Jump to content
BulForum.com

трябва ми съвет


hoStel_1912

Recommended Posts

значи аз наскоро почнах да дигам...гирички и да правя лицеви опори за мускула...въпроса ми е като за начало какво да правя...за да мога да правя бицепс и т.н

Link to comment
Share on other sites

ми защо не разгледаш и не прочетеш темите из раздела. говорили сме по този въпрос не един или два пъти. все пак едва ли си ти 1-вия, който почва да се занимава с фитнес. иначе ако годините от профила ти са верни поне моето мнение е, че ти е малко раничко за фитнес :)http://www.evrocom.info/invision/index.php...opic=35713&st=0

Link to comment
Share on other sites

Така е пич-рано ти е още.Изчакай още 2-3 години да ти поукрепне костната система ;)

 

Иваче си прави лицеви опори и коремни преси у вас :)

Link to comment
Share on other sites

92...тва прави 14 години.....според мене не е проблем да почне да си тренира лекичко

мда....аз познавам един дето даже пие някакви протеини и е 93.....

Link to comment
Share on other sites

Ти и на 6 можеш да почнеш да пиеш =) Въпроса е там, че ефекта на дали ще е желания. Поне аз така си мисля.

Също смятам че има определена възраст при която може да се започнат тренировки, които ще имат резултат (виден), защото аз в 8ми клас за първи път започнах да тренирам и честно казано нищо не правех, обърквах се, спирах (след като съм се отчаял) и пак и пак.

Трябва да си доста надъхан и да не спираш, щото на тая възраст ефекта ще е минимален, но както каза sasho може леко за укрепване на костната система и горе-долу да видиш за какво става въпрос.

 

П.П. Ебаси теориите, които съм вкарал =|

Link to comment
Share on other sites

Така е пич-рано ти е още.Изчакай още 2-3 години да ти поукрепне костната система ;)

 

Иваче си прави лицеви опори и коремни преси у вас :)

къв пич бе?тва на снимката е много яко гадже :love

 

по темата:карай колело и малко коремни,набирания,лицеви...такива работи за сега

Link to comment
Share on other sites

Не е препоръчително да се занимавате с тежести, преди да ви е укрепнала костната система. Костната система укрепва някъде около 18-тата година.

Link to comment
Share on other sites

мда....аз познавам един дето даже пие някакви протеини и е 93.....

ти не го гледай тоя, той в момента си пие сокче и се прави на "гъзар"

 

причините поради, които смятам, че ти е рано за фитнес са 2 и 2-те са казани по-рано, аз ще ги обобщя.

1-вата и по-важна е, че костната ти система тепърва расте и ако тренираш неправилно има голяма вероятност да се "изкривиш"

2-рата е че наистина на тази възраст, като ги гледам младежите в залата абсолютно нищо не правят и си дават парите за глупости :excl: аз лично почнах да тренирам малко след 16, но реалния ефект от тренировките дойде малко след 17-тата ми година.

в крайна сметка парите са си твой, здравето си е твое и времето си е твое, можеш да правиш каквото искаш с тях. и не се нерви ти сам попита какво е мнението ни ;)

Link to comment
Share on other sites

ти не го гледай тоя, той в момента си пие сокче и се прави на "гъзар"

 

причините поради, които смятам, че ти е рано за фитнес са 2 и 2-те са казани по-рано, аз ще ги обобщя.

1-вата и по-важна е, че костната ти система тепърва расте и ако тренираш неправилно има голяма вероятност да се "изкривиш"

2-рата е че наистина на тази възраст, като ги гледам младежите в залата абсолютно нищо не правят и си дават парите за глупости :excl: аз лично почнах да тренирам малко след 16, но реалния ефект от тренировките дойде малко след 17-тата ми година.

в крайна сметка парите са си твой, здравето си е твое и времето си е твое, можеш да правиш каквото искаш с тях. и не се нерви ти сам попита какво е мнението ни ;)

да наистина така е,но аз имам голямо желание да заякна малко :)

смисал не е лошо в къщи да си правя лицеви опори и да си вдигам гирички

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Така е пич-рано ти е още.Изчакай още 2-3 години да ти поукрепне костната система ;)

 

Иваче си прави лицеви опори и коремни преси у вас :)

 

Пичът не е ли момиче?

