Jump to content
BulForum.com

Българският секс


RaptoR

Recommended Posts

Абе хора ся са сетих.На клипчето 1+1=3 нали оня дет му правеше :zzz оня по едно време вика "Виж я кфа е старатилна.Като чаабарчията(или нещо такова)".Та някой да знае какво всъщност е чаабарчията :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

_NSS1.jpgМислех да пусна нова тема в others във връзка с това, което ще чуете и видите, но ще се въздържа.

 

Свалих целия пакет на INCH-HIGH a.k.a Андрей и останах потресен.

 

Забравете воайорството, забравете секса!

 

Става въпроса за една жестока фамилна драма.

 

Направих си труда да ъплоудна нещата за всички вас, защото иначе са в дата-та и повечето нямате достъп.

 

Няколко предварителни забележки :

 

1. Първо вижте ТОВА

 

2. Второ вижте видео файловете ТЕЗИ

 

3 И трето и най-важно - изслушайте детайлно и внимателно ТЕЗИ записи

 

Много от темите в bullshit раздела "Тя и Той" ще се обезсмислят пред вас. Ще видите и чуете какво се случва понякога (прекалено често) между двама души, някои хлапаци ще разберат какво е да се влюбят в грешния човек (и дано си направят правилни изводи).

 

В заключение искам да кажа - както и да ви прозвучи: хора в невръстна възраст и такива, непреживяли ПОНЕ 3 годишна връзка, да НЕ си позволяват да дават меродавни мнения след това, което ще чуят!

 

P.S.

 

1. След като изслушах всичко се убедих, че смъртната присъда трябва да е активна - може крайно да ви прозвучи.

 

2. Не вземам ничия страна в драмата - зрител и слушател съм като всички вас

 

3. Досега си мислех, че само в животинския свят може да има такова отношение на майка към дете, потресен съм

Link to comment
Share on other sites

raptor - човек.. това е супер брутално :blink:

 

всъщност .. това го е записал нейния пич така ли да разбирам :(

 

Едит: не е нужно да имам диплома за да заключа че тая жена има психични проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно - той го е записал- и той е ял чепа - макар и той да има чепове за дялане.

 

Сметни сега докъде му е дошло, за да пусне всичко публично

Link to comment
Share on other sites

Днес останах с малко свободно време (както никога) и мернах темата и конкретно поста на R_a_p_t_o_R. Викам си...абе видеото от 50-60....200 Mb с мойта връзка няма да го тегля....ама поне мога онлайн да прослушам малко от аудиото.

Не знам дали Невена има психични проблеми, както казва afx, но със сигурност това е една много изнервена жена с чепат характер. Андрей също не е цвете за мирисане, колкото и спокоен да изглежда на всички записи (все пак само той знае, че се записва в този момент и може да се контролира). Сигурно навремето са се харесвали (знам ли...), но след изневярата му, а и заради други проблеми от нейна страна нещата са се влошили дотолкова, че вече няма спасение. Цялата работа е, че и не може вечно да осираш пейзажа и после с едно "извинявай, сгреших"...да оправиш положението - това обикновено върви 2-3 пъти най-много. Онази също не иска да отстъпи и на сантиметър....заради характера си, а и може вече толкова да й е писнало....не знам - от аудиото добивам такава представа....въпреки, че много често там двамата си противоречат взаимно за дадени ситуации, които всеки е видял и представя по свой начин....макар, че сега се сещам, че Андрей спомена по едно време, че ги е сварил в някаква кола "на калъп"....нещата са много комплексни... :sick Разгледах и 5-6 от картинките....бяха еднотипни....и там не ми направи впечатление на някаква нещастна жена (за разлика от аудиото)....ама снимките лъжат....запечатват само даден момент от живота на хората. Много правилно R_a_p_t_o_R каза по-горе за "неправилния човек" - като се стигне до такава ситуация може да ти се счерни животът.....и особено вече като има дете....така че момичетата да внимават от кого забременяват, а момчетата да внимават с кого си лягат. :devil

Мамка му...що писане изписах, а от всичките Биг, Вип и други брадъри съм гледал само 2-3 вечери от сапунения сериал (в началото)...просто нямам афинитет към такива предавания. ;) А вярно ли е, че Невена била участвала в ББ, защото на едно място в аудиото и това май чух...

Какво има на видеофайловете - заслужава ли си да се теглят и изясняват ли нещо по случая, че с моята скорост ще трябва да ги чакам часове...

 

Едит: Междувременно все пак дръпнах един от по-малките файлове - случих тоя с "калъпа" в колата + още някои неща, които имаше в него....работата наистина е доста заплетена....а и имам чувството, че Невена често има нужда от :hump: ....не знам дали има някаква пряка връзка с понятието "нимфоманка" (вероятно не)...но сега като си припомних някои неща, казани в аудиото и вече започвам да правя някои връзки....обаче това поместване на личния живот в нета ми прилича като груба и обратна версия на "Море от любов" - каквото и да е ставало между тях не ми се струва уместно да го споделяш с целия свят... :confused

Link to comment
Share on other sites

Ми...не знам, какво има да се кометира. Ако бях аз на мястото на Андрей, може би щях да си потърся правата в съда. Сега може да стане по-лошо за него. Не съм много наясно със закона, но според мен, тя може да го осъди съвсем спокойно, за пуснатите материали в нета и тогава ще стане страшно за това дете, защото ще се наложи само откачената майка и не по-малко откачената й дъщеря да го гледат. Добре че е дядото, че от време на време да си каже мнението, че иначе щеше да е пълна каша. Не чух само предпоследния разговор и не разбрах, дали той й е изневерявал преди тя на него. Тогава не го оправдавам, защото това е най-долното нещо, което човек може да направи.

