Jump to content
BulForum.com

Smallville


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Ааа има има фенове мой човек.Все пак аз следя топ 5 от тв.ком.А там почти винаги си е същото:

1.Prison Break

2.Heroes

3.Lost

4.Smallville

5.Я CSILV,я The House,я Grey's Anatomy.

Btw зонарите са вече само двама - тоя пич от последният епизод :punk и още един все още незнаен.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам в този форум няма много фенове на Smallville което е жалко защото сериалчето мачка :pirate

Форума беше пуснат наскоро, затова няма много регистрирани. Просто трябва да се разпространи за него.

 

само да подкладя интереса сватбата на лекс и лана е в края на март поне това казват за сега

 

Пише че ще е във 16-ти епизод ;)

 

Ето и треилъра на новия епизод Crimson:

http://www.youtube.com/watch?v=n5Ckfzbm4tU&NR

 

Има и Director's cut:

http://www.youtube.com/watch?v=ddluBl-pDOQ

 

Нещата си идват на мястото :D

Link to comment
Share on other sites

Ето го и 13 епизод - Arenabg , Zamunda

Това според мен е най-интересната серия до този момент в сезона , така че не я пропускайте...

Субтитири , още няма , но се очкават скоро и ще помоля серийте от сериала да се качват в локалния , защото все още не е качена 12 серия и 13 , а те все пак излезнаха преди време...

Link to comment
Share on other sites

За жалост точно туй ще стане :angry1

 

Chlark :punk

 

В последния епизод имаше жестоки сцени и все пак дано Лана да отиде някъде където не може да дразни никои Phantom Zone? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ето още малко от мен: В следващия епизод е сватбата на лана и лекс

Не няма да бъде в следващия епизод. Следващия е "Freak" и няма да става въпрос за сватбата на Лана и Лекс. В по-следващия "Promise" е обявено че ще гостува Нел (Лелята на Лана) т.е. най-вероятно тогава ще е сватбата им.

 

Link:

http://youtube.com/watch?v=gUJnQ2mdExc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Следващият епизод "Promise" ще се излъчи на 15.03 и действието ще е съсредоточено върху сватбата (все още предстояща) и съмненията на Кларк и Лана относно "взаимотношенията" им.С две думи - Тъп Епизод.Лично аз не им харесвам "сърцераздирателната любов припламваща от време на време".

ПС I want some action,baby :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте.От скоро гледам сериала и съм стигнал до 4-ти сезон 17 сериа.Тай като го свалям от други саитове с по 50кб искам да помоля тези които имат 4,5 и 6 сезон да ги качат в bt.wrzru.com за да мога да го истегля и да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо още го няма новия епизод по тракерите и ако го е намерил някъде да даде линк...

Link to comment
Share on other sites

Има го в чуждите тракери.Например mininova.org

Благодаря. Свалих си го , а вече са го качили и в zamunda.net - link

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Естествено последната серия нямаше как да не свърши много тъпо. Сега ще трябва да чакаме до следващия сезон за да видим какво ще стане. 7 Сезон доколкото разбрах излиза някъде септември , но не съм толкова сигурен. Просто така се говори...

Link to comment
Share on other sites

малиии защо ще 4акам толкова време да разбера дали кларк и другите са мартви или не

абе кога ша е новия еписод знае ли се

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Здравейте! Аз и майка ми гледаме Smallville от 1 седмица и тепарва предстои да гледаме 4,5,6 и 7-ми сезон.Филма ни допадна много и го гледаме с огромен интерес.Забелязах,че специално в този форум няма много фенове ако изобщо има такива защото вие не обсаждате филма,а се надпреварвате кой ще разбере първи какво ще стане в следващите серии. Но както и да е...Надявам се във форума да се включат повече хора любители на фантастиката и романтиката. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да ми каже откъде да изтегля 7-ми сезон.

 

Стигнах до 5-та серия на 5-ти сезон и ми става все по-интересно.Сигурно се броят на пръсти филмите които могат да се конкурират с този.Нямам търпение да гледам 6-ти и 7-ми сезон само че 7-ми още го няма или поне аз не мога да го намера.Ако някой намери саит в който го има 7-ми сезон да каже!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...