Jump to content
BulForum.com

Купата на ВМРО


Fibaman

Recommended Posts

Я кажете с кой ще играете. Да не се засечем някъде :) Ние играем в Западен с Рашко дрийм тийм и после втория кръг (ако минем) отиваме на миналогодишните финалисти Торнадо :(

Торнадо не са много силни. Те бяха финалисти само в района си. Ние (Бацова махала се казва отбора), ако минем първия кръг ще играем срещу победителя от миналата година "Комерс" от които паднахме миналата година на полуфинал в района с 2-1. Това май им беше и най-трудната среща, щото като гледах резултатите на финалите в стадиона бяха все 3-0, 4-1... На финала в района също биха с 3-0.

 

Ние точно заради тях сменихме района тази година пък то кво стана... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Това в кой район?!? Южен?!? А иначе тея Торнадо да финал на района играха и ги помня щото бяха добри, ама и ние няма се предаваме де... излизаме за победа във всеки мач и това е :)

Link to comment
Share on other sites

Това в кой район?!? Южен?!? А иначе тея Торнадо да финал на района играха и ги помня щото бяха добри, ама и ние няма се предаваме де... излизаме за победа във всеки мач и това е :)

Да бе, добри са, но не чак толкова. Добри са щото са дърти и опитни :). Нищо повече. Не са някви футболисти като Комерса. Да кажа само, че те си имат и отбор някъде из долните девизии :).

 

иначе миналата година бяхме май в Южен. В Райна Княгиня се играеха мачовете. незнам кой район се пада, ама би трябвало да е Южен. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

отбора в който ще играя е в западна... смирненски...

май се казва манчестър пловдив

 

на гребната ли са мачовете? знаете ли?

Link to comment
Share on other sites

хора, прочетох че някой от тук миналата година е играл срещу "Адакс". Може ли да кажете нещо за тях?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ех, късно виждам темата..... Ние играхме срещу тях.... и ги бихме 5-3.... но надали те интересува вече, тъй като е минало ;D

 

 

EDIT: И да питам кога как и къде става записването за Каменицата?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Не видях някъде назад да се пише за правилата,може ли някои да ги напише,понеже съм начинаещ..по колко човека се играе,колко минути е полувремето,в колко района ще се играе...

Link to comment
Share on other sites

d726cc848ef0dd25287118521afb3ac6_435x570.jpg

 

Регламентът за участие:

- Отборите ще играят по схемата 6+1; като с допълнителните резерви не трябва да надхвърлят 12 души

- Възрастови ограничения – играчите трябва да имат навършени 16 години (родените не по- късно от 1993г.)

- Играчите нямат право да участват в повече от един отбор

- Ще се играят две полувремена по 15 мин., с 5 мин. почивка между тях

 

Още инфо в сайта. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Днеска се записахме :D

Ще играем на стадион Пловдив, което ще е яко :)

Очаквам мачовете с нетърпение :)

 

 

Имам и един въпрос. Някой да знае, дали трябва да имаме постоянен вратар или може да се сменяме на определено време например? Понеже при нас е малко проблемен вратарския пост и ще има разногласия относно това кой да пази(селски работи :P ).

Link to comment
Share on other sites

Днеска се записахме :D

Ще играем на стадион Пловдив, което ще е яко :)

Очаквам мачовете с нетърпение :)

 

 

Имам и един въпрос. Някой да знае, дали трябва да имаме постоянен вратар или може да се сменяме на определено време например? Понеже при нас е малко проблемен вратарския пост и ще има разногласия относно това кой да пази(селски работи :P ).

Няма да играете на стадион пловдив, а на помощните игрища до стадиона. Ако спечелите района си ще играете на финала вътре в стадиона.

Мисля че ще можете да се сменяте ако уведомявате съдията и ако си личи кой е вратаря (ръкавици например)... Иначе как се казва отбора ви?

