Jump to content
BulForum.com

50 cent в несебър


frodo

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Мдам... в Труд писаха, че 50 Сент настоявал несебърци да не го гледат в очите, нито да го заговарят... :punk

Link to comment
Share on other sites

Хахахах Къф е тоя ве да не е господ ........

Бих му пръснал муцуната ..... Б*Т Тъпака........

Ама ще ни гледа жените в очите и някаде другаде нали ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Как изведнъж всички разбраха де е България и проявиха интерес да идват. Цента ще дойде колкото и Джей Уо

Link to comment
Share on other sites

Сякаш пък на някой му пука за Джей лоу и 50 Цент с техните отдавна изчерпани стилове...

 

Поп музиката умря някъде към 1998-ма...

Link to comment
Share on other sites

Mnogo puk na vajen se pravi da ne go gledali ili zagovarqli,kato ne iska prosto da ne idva,bahti chernata pechka na kav se prai.

Ми човека е милионер, ко няа да се прай на важен. Известен е и богат, всички такива до колкото знам са важни...

 

Сякаш пък на някой му пука за Джей лоу и 50 Цент с техните отдавна изчерпани стилове...

 

Поп музиката умря някъде към 1998-ма...

тук пък напрао ша се разбия :lol: . Човек, 50 сент не пее поп :lol:

сигурен съм че много хора ще отидат на 50 сент, макар и той да не дойде в БГ...

Просто мисля че тва е няква шега :)...

Link to comment
Share on other sites

То не е шега.Наистина се водели преговори с продуцентите му да идва в наща мила родина.Макар,че аз ако ша ходя не бих си купил билет 3месеца преди идването му.Колкото народ изгоря с тая J-Lo :D

Link to comment
Share on other sites

Човек, 50 сент не пее поп :lol:

pop = популярна музика.

 

ако под pop възприемаш само eurodance (или future trance... както е е момента) тогава да ;)

 

edit: чалгата пак си е pop ;) аз затова казвам че е умряла работа :D Край на offtopic-а

 

Да кажа и нещо по темата :) Ще бъде добре ако е истина, тъй като е редно големите имена да започнат да се сещат и за източна Европа :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

pop = популярна музика.

 

ако под pop възприемаш само eurodance (или future trance... както е е момента) тогава да ;)

Ми пи1 щом хората не слушат поп кфо слушат-чалга :laughing: .

 

П.П.Лично мое мнение де :excl: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ми човека е милионер, ко няа да се прай на важен. Известен е и богат, всички такива до колкото знам са важни...

e i ? kato e milioner s tezi kaprizi shte postigne neshto li ? da ne go gledali ... da ne sme prokajeni bulgarite che da ne go gledame be bahti mangala kvo kato ima pari da si gi harchi v usa i tam da zabranqva na horata da ne go gledat.

Link to comment
Share on other sites

e i ? kato e milioner s tezi kaprizi shte postigne neshto li ? da ne go gledali ... da ne sme prokajeni bulgarite che da ne go gledame be bahti mangala kvo kato ima pari da si gi harchi v usa i tam da zabranqva na horata da ne go gledat.

Хаха.Ми то ние сме толкова нахъл народ,че нищо чудно някоя превъзбудена R&B компания от стотина човека да му натупа гардовете за един афтограф :laughing: .Хахаха.Представяте ли си заглавието в N.Y. Times примерно "50 cent пребит от глутница побеснели българи" :pirate :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да бе разбрах че щял да идва в България и нашия г-н АЗИС искал дори дует да прави с него. Представяте ли си .......... :confused :blink: :huh: :woot :cry :angry1 :devil Не знам само дали няма да поиска и друг вид дуо да направят заедно. Тоя не го ли е срам поне малко от себе си - незнам ?!?

Link to comment
Share on other sites

Ako doide 6te vidi kvo zna4i window shopper (vseki srednostatisti4eski bulgarin) na koito toi se podigrava v tupata si pesen!!! Ne da go gledat v o4ite ami da mu teglqt kur6uma ... Bati klouna -zabravil ,4e i toi e izlezul ot getoto . 50 stinki suxx qko :angry1 :pirate

Link to comment
Share on other sites

стига сте обиждали ве бати хората.който не го кефи 50 cent да не пише

аз просто исках да разбера дали е истина

има си тема за това кои каква музика мрази...

