Jump to content
BulForum.com

fiat_vs_porsche


diabolik

Recommended Posts

Брей....да му се и не види малкото драгстерче.... :bgrin:

Като знам поршето за колко качва до 100...онова трябва да е качило поне с 2 секунди по-малко.

Link to comment
Share on other sites

тряа да има някъв много мощен двигател.само се чудя къде са го побрали :blink:

Някъде под ламарините :)

Link to comment
Share on other sites

Мноо яко :) Тва просто излетя :)

Link to comment
Share on other sites

Хммм като гледам таблото фиатчето направи 11 секунди на 400-те метра.За сравнение най-бурзата БГ кола прави ~10.

Link to comment
Share on other sites

Май направи 11,59,може и 11.69 да е.Понавървява Фиатката,а за сравнението-кво да сравняваме?Има толкова много фактори,които оказват влияние,така че няма какво да сравним.

Link to comment
Share on other sites

Хехе.Бахти изродчето е тоя фият.Представяте ли си как карате Галардото по улиците из София и някъф ви са прай с такова на пръв поглед нещастно фиатнче...и ва издухва :laughing: :laughing: хахахахаха

Link to comment
Share on other sites

 

Това го знам и адкста простотия. Бричка на милион години и със сърце на "БОЕЦ" ще бие Поршето щото бричката е 3 пъти по лека. Ми на това купе и 150 коня двигател да се сложи са му много ;)

Link to comment
Share on other sites

Това го знам и адкста простотия. Бричка на милион години и със сърце на "БОЕЦ" ще бие Поршето щото бричката е 3 пъти по лека. Ми на това купе и 150 коня двигател да се сложи са му много ;)

 

Що да е смешно.

 

1. Къще ще му сложиш много мощен двигател в тва малко купе.

2. Поршето неможе ли да го направиш 600 коня и да хвърчи. А и не вярвам тва порше да е по-малко от 400 коня :unsure:

3. Ето ти съотношение 150к.с.:450к.с. - 500 кг/купе:1500кг/купе :punk Нещо подобно.

 

Иначе нали знаеш всичко е възможно. Няма нищо глупаво в тва, просто е зарибявка, с малко фиатче да дърпаш поршета :lol: :punk Няма ли да е подигравка а :lol:

Link to comment
Share on other sites

Еми не всичко е Ферари :P DON_CHEFO,все пак драгът си е спорт,в който целта е да изминеш по-бързо 400 метра и именно такива автомобилчета го правят интересен,щото ако се пускаха само сток коли,щеше да омръзне на секундата

Link to comment
Share on other sites

Еми не всичко е Ферари :P DON_CHEFO,все пак драгът си е спорт,в който целта е да изминеш по-бързо 400 метра и именно такива автомобилчета го правят интересен,щото ако се пускаха само сток коли,щеше да омръзне на секундата

 

То хубаво нещо ама тая сапунерка - подобие на кола. Голям смях е. А относно ДВГ-то къде ще се побере. Споко за всеки влак си има пътници ;)

Link to comment
Share on other sites

Да малко повече информация за Поршето най-вече,защото за Фиатчето знам.....ако имаш естествено

Ами Поршето беше черно.Мисля,че в клас Престиж спечели първо място(не съм сигурен за класа) а в клас C спечели 3-то.Тфа е сичко което знам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...