно Winamp, Windows Media Player, BSPlayer, къфто_и_да_е_друг player), и го мързи да си запоява сам схемата, забелязах че в Мост продават готови приемници, комплект с дистанционно и софтуер, цената мисля че беше 30 лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...