Link to comment
Share on other sites

Ako doide 6te vidi kvo zna4i window shopper (vseki srednostatisti4eski bulgarin) na koito toi se podigrava v tupata si pesen!!! Ne da go gledat v o4ite ami da mu teglqt kur6uma ... Bati klouna -zabravil ,4e i toi e izlezul ot getoto . 50 stinki suxx qko :angry1 :pirate

 

Тук много сбърка човече. Не ми се вярва да не си му гледал филма, но ако не си гледай го и тогава пак ще говорим. Майка му я убиват а той е май на 12 мисля ;). Принуден да продава дрога, а Window shopper е песента за стария и новия му живот ;). Аз лично много се кефя на 50 Cent и шапка свалям на такива хора ;)

 

Хахахах Къф е тоя ве да не е господ ........

Бих му пръснал муцуната ..... Б*Т Тъпака........

Ама ще ни гледа жените в очите и някаде другаде нали ? :laughing:

 

Отворен, иди му кажи NIGGA в лицето пък да видим кой на кога ще пръска моцуната пук и още нещо

 

Mnogo puk na vajen se pravi da ne go gledali ili zagovarqli,kato ne iska prosto da ne idva,bahti chernata pechka na kav se prai.

 

Много хитро да :angry1

Link to comment
Share on other sites

Отворен, иди му кажи NIGGA в лицето пък да видим кой на кога ще пръска моцуната пук и още нещо

Много хитро да :angry1

Няма нужда да му казва "Nigga" - може просто да го погледне в очите ... :P

( + tva nigga , ne e obidno - nigga e tozi na koito vrat visqt lancite , a negur e tozi koito e uvisnal na besiloto - kakto kazva pokoiniqt 2Pac)

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да му казва "Nigga" - може просто да го погледне в очите ... :P

( + tva nigga , ne e obidno - nigga e tozi na koito vrat visqt lancite , a negur e tozi koito e uvisnal na besiloto - kakto kazva pokoiniqt 2Pac)

 

До колкото съм информиран и двете думи са забранени със закон. Само по между се наричат така ;).

 

А Фифти казва в IN DA CLUB. " I want they love me like 2 Pac ;)

Link to comment
Share on other sites

Da ama nqma da stane nikoga tva :rolleyes:

 

Боб ли хвърли за да разбереш. Споко и аз мисля че 2 Pac е един от най, най ама има има и други дето правят добър ритъм. Иначе 2 PAC си е всепризнат :)

Link to comment
Share on other sites

Ауе тая маймуна що не си ходи в родната гора да скача по дърветата и да реве. Бахти и идиота къв е тоя че да слага такива условия уеееееееее да го еба в кюмюрския гъз! уважавам 2Pac, но 50 копейки е пълен малоумник. Ник'ъв не е тоя, ник'ъв. То и аз мога да излеза пред прожекторите и да кажа че съм израстнал в дом за сираци к'во ли не, ама не е в т'ва смисъла.

Link to comment
Share on other sites

Ауе тая маймуна що не си ходи в родната гора да скача по дърветата и да реве. Бахти и идиота къв е тоя че да слага такива условия уеееееееее да го еба в кюмюрския гъз! уважавам 2Pac, но 50 копейки е пълен малоумник. Ник'ъв не е тоя, ник'ъв. То и аз мога да излеза пред прожекторите и да кажа че съм израстнал в дом за сираци к'во ли не, ама не е в т'ва смисъла.

 

Oще един чок отворен. Ми излез бе. Направи това което той направи за 1 година. Ти сигурно си поредния метъл фен. :punk :zzz . Уважавал 2 PAC ама Фифти бил никой. Никой е за теб. Виж му концертите ;)

Link to comment
Share on other sites

Не съм метал фен. И аз се кефя на рапа, но не и на 50 Cent. На интервюта не може да каже две приказки. Филма му е в Top 100 Worst movies of all-time на imdb.com. Всичко което прави е с цел пари - пълен позьор е според мен.

Link to comment
Share on other sites

Не съм метал фен. И аз се кефя на рапа, но не и на 50 Cent. На интервюта не може да каже две приказки. Филма му е в Top 100 Worst movies of all-time на imdb.com. Всичко което прави е с цел пари - пълен позьор е според мен.

 

Aко нещо те кефи ти слушаш ли мнението на другите. На мен филма много ми хареса.

И още нещо кажи ми кой не прави нещо за пари. Кажи ми един рапър който да не прави пари от всичко. Виж ИМПЕРАТОРА - P.Diddy, Jay Z. Всички правят всичко за пари ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...