Jump to content
BulForum.com

50 cent в несебър


frodo

Recommended Posts

говорете квото си искате аз ще ходя на концерта...

някой да знае от къде може да се купят билети?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
chesto otivam na toq chernio

 

хах,поредното оригинално мнение.Още някой няма ли да сподели къде НЯМА да ходи и какво НЯМА да прави - все пак постовете не падат от небето,трябва да се печелят отнякъде !

Link to comment
Share on other sites

chesto otivam na toq chernio

 

На тоя "ЧЕРНЬО" му пука кой ще иде и кой не и дали ще си там. Той парите ще си ги земе ;). Ако имах възможност и аз щях да ида ;)

Link to comment
Share on other sites

Колко расисти има в тоя форум ,не е истина DON_CHEFO подкрепям те напълно във всички твои мнения , жалко ,че няма да имам възможност да отида ;)

Link to comment
Share on other sites

тои тоя пален комерс...кат му чуя песните просто :sick

ми кой не е комерс в днешно време?

като ти гледам аватара май ходиш в плазма а?как са бонбонките?внимавай щото филма е за цял живот :ghost

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

не знам защо някои хора толкова мразят успелите негри-рапъри :blink: какво лошо има да си черен-атлетично тяло,голяма мъжественост,чувство за хумар...

Link to comment
Share on other sites

i azis e ciganin s atleti4no tqlo i golqma mujestvenost..

nqkoi hora haresvat edni raperi , drugi drugi.. treti se izjivqvat kato raperi ... si4ko e vupros na li4en izbor.

Link to comment
Share on other sites

ква софия бе :blink: концерта не е ли в несебър?

Световноизвестният рапър 50 Cent ще дойде в България през юни. Концертът му е планиран за 16 юни в Несебър и ще бъде последван от сборно рокаджийско шоу на 5 юли, отново в Несебър.

Първите 5000 билета за концерта на 50 cent ще струват 35 лева, след което цената ще бъде 50 лева. Билетите се пускат за продажба от 11 май на касите на стадион "Васил Левски".

За съжаление на 17 имам изпит ... :cry +тва 50 едвали ше дойде сам ,струва си само заради Lloyd Banks или Young Buck или Tony Yayo да се разходя до Несебър...но уви няма да имам това щастие.. :cry

Link to comment
Share on other sites

Световноизвестният рапър 50 Cent ще дойде в България през юни. Концертът му е планиран за 16 юни в Несебър и ще бъде последван от сборно рокаджийско шоу на 5 юли, отново в Несебър.

Първите 5000 билета за концерта на 50 cent ще струват 35 лева, след което цената ще бъде 50 лева. Билетите се пускат за продажба от 11 май на касите на стадион "Васил Левски".

За съжаление на 17 имам изпит ... :cry +тва 50 едвали ше дойде сам ,струва си само заради Lloyd Banks или Young Buck или Tony Yayo да се разходя до Несебър...но уви няма да имам това щастие.. :cry

тая информация за билетите от кой сайт е?няма ли да може онлайн да се купуват?

Link to comment
Share on other sites

Oще един чок отворен. Ми излез бе. Направи това което той направи за 1 година. Ти сигурно си поредния метъл фен. :punk :zzz . Уважавал 2 PAC ама Фифти бил никой. Никой е за теб. Виж му концертите ;)

 

 

 

аз съм поредния МЕТЪЛ ФЕН ....както и да е ...бих предпочел да ида на Бъста отколкото на тоя гъз

Link to comment
Share on other sites

Има хубави песнички , но неможе да вкара движения (ако сте гледали някои от концертите му ще разберете за кво ви говоря) . А много повече ме кефи стила на "Бъста" макар да неслушам много негови песни ! Както и да е , но небих отишал на концерта на "Фифти" ... ся ако T.I. ще идва в БГ 100% съм на мястото , защото много ме кефи southside стила (иначе T.I. не е някъф велик рапър) ! И пак ще кажа ... много мразя хора , които се "кланят" на няква личност ... пример: тупак ... легенда е ама не ми се говори кви съм ги слушал (от някви рапърчета като си лафят и със смешното си облекло , кадето невкарват никакав стил... нашарени с надписи и текстове от главата до петите) , като си вървя по улицата ! Тва от мен :) ... аре някой да вика Лил Джон , Т.И. , Луда. и ийст сайд бойс ... много смешно изглежда на кирилица нали ;)))) ! п.п. ся и аз се обличам "разсулено" , но поне се мъча да изглейдам стилно (бяло и черно ... синьо и бяло... все някви изчистени цветове) ! Офтопик го ударих ама простете ми :P :lol: !

