Jump to content
BulForum.com

Покемон


Dragon Slayer

Recommended Posts

tova e podigravka s animaciqta as bqh pokemon zaklet fen i za men tova e obida za vsi4ki kato men popravete me ako gresha ama tova sa napiti zabavlqvashti se teen-ri

4ista podigrafka :starwars:

човек говорим за глупаво анимационно филмче. Кви заклети фенове ми говориш. Според мен единственното което може да е обиди тук е глупавия пост, който си написа.... "покемон заклет фен" WTF!?

Иначе филмчето бива :)

Link to comment
Share on other sites

човек говорим за глупаво анимационно филмче. Кви заклети фенове ми говориш. Според мен единственното което може да е обиди тук е глупавия пост, който си написа.... "покемон заклет фен" WTF!?

Иначе филмчето бива :)

az kato 4etoh negoviq post si mislih 4e se bazika :laughing:

 

 

PS:

 

 

EDIT: oburnete vnimanie na fim4eto mortal combat, kogato izrejdat imenata (kane.......) kogato kazva sonia kakvo stava otzad...

Link to comment
Share on other sites

Хахаха.Тфа с Покемона е голяма ебавка :laughing: .А да не говорим за тфа съм Соня и оня пич отзад кфо прай :laughing: .Не му са връзвайте на the man.Той пича веднъж беше видял Пикачу в градксата градина :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха.Тфа с Покемона е голяма ебавка :laughing: .А да не говорим за тфа съм Соня и оня пич отзад кфо прай :laughing: .Не му са връзвайте на the man.Той пича веднъж беше видял Пикачу в градксата градина :laughing:

ti mai si ot moq klas a

tova s pika4u e izmislica :angry1

Link to comment
Share on other sites

ti mai si ot moq klas a

tova s pika4u e izmislica :angry1

За жалост-да от твоя клас съм,но за щастие не за дълго щото от 6 паралрлки в МГ-то и още 6 в английската бива да си в моя клас.Стига си спамил.Поне напиши нещо за другите две клипчета :spam-die: :rulez:

Link to comment
Share on other sites

Хахаххах главата не ги слуша тея момчета, тъкмо щях да поустна тва с Power Rangers, глеам го има има и с mortal combat - е разцепих се =). Sonya =). хахаха

Очакваме нови =)

Link to comment
Share on other sites

Тея пичове правиха и на Mortal Combat.

Може да е малоумно ама ме кефи , и MК също беше яко ... дано да правят още такива :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя с зелената тениска ми се вижда женствен. :)

Мен и двамата ми се струва, че са гейчета :D. И клиповете им са доста в стил "So Gay"

Link to comment
Share on other sites

EDIT: oburnete vnimanie na fim4eto mortal combat, kogato izrejdat imenata (kane.......) kogato kazva sonia kakvo stava otzad...
asdasd3hz.th.jpg Обърнали ли сте внимание на това :)

.....................................................

abe sled tolkova gledane na prostotiqta s pokemon se zaribih po pesni4kata. nqkoi ako moje da dade link :punk

Тук ама е на унгарски :) хах .

Link to comment
Share on other sites

Как претрепаха пикачу, от грийнпийс ще ги съдят :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен и двамата ми се струва, че са гейчета :D . И клиповете им са доста в стил "So Gay"

Мда и на мен =). Приличат ми на онея двамата от "И твойта майка също", които накрая на филма се целунаха .... yuck

Link to comment
Share on other sites

Мда и на мен =). Приличат ми на онея двамата от "И твойта майка също", които накрая на филма се целунаха .... yuck

хмм...има нещо верно в това :P

Link to comment
Share on other sites

Защо като носят малко по-дълга коса и малко по-различни движения трябва да означава , че са "sо gay" ... ? Можа да са добри актьори или просто да са лигави ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...