Link to comment
Share on other sites

Футболният турнир ще се проведе на следните терени:

Район Източен ще играят на 25.04 и 26.04 в двора на ПГТ”Гоце Делчев”

Район Южен ще играят на 25.04 и 26.04 на Стадион „Пловдив”

Район Северен ще играят на 25.04 и 26.04 на помощните игрища на Стадион „Пловдив”

Район Тракия ще играят на 1.05 и 2.05 на „Оптимум”

Район Централен ще игратя на 1.05 и 2.05 на Стадион „Пловдив”

Район Западен ще играят на 1.05 и 2.05 на помощните игрища на Стадион „Пловдив”

 

Тук пише, че ще сме на самия стадион или поне аз така го разбирам ;)

 

Отбора ни се казва Негодните :punk

Link to comment
Share on other sites

Тук пише, че ще сме на самия стадион или поне аз така го разбирам ;)

 

Отбора ни се казва Негодните :punk

 

Така като гледам, ако е на помощните игрища изрично се уточнява, тъй че най-вероятно сте на самия стадион. ;)

Link to comment
Share on other sites

Футболният турнир ще се проведе на следните терени:

Район Източен ще играят на 25.04 и 26.04 в двора на ПГТ”Гоце Делчев”

Район Южен ще играят на 25.04 и 26.04 на Стадион „Пловдив”

Район Северен ще играят на 25.04 и 26.04 на помощните игрища на Стадион „Пловдив”

Район Тракия ще играят на 1.05 и 2.05 на „Оптимум”

Район Централен ще игратя на 1.05 и 2.05 на Стадион „Пловдив”

Район Западен ще играят на 1.05 и 2.05 на помощните игрища на Стадион „Пловдив”

 

Това къде го прочетохте ? Може ли линк...иначе записах моят отбор в район Западен понеже ще се играе на помощните и сега ме хвана яд защото разбрах че там са се записали най-много отбориа..пък и тъй като гледам почти всеки район ще играе на гребната..трябваше във Източен,там са малко отборите и са главно с черен цвят на лицето..ако знаех че ще се играят мачовете в Автото,там щях да запиша отбора

Link to comment
Share on other sites

Тук пише, че ще сме на самия стадион или поне аз така го разбирам ;)

 

Отбора ни се казва Негодните :punk

 

хм.. странно... В началото като им гледах сайта пишеше на Южен и Централен че ще играят на Вектата... Явно нещо се е променило...

Link to comment
Share on other sites

Току що ми звъннаха от ВМРО-то и казаха, че жребият ще се тегли на 16-ти(да, знам, че в сайта пише 15-ти, но са го били объркали) април от 10.30 в Лятно кино Орфей. Било добре поне един човек от отбор да присъства :)

Link to comment
Share on other sites

Ако има някой от Колумбия(отбора, не държавата :laughing: ) да пише :)

Link to comment
Share on other sites

уоу ВМРО сериозно са оплескали жребия,поне в нашият район(запад)..аз бях на жребия,видях че се паднахме с отбора на Мозък и играем с тях в 9 сутринта..до вчера в главната страница на сайта им беше същият жребий на който присъствах...днес отварям страницата и гледам че играем с Галакси в 11:30,та им се обадих им казах че имат някаква грешка ! Лошото е че предполагам са объркали целият жребий поне в района ни и може да има много объркани и много мачове да не се състоят.. http://vmro.eu/

Link to comment
Share on other sites

уоу ВМРО сериозно са оплескали жребия,поне в нашият район(запад)..аз бях на жребия,видях че се паднахме с отбора на Мозък и играем с тях в 9 сутринта..до вчера в главната страница на сайта им беше същият жребий на който присъствах...днес отварям страницата и гледам че играем с Галакси в 11:30,та им се обадих им казах че имат някаква грешка ! Лошото е че предполагам са объркали целият жребий поне в района ни и може да има много объркани и много мачове да не се състоят.. http://vmro.eu/

 

Ние сме мозък :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де аз ще участвам на турнира отбора ни се казва Комиците и проблеме ми е че влизам в сайта на ВМРО-то но никъде н видях как са мачовете за район западен :? може би както казвате са ги объркали и ги оправят в момента ли не знам. някой ако знае с кой ще играе нашия отбор да казва :) и нали район западен играят на 1 и 2 май :) мерси предварително

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...