Не знам, как бих реагирал, ако бях на негово място и ги хвана така в колата.

 

"С хирургическа намеса не можеш да изглеждаш по-добре", дали е усетила, какво е казала.

 

Чак ми жал за тоя човек. Как може да иска да живее с тая жена. Пълен фарс...

Link to comment
Share on other sites

Midex не знам за тебе пич, ама аз почвам да се плаша от свободното си време. В оня скапания раздел имаше една тема за прахосмукачката - мястото на ТОВА е там, но няма да го сложа там. Иначе вижте момчето с име Сашо (поне така се твърди) как се забавлява

 

ЕДИТ: Аз се попиках от смях

Link to comment
Share on other sites

Ми...не знам, какво има да се кометира. Ако бях аз на мястото на Андрей, може би щях да си потърся правата в съда. Сега може да стане по-лошо за него. Не съм много наясно със закона, но според мен, тя може да го осъди съвсем спокойно, за пуснатите материали в нета и тогава ще стане страшно за това дете, защото ще се наложи само откачената майка и не по-малко откачената й дъщеря да го гледат. Добре че е дядото, че от време на време да си каже мнението, че иначе щеше да е пълна каша. Не чух само предпоследния разговор и не разбрах, дали той й е изневерявал преди тя на него. Тогава не го оправдавам, защото това е най-долното нещо, което човек може да направи.

Не знам, как бих реагирал, ако бях на негово място и ги хвана така в колата.

 

"С хирургическа намеса не можеш да изглеждаш по-добре", дали е усетила, какво е казала.

 

Чак ми жал за тоя човек. Как може да иска да живее с тая жена. Пълен фарс...

Абе някой по-сведущ по правните въпроси знае ли дали видеоматериалите могат да служат за доказателство в нашия съд? Понеже в щатите и другаде може, но май по едно време бях чул, че не важали у нас.....@Runner, абе ти не знаеш как би реагирал ако ги свариш в калъп, ама аз знам... :bgrin:

А по това дето се чудиш как е могъл да живее с тази жена, добавям - цели 8 години (в такива случаи моята жена казва - абе че то у нас човек за убийство лежи по-малко... :woot ).

Ами знам ли...той доколкото разбрах е бил разведен (няма лошо) - може да се е надявал, че нещата ще се оправят по някое време ; може така да му е изнасяло - тя да си ходи, той да си ходи ; може да си пада малко мазохист :P ....знам ли, не мога да преценя, защото и аз ако снимам и записвам, ще позасиля нещата в посоката, в която ми се иска и няма да помествам в нета неща, които ме уличават пряко в нещо. Виж...ако наистина някой непредубеден (независим и от двамата) "Инч Хай" години наред им "документира живота...тогава нещата ще са по-прозрачни.... ;)

 

@R_a_p_t_o_R, оня "веселият" просто е гледал един филм с култовата реплика "- Нали казах да не ме притесняват, когато съм насаме с прахосмукачката!"...ама поне да беше си намерил прахосмукачка с променливи обороти... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе някой по-сведущ по правните въпроси знае ли дали видеоматериалите могат да служат за доказателство в нашия съд?
Само, ако са изготвени след специфична законоустановена процедура, т.е. в този случай - не! ;)
Link to comment
Share on other sites

Само, ако са изготвени след специфична законоустановена процедура, т.е. в този случай - не! ;)

И каква е "законовоустановената процедура"? Да им чукна на стъклото на колата и да питам дали имат нещо против да ги снимам? Или да си пусна молба до не знам кой си, че в момента жена ми се чука в колата на любовника си и дали в този случай мога да ползвам специални (бахти "специалните" - една камера) средства...ама да побързат, щото ме съмнява, че ония ще се клатят една седмица докато дойде отговора... ;) Това си е жива тъпотия - в някои случаи една камера в нужния момент може да изясни много неща.

Link to comment
Share on other sites

Ако се стигне до съд, кой да вземе правата на детето, в тоя случей, закона на чия страна е? Тая жена може ли да съди пича, за това, че е публикувал тези материали в нета?

Link to comment
Share on other sites

а някой може ли да каже с 2 приказки,за кво иде реч в тия мп3ки,4е няаам толкова време да ги слу6ам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И каква е "законовоустановената процедура"? Да им чукна на стъклото на колата и да питам дали имат нещо против да ги снимам? Или да си пусна молба до не знам кой си, че в момента жена ми се чука в колата на любовника си и дали в този случай мога да ползвам специални (бахти "специалните" - една камера) средства...ама да побързат, щото ме съмнява, че ония ще се клатят една седмица докато дойде отговора... ;) Това си е жива тъпотия - в някои случаи една камера в нужния момент може да изясни много неща.

Ще ти отговоря, но много офтопик ще се получи. Няма да влизам в подробности, но процедурата е доста усложнена и се изискват доста разрешения, за да стане един видеозапис годно доказателствено средство за пред съда. Това се прави с цел предотвратяване на злоупотреби с видеозаписи, които биха застрашили разкриването на обективната истина във всеки един процес!

@Runner - не мога да ти отговоря конкретно, защото не съм гледал материалите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...