Jump to content
BulForum.com

Smallville


Recommended Posts

Вече има и субтитри но не мога да се оправя с линка.Скоро ще ги качат в subs.unacs.bg.Иначе гледах филма и беше много як само че ми се струва че много бързо се развиват нещата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Новият епизод е супер. Изобщо не отстъпва на старите и препоръчвам на всички, които не са започнали да гледат сериала да го направят.

Link to comment
Share on other sites

Епизодът е много добър. Винаги те кара да се чудиш какво ще стане следващият път. Някой да знае кога ще се излъчва следващата серия ?

Link to comment
Share on other sites

ето и от мен едно линкче. тук ще видите кога е излезнал всеки епизод по дати и кога ще излезне следващия

тук

 

ако някой иска целия сериал може да го намери в bt.data.bg там го сийдвам като видя че има лийчъри. Ако няма сийд пишете едно мейлче на lestath@abv.bg

 

качвам торент с 6 сезон в bt.data.bg или поне епизодите, които са излезнали вече.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли по кой канал ще дават новия епизод днес.

 

Канала се казва CW но не знам нито какъв е нито от коя страна е .

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае кога ще се излъчва следващата серия ?

link

Серийте ще ги дават всеки четвъртак, като обикновено петък вече ще са качени на локала или в някой торент тракер. За субтитрите не знам. Следващия епизод ще се казва "Sneeze" и ще се излъчва на 5 октомври, като на 6, ще е качен някъде.

Link to comment
Share on other sites

Втората серия определено беше доста добра. Много добре са го измислили това с кихането.

Link to comment
Share on other sites

taka zna4i ve4e 4 den pored gledam po 8 4asa seriala i naistina se zaribih na nego za 2 sedmici minah 3 sezona i mnenieto mi e 4e seriala e dosta gotinno imam oplakvane kam subtitrite na 3 sezonnavit sam da prevejdam ama neshto timing-a ne go razbiram

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде пише заундтрака към 6 сезон че съм си харесал няколко песни но не ги знам как се казват.

Link to comment
Share on other sites

smallville 07 eto go noviq episod dano e hubav

Много е добър. Наистина са се постарали за този епизод, всичко е доста изпипано.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...