Link to comment
Share on other sites

Някой ако е бил на концерта да разкаже яко ли е било а у..

бях,на по тъп концерт от на 50 сент не съм ходил :angry:

изпя максимум 14 песни...и наи-интересно беше когато си хварли кожените обувки в публиката и си си свали и панталона и остана по бели боксерки..

тва за обувките изобщо неможах да го разбера,иска да каже 4е ние в БГ сме бедна държава,че нямаме какво да си купим...тва ли иска да каже с тва :wacko:

нз,но от тоя по голям идиот не знам.

Link to comment
Share on other sites

бях,на по тъп концерт от на 50 сент не съм ходил :angry:

изпя максимум 14 песни...и наи-интересно беше когато си хварли кожените обувки в публиката и си си свали и панталона и остана по бели боксерки..

тва за обувките изобщо неможах да го разбера,иска да каже 4е ние в БГ сме бедна държава,че нямаме какво да си купим...тва ли иска да каже с тва :wacko:

нз,но от тоя по голям идиот не знам.

Тва с обувките може да се ратзлкува по няколко начина ако се замислиш.... Ама първото за което се сещам е това което казваш ти ... АКо го дават по телевизията някое повторение ако знае някой да каже

Link to comment
Share on other sites

Виж сега...50 цента е рапър => (автоматично значи), че има не повече от 50 грама рационално мислещо сиво вещество... защо тръгваш да търсиш замисъл в действията му? Просто менеджърите са му казали да направи нещо, което да впечатли ногобройните му фенки и той е решил, че това е начина да ги умае.

Скрит смисъл няма, простото защото това му е твърде далечно...човека си личи, че е парвичен. Въпроса на Богданчо е по-скоро как е била атмосферата около концерта и по време на концерта...не как е решил да се прави на мъж. Явно за теб положителните емоции, като цяло не преобладават, за което всички ти съчувстваме :lol:

 

Edit: Понеже гледам, яко ви тормози това с обувките...ами има хора, които страдат от силна мания за величие, като тази им мания се появява в различни форми. Сега си представете следното...този човек се е превъзбудил леко, през малкото му мозъче минва тънката мисъл, че трябва да раздаде всичко, което носи и може да свали, защото той е известен и след време това което е разхвърлял ще има колекционерска стойност (подобно на разни китари, якета и т.н. на сегашни и бивши звезди в музикалното поприще)...е тогава без много много да му мисли е хвърлил обувките си...сега "щастливият късметлия" върху когото са паднали, може да чака денят Х, в който обувките на 50 cent от концерта 2006 в несебър, ще струват поне 15 000$, за да направи пари от тях.

 

PS: А колко песни е изпял зависи, предполагам, пряко от хонорара, който е получил за да цъфне в несебър.

Link to comment
Share on other sites

Браво на батко центчо, че се прави на важен добре, че няма му гледам кривата мутра поне да не ме е яд от всички добри рапъри БАШ НЕГО

Link to comment
Share on other sites

аз съм поредния МЕТЪЛ ФЕН ....както и да е ...бих предпочел да ида на Бъста отколкото на тоя гъз

ДА..и аз предпочитам бъста от колкото 50 стишки

Link to comment
Share on other sites

Хора колко от вас слушат текстовете на песните а не самите ритми защото повечето от вас са чули нещо от 2pac и смятате, че е велик верно, е но не ремиксираните ритми не са нищо особено, но всеки път когато чуя гласа му и веднага се заслушвам в песента, защотото има какво да каже нали ? Всеки прави песни за пари, но пак казвам малко са рапърите който правят реал, по - интересуващите се от тоя стил могат да кажат това. Аз не ходя изсулено или т.н, но пак съм заклет фен, видях такова мнение за дрехите.

За държанието му - надменно, предпочитам Бъста пред него, и ' i want to love me as they loved Pac ( rest in peace) ' няма да стане дори и да си смени стила, защото каквото и да си говорим Hip-Hop стила беше убит двапъти през 90те един път през 1996 (мъртта на Пак ) и както знаете 6 месеца по късно през 1997 смъртта на Биги, и от там лека по лека всичко си отива, но има надежда все още и чесно ме е срам като чуя песен на Пак ремиксирана от 85 стотинки ( 50 cent в български пари )

 

Ape Peace

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...