Jump to content
BulForum.com

September 11, 2001


bd1

Recommended Posts

Всичко това е една голяма наредена работа... А Джордж Буш е най-големия педал на света... Да предадеш страната си за петрол, за пари ? За какво ли не още... Мръсен циганин, дано никога не го изберат за президент пак и със следващия им президент да се пооправят малко...

 

Иначе найстина е малко тъжна даже потресаваща историята... Много невинни жертви...

Link to comment
Share on other sites

На мен пък американците със своето самочувствие на най-великата нация са ми адски противни. И като начин на живот и идеали просто..... колкото и безчувствено да звучи въобще не ми е мъчно за тези атентати. Според мен по един или друг начин са си го заслужили и благодарение на политиката си по време на двете световни войни а и настоящата такава.

Link to comment
Share on other sites

Американците са най-големите пе*али !

Те искат всичко за тях и не мислят за другите.

Трябва да ги избием, иначе няма спасение :excl: :devil :bgrin: :angry1

Link to comment
Share on other sites

Всииичко се връщаааа! :punk

 

Много правилно, всяко зло се наказва със зло... То даже малко като божие правило... Но съм съгласен с теб за това...

 

Американците са най-големите пе*али !

Те искат всичко за тях и не мислят за другите.

Трябва да ги избием, иначе няма спасение :excl: :devil :bgrin: :angry1

 

А с теб не съм съгласен, чак пък да ги избием, не забравяй, че това 1-во няма как да стане и 2-ро те са водеща икономическа сила в света, и колкото и смешно да звучи доста страни имат зависимост към Щатите...

Link to comment
Share on other sites

На мен пък американците със своето самочувствие на най-великата нация са ми адски противни. И като начин на живот и идеали просто..... колкото и безчувствено да звучи въобще не ми е мъчно за тези атентати. Според мен по един или друг начин са си го заслужили и благодарение на политиката си по време на двете световни войни а и настоящата такава.

saglasen sam steb

te tova sami go sapoo4naha

Link to comment
Share on other sites

Американците са най-големите пе*али !

Те искат всичко за тях и не мислят за другите.

Трябва да ги избием, иначе няма спасение :excl: :devil :bgrin: :angry1

на това му се вика завист и злоба :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ква е тая тема 5 години след случката :wacko:

се е дно секи не знае какво се е случило :blink:

 

просто ми направи впечътление колко добре е напревен филмът и исках да го споделя. има ли проблем ? :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

А с теб не съм съгласен, чак пък да ги избием, не забравяй, че това 1-во няма как да стане и 2-ро те са водеща икономическа сила в света, и колкото и смешно да звучи доста страни имат зависимост към Щатите...

 

Е тука не си прав. Водещата икономическа сила е Китай... и по-скоро САЩ зависят от Китай, а не обратното. Имах една статия тука някъде, как китайците, със своеро наводняване на световните пазари със стоки, не говоря за тея играчки от по 10 ст. а за далеч по-качествени, ако спрат вноса си в САЩ, американската икономика ще се срине за по-малко от 2 години. В момента най-голямите световни сили са Китай и Русия, въпреки че Русия си трае тихичко тихичко. B) Така че САЩ направят ли някой друг гаф в Азия, който може да засегне някоя от 2-те гореспоменати държави, смятай, че Америка ще хване обратния път към времето на Колумб. ;)

 

EDIT:@Liverpool`Fan`1 как направи тоя извод, че споря?

Link to comment
Share on other sites

Е тука не си прав. Водещата икономическа сила е Китай... и по-скоро САЩ зависят от Китай, а не обратното. Имах една статия тука някъде, как китайците, със своеро наводняване на световните пазари със стоки, не говоря за тея играчки от по 10 ст. а за далеч по-качествени, ако спрат вноса си в САЩ, американската икономика ще се срине за по-малко от 2 години. В момента най-голямите световни сили са Китай и Русия, въпреки че Русия си трае тихичко тихичко. B) Така че САЩ направят ли някой друг гаф в Азия, който може да засегне някоя от 2-те гореспоменати държави, смятай, че Америка ще хване обратния път към времето на Колумб. ;)

 

 

Темата е друга и не искам да го обръщаме с теб на спор, но недей ми се хващай точно и конкретно за думите... Под водеща икономическа сила ти разбираш само тя и САЩ на 1-во място! Абсолютно правилно, е че не е така, НО не можеш да го отречеш... Друг е въпроса, че Китай с евтината си работна ръка оправят на света мизериите от към стоки... Пък нека те бъдат по 10ст. или 10 000лв... Тук въпроса е съвсем дръг, и темата на спора беше, че няма как да ги изтрепим "НИЕ"... Има и един друг момент, че по тегнологии Япония е с 20 години напред дори от държави като Китай, Русия, САЩ, Франция, Германия и т.н.Това коли, техника и прочие... На практика Япония е силата в Азия и не само... Та да се върна на първото си изречение, нека не го правим спор това тук... Темата е за клипчето и да не разваляме рахата на човечеца ;) ПС: Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

просто ми направи впечътление колко добре е напревен филмът и исках да го споделя. има ли проблем ? :hmmm:

 

Като за начало това не е филм. Ако ще обсъждаме филм, поне гледай това. Поне да разбереш и кой е виновен за атентатите. И между другото, това даже не са атентати. Пентагона е ударен с ракета, а не със самолет. Това си е чиста атака мен ако питате...

Link to comment
Share on other sites

:cry Колко тъжно...и такава сърцераздирателна музика. Направо ми се къса сърцето.

Свободата беше нападната братя....СВОБОДАТА.

Трябва да я защитим като поизбием малко народ в Авганистан. Може и малко в Ирак, то едва ли някой (американец) прави разлика м/у Авганистан и Ирак.

Гледайте филма от поста на w00x, ако не сте все още и т'ва е.

Link to comment
Share on other sites

http://movies.co.jp/info.php?id=4238 <- това е също изключително добър филм от 11 различни режисьора. Преди го даваха по БТВ. Заслужава да се види, определено. Показва нещата от много ъгли и наистина дава повод да се замислиш...
Link to comment
Share on other sites

Liverpool`Fan`1 относно евтината работна ръка и икономическата мощ на САЩ.Както казва един мой познат-"китайците обират само гарнитурата''(демек ориза :P ) а американците се възползват от това.Ако ги няма дръпнатите очи американците отиват обратно при индианците и Колумб както каза WriteR4e

Link to comment
Share on other sites

amerikancite nastriha sveta sreshtu sebe si i posle drugi hora ymirat zaradi tqh

v kulite imashe pove4e 4uzdenci otkolkoto amerikanci

kak moze taka a horata v samoleta tqh nikoi ne gi spomenava

gledaite zero hour po discovery i shte razberete

na men mi e tezko da govorq na tazitema ama istinata trqbva da islese na qve

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...