Link to comment
Share on other sites

значи аз наскоро почнах да дигам...гирички и да правя лицеви опори за мускула...въпроса ми е като за начало какво да правя...за да мога да правя бицепс и т.н

Та, за бицепс правиш набирания с тесен подхват.

Иначе, лицевите опори за мускула е много яко! :D

Може да почнеш да клякаш.., като почнеш да клякаш по много пъти, качваш сестра ти на раменете и продължаваш :P Така ако следваш примера на херкулес, който е почнал да кляка с едно малко теле, което впоследствие е станало бая голямо биче, ше станеш мноу як :lol:

Общо взето, ако почнеш да правиш гат се сетиш кофички и набирания, ше къртиш мивки след време, като влезнеш във фитнес зала.

 

 

Пичът не е ли момиче?

Момиче с мейл joro619@abv.bg :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Та, за бицепс правиш набирания с тесен подхват.

Иначе, лицевите опори за мускула е много яко! :D

Може да почнеш да клякаш.., като почнеш да клякаш по много пъти, качваш сестра ти на раменете и продължаваш :P Така ако следваш примера на херкулес, който е почнал да кляка с едно малко теле, което впоследствие е станало бая голямо биче, ше станеш мноу як :lol:

Общо взето, ако почнеш да правиш гат се сетиш кофички и набирания, ше къртиш мивки след време, като влезнеш във фитнес зала.

Момиче с мейл joro619@abv.bg :bgrin:

тва е моя меил и съм МОМЧЕ-не си правете гавра с дечковците,че снощи си намерих нокторизачката и ще има продължения :tongue

Link to comment
Share on other sites

тва е моя меил и съм МОМЧЕ-не си правете гавра с дечковците,че снощи си намерих нокторизачката и ще има продължения :tongue

Както ти казаха ти е още рано , аз съм 92 и още не се занимавам , ако искаш да заякнеш запиши се някъде да тренираш нещо , аз лично тренирам баскет , не се правят кой знае кви мускули , ма ставаш издръжлив , на тая възраст , тренировките са му майката ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Абе не мисля, че ти е рано познавам много хора дето са почнали на тази възраст и нищо им няма. Дори аз самият съм почнал да ходя. Иначе за здраво тяло се иска постоянство и усилия не може без усилия не зависимо колко голям като възраст си. Иначе за изнривяването мисля, че всеки може се изкриви ако не прави правилно упражненията ;) Така че решавай си ти избора е лично твой. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тук ще пиша, щото един вид и на мен ми трябва съвет...

Как борите мускулната треска? Вчера за сефте бях на фитнес, а днес направо ме съсипва...не мога да си вдигна якето мамка му....

Link to comment
Share on other sites

По-бързо минава, като се движеш повече. :)

А и трябваше да изпиеш два аспирина след тренировка, казват че помагало, но аз не съм го пробвал.

Link to comment
Share on other sites

По-бързо минава, като се движеш повече. :)

А и трябваше да изпиеш два аспирина след тренировка, казват че помагало, но аз не съм го пробвал.

 

Изпих! Представям си кво щеше да е ако не бях :wacko:

Link to comment
Share on other sites

в началото когато почвах да тренирам го тествах тва с аспирина и на мене лично не ми помага изобщо , пък и вече до толкова сам свикнал с мускулните трески че сам ги приел за нещо напълно нормално и не ми прави впечатление в повечето случаи :P

Link to comment
Share on other sites

при секи е индивидуално,то и за тва не може да кажеш тая програма за трениране е най добрата.

ако почваш да тренираш за първи път просто повишавай лека полека натоварванията.първата седмица най добре не прави повече от 2 тренировки по 30-40минути,за всички групи по 1 упражнение 3-4 серии макс.това беше моята система в началото

Link to comment
Share on other sites

Всички групи няма как да ги направ за 30 минути, ако ще и без почивка да ги прави...

и шо така си мислиш?

гърди,бицепс,гръб,трицепс,рамо,корем...по 1 упражнение по 5 минути=30минути и малко фира=40минути

и ако може без теории че гърдите са 3 части и тям подобни...това е начало на трениране,мускулите само трябва да се разреят и да се подготвят за истинско натоварване

 

п.с.:тряа са играят и крака ама аз играя тенис и за тва не сам ги включил пък и за мене винаги е било загуба на време в залата да се прави корем или крака щото тва са неща дет може и сам да си ги тренираш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...