Jump to content
BulForum.com

Готини клипове


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 987
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Рибата! Рибата! Мъртва е, liquid я изби с клипа! :D

 

Видеото е страшно! А най-забавното е че им трябват няколко човека за да покрият обхвата на Фил Анселмо, защото при цялото ми уважение към вокала на Theater, не може посмъртно да вземе по-ръмжащите части : :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Така е. Но пък да си виждал Анселмо да покрива тази част от диапазона си на живо? Защото аз не съм :) Дори днес гледах клип на песента от 1992а и там нацяло изрязват тази част от края. Последните три крясъка на Джеймс бяха...ОМГ. :)

Link to comment
Share on other sites

Е, сега... :D

 

На Джеймс му е работа да взима много октави и да е техничен, Фильо е повече по грача.

 

Лош liquid! Снощи цяла вечер слушах Wu Tang, сега заради теб цяла вечер ще слушам Pantera!

 

[Edit] За да не бягаме съвсем от темата и да не са валат хората, цъкнали топика, за да гледат клипчета:

 

realMyst

 

But I can write dreams. They flow from me. I touch them... and they are real! [/Edit]

Edited by Curunir
Link to comment
Share on other sites

http://www.city.bg/crazy_videos/details.ph...1291ec13f44d89d

Tия направо ми събраха очите... тва би трябвало да са слдващите звезди на България :P

offtopic някой може ли да ми каже как да си го дръпна тва клипче,че мн бъгаво ми идва, пишете ми ПМ ако имате идеи : ) Благодаря и приятно гледане ;)

 

ps още едно ,но на друга тематика Голям бъзик :D :D :D http://www.city.bg/crazy_videos/details.ph...803d5e78b1502ef

Edited by pipidylgoto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...