Jump to content
BulForum.com

Абитуриенти


Nitro

Recommended Posts

Айде бре хора ! Абитуриенти тук има ли ? До моя бал остават 7 часа. :devil В Новотела съм.Вие къде сте,какви специални планове имате?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

ами аз бях на 22 май в Санкт Петербург. Беше много хубаво имаше и идеално обслужване ;) след това утидохме в Папараци, бара щеше да се пръсне по шевовете мен лично не ми харесва такава обстановка ;)

Link to comment
Share on other sites

моя е утре, и ние сме в новотелчето , след това ще одим на кръчма и след това някъде на дискотечница ако ни държат краката все още

Link to comment
Share on other sites

Да отидете на Альоша ;)

Альоша е задължителната част от програмата на абитюрентите - 2004-та като се качихме и беше 10 градуса и умряхме от студ , ама имаше поне 100 човека горе посрещащи изгрева :P

Link to comment
Share on other sites

Альоша е задължителната част от програмата на абитюрентите - 2004-та като се качихме и беше 10 градуса и умряхме от студ , ама имаше поне 100 човека горе посрещащи изгрева :P

 

Хах, къде си завършил? Балът къде беше?

 

На добър час и успешен старт в живота на всички абитуриенти :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

HBK ti kato davash saveti za aliosha ti beshe li na aliosha ? tva iskah da popitam samo... inache v tva qsno vreme taq godina kachete se na aliosha super qka plovdivska tradiciq :) sofiqnci si nqmat aliosha a vitosha im idva daleche :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип от 2003-та година насам съм всяка година абитурент в различни форми ;)

 

2003 - Това си беше моята абитурентска. Изпълнения в Пловдив нямаше, а просто си направихме една незабравима екскурзия до Черна Гора и Хърватска. Беше много яко .. особено на отиване в рейса ;)

2004 - с един приятел се включихме с Alfa-та заедно в колконата абитуренти пред новотела.. бипкахме и се веселяхме даже по-щуро от самите абитуренти тъй като липсваше притеснението и т.н.... :) След няколко дни на една приятелка направихме изпращане горе на скалите над Рахат-а :) напихме се и посрещахме изгрева на Альоша... Не помня как съм успял да се кача до горе.. но миризмата на марихуана във въздуха беше незабравима :love ;)

2005 - изпращахме една приятелка на нейната абитурентска. Аз бях изпънат с ризка и панталонче и се бях показал от люка на един Nissan Primera с тромбичка в ръка :)

2006 - на този етап се разминахме само с Golf-а и разбира се Spice Girls на макс :) още не е късно за нови неща, разбира се ;)

 

Приятно изкарване на всички от форума които празнуват ;) Не правете грешката да се напиете като прасета точно на бала. От батко ви afx запомнете единствено че дозата прави отровата.

 

Айде... и успех с изпитите после (за тези от вас които ще продължат с образованието.. надявам се да са повече!!)

:punk

Link to comment
Share on other sites

Успех на всички абитуриенти :D Тва абитуриентският бал е голям купон,вервайте ми,сега като ходя по разни балове направо ми се иска пак да съм абитуриент.А утре пак съм на бал,хихих,пак ще станем на животни

Link to comment
Share on other sites

HBK ti kato davash saveti za aliosha ti beshe li na aliosha ? tva iskah da popitam samo... inache v tva qsno vreme taq godina kachete se na aliosha super qka plovdivska tradiciq :) sofiqnci si nqmat aliosha a vitosha im idva daleche :)

 

 

Слагай малко запетай,неграмотник!Ако те види Пенкова ще ти реже главата ;) И какво ми се правиш,че не си спомняш,беше ми една от 3-та дами на бала ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

ами аз бях на 22 май в Санкт Петербург. Беше много хубаво имаше и идеално обслужване ;) след това утидохме в Папараци, бара щеше да се пръсне по шевовете мен лично не ми харесва такава обстановка ;)

и аз бях :) един приятел беше абитюрент и аз виках повече майчче от всички ако си видял един леко смешен показан от люка на голф тва бях аз супер яко беше и ква лудница само леле :) догодина ще се размажа на мойта абитюренска

Link to comment
Share on other sites

ай стига вече,моля ви се!кой колко хубаво си изкарал,кой как се разцепил :angry:

искам и аз!отново :( :)

Link to comment
Share on other sites

Хах, къде си завършил? Балът къде беше?

 

На добър час и успешен старт в живота на всички абитуриенти :D :D :D

В строителния завърших- Балът беше в Марица :)

Farell наистина сега като погледна абитуриентите по улицата как се кефят, отивайки на абитиуренската си и направо сърцето ми се свива на топка. Ех някой неща са само веднъж в живота :(

Link to comment
Share on other sites

В строителния завърших- Балът беше в Марица :)

Farell наистина сега като погледна абитуриентите по улицата как се кефят, отивайки на абитиуренската си и направо сърцето ми се свива на топка. Ех някой неща са само веднъж в живота :(

 

 

Не беше лошо в училище,но студентските години са по-яки :punk ;)

Link to comment
Share on other sites

ай стига вече,моля ви се!кой колко хубаво си изкарал,кой как се разцепил :angry:

искам и аз!отново :( :)

Ах милото... ами прави като мен бре :)

 

Като искате - организираме се - качвам ви в голфа ... и ще викате на воля по улиците :love

Тъкмо ще бутате ако нещо се развали :lol: Много искам да видя farell как слага резервната гума :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз като гледам как викат тез абитуренти лошо ми става.Аз ако бях на тяхно място щях да рева като знам кaкво ги чака :devil

 

Иначе радвайте се докато ви е време че после по-зле става :)

Link to comment
Share on other sites

Иначе радвайте се докато ви е време че после по-зле става :)

:blink: Е добре... в техническия например е абсолютен купон. Особено ако не ти се налага да работиш ще имаш трижди повече време от преди. Имаш само математики и електротехники като по-трудни изпити но това не е кой знае какво в крайна сметка ;)

 

:devil

Link to comment
Share on other sites

:blink: Е добре... в техническия например е абсолютен купон. Особено ако не ти се налага да работиш ще имаш трижди повече време от преди. Имаш само математики и електротехники като по-трудни изпити но това не е кой знае какво в крайна сметка ;)

 

:devil

 

Това си е най-малкия проблем.Че си е кофти кофти е ама трябва да работиш да вадиш пари и също така изпити да зимаш после може би и на бригада да идеш за малко пак за пари.Къде къде по яко е да си в даскало и да обикаляш по цял ден кафетата :D

Link to comment
Share on other sites

Стига сте плашили "децата" :D . Зависи как си го направят те самите после, в което е и голямата уловка, дали са достатъчно узряли за живото или са си още тикви зелени :D . Веселете се, радвайте се, празнувайте, полека лека всичко си идва на мястото после.

Link to comment
Share on other sites

Аз като гледам как викат тез абитуренти лошо ми става.Аз ако бях на тяхно място щях да рева като знам кaкво ги чака :devil

 

Иначе радвайте се докато ви е време че после по-зле става :)

Повикаха си това си е така, за това днеска давах заето до 12:00 на обед :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...