Jump to content
BulForum.com

Smallville


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply
Някой ако може да ми каже откъде да изтегля 7-ми сезон.

 

Стигнах до 5-та серия на 5-ти сезон и ми става все по-интересно.Сигурно се броят на пръсти филмите които могат да се конкурират с този.Нямам търпение да гледам 6-ти и 7-ми сезон само че 7-ми още го няма или поне аз не мога да го намера.Ако някой намери саит в който го има 7-ми сезон да каже!

В момента върви 7-ми сезон така че трябва да го следиш - излиза нов епизод всяка седмица в петък към 05:00 сутринта (тегли го от mininova,ако искаш чакай 2-3 часа на zamunda-та да го качват към 08:00).

Ето и новият Епизод 3 !

Link to comment
Share on other sites

В момента върви 7-ми сезон така че трябва да го следиш - излиза нов епизод всяка седмица в петък към 05:00 сутринта (тегли го от mininova,ако искаш чакай 2-3 часа на zamunda-та да го качват към 08:00).

Ето и новият Епизод 3 !

 

Мерси за информацията! :D

 

 

Мерси за информацията! :D

 

А това,че излизат всеки петък сигурно ще рече,че този петък ще излезне 4-ти епизод така ли?А 7-ми сезон кога по-точно е излезнал в интернернет за първи път?

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне излезe и 4-та серия на 7-ми сезон.Клои иска да се подложи на лечение за да загуби способността си да лекува и да не бъде метеоритна откачалка,но с цената на това да забрави голяма част от живота си включително и Кларк...

Link to comment
Share on other sites

Епизодът беше доста добър. Видяхме Лекс в старата му светлина, което на мен ми допада. Дийн Кейн си изигра перфектно ролята на поредния злодей. Беше доста злобен и мадамата, която искаше да направи безсмъртна е явно някакъв нов вариант на Франкенщайн.

Link to comment
Share on other sites

Изтеглих си 5-та серия на 7-ми сезон,но за съжалени ще трябва да почакам докато сложат субтитри.Нямам търпение да разбера какво ще стане в тази серия,но без субтитри не мога така,че моля ви качете ги или ми посочете откъде да си изтегля субтитрите за тази серия.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я, цяла тема имало за Смолвил, не знаех. :) Аз също следя сериалчето от доста време. Днес излезе новия епизод (7ми) ето линк в wrzru http://bt.wrzru.com/details.php?id=12446 . Субтитри ви препоръчвам да изчакате от subs.sab.bz, а не от subs.unacs.bg, защото за мен първите правят по-качествени преводи.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Да уважа и аз темата

Серияла е много добър и много ме плени с нетърпение очаквам следващите серии със всеки сезон става все по интересен !

DoomSDay is coming !!!

Но поне е ясно че ще има и сезон 9 дано е и последният че според мен като гледам как се развиват нещата сценаристите могат да направят спокойно оше бая сезони което малко или много ще изнерви феновете :tongue !

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...