Jump to content
BulForum.com

Продавам Велосипед MTB


Recommended Posts

Велосипед 26" RANGER BIKE - CHAMPION - използван е един сезон:

18 скорости

Цвят - червен/черен

Рамка - Метална (Normal Size)

Вилка - Твърда

Команди, Спирачки, Деклашиор - Shimano, Saiguan

Капли - Метални

Гуми - 26"*1.95 - запазени

 

 

Към комплекта подарявам:

Багажник - метален

Калници - Метални

Още една Верига - KMC

 

Цена : 39 35 лева + документа, който ми дадоха като го закупих(беше 120 лева)

 

забележки:

Велосипеда е бил на терасата тази зима и има на места ръжда.

Нуждае се от регулаж на преден и заден деклашиор - нямам време да го направя. Велосипеда има луфтове и са закривени каплите

 

 

 

 

Имам допълнително още части - спирачки, команди, педали и т.н.(всичко чисто ново)

Така че ако искате да ги вземете и да ги смените наличните, ще има отстъпки

 

 

Предназначение: Идеален е за градски условия с невзрачен външен вид - така ще отбягва по-лесно от погледа на крадците.

 

img6491large0hp.jpg

 

 

 

img6492large4qr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Обновен е първия ПОСТ - сложих снимки и предлагам повече неща за същата цена! :rolleyes:

 

 

Тъй като ми писаха вече 5 човека, че искат повече информация - първия обадил се получава Байка :)

Link to comment
Share on other sites

Обновен е първия ПОСТ - сложих снимки и предлагам повече неща за същата цена! :rolleyes:

Тъй като ми писаха вече 5 човека, че искат повече информация - първия обадил се получава Байка :)

 

iskam go

Link to comment
Share on other sites

Обновен е първия ПОСТ - сложих снимки и предлагам повече неща за същата цена! :rolleyes:

Тъй като ми писаха вече 5 човека, че искат повече информация - първия обадил се получава Байка :)

Тъй като проявявам интерес и пуснах на човека ЛС, да не стане някакво недоразумение кой първи, кой - втори....пускам и тука едно. :)

Link to comment
Share on other sites

Майна, ако си го продал вече това колело, пиши, да не се хабим да пращаме ЛС !!!!

Ако не, отговори на тия (ЛС) , дето ги получаваш !

Link to comment
Share on other sites

Майна, ако си го продал вече това колело, пиши, да не се хабим да пращаме ЛС !!!!

Ако не, отговори на тия (ЛС) , дето ги получаваш !

Какво му се караш, завалията не е влизал от 7 Май във форума. Аз също имам интерес, всъшност директно го вземам, ако не е късно.

Link to comment
Share on other sites

Не се хабете с приказки...човекът е в София. Преди да замине при него е ходило едно момче от форума (не запомних точно кой) да види колелото и се е отказало. Като се върне, ще ми се обади да го видя и ако има доста проблеми тогава да го взима който ще... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...