Jump to content
BulForum.com

Купата на ВМРО


Fibaman

Recommended Posts

Добре де аз ще участвам на турнира отбора ни се казва Комиците и проблеме ми е че влизам в сайта на ВМРО-то но никъде н видях как са мачовете за район западен :? може би както казвате са ги объркали и ги оправят в момента ли не знам. някой ако знае с кой ще играе нашия отбор да казва :) и нали район западен играят на 1 и 2 май :) мерси предварително

komicete ot raion trakiq li ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply
не от западен

 

Бе и нашия отбор е записан в западен и днес сутринта гледах че играем в 9, ама сега никъде ни няма... Тая година организацията е супер зле :)...

Link to comment
Share on other sites

И изведнъж мачовете на Централен от Стадион Пловдив са прехвърлени на помощните игрища. А преди това бяха на Вектата...

Абе важното е шоу да става :)

Link to comment
Share on other sites

ето го район запад. Поствам го тук, да не изчезне пак от сайта им :)

Район Запад - 1 май - Стадион "Пловдив"

Игрище 1

9:00ч. – Мозък – Шкембе чорба

9:35ч. – Ялова поляна – Севан 7

10:10ч. – Феникс – Адакс

10:45ч. – Акулите Бургас – Отбор ТЕТА

11:20ч. – Малките легенди - Черешка

11:55ч. – Чубрица – Дяволите 93 кв.Прослав

12:30ч. – Дървосекачи – Комитите

13:05ч. – Херкулес – Сачи 1

13:40ч. – Галакси – Ескада

 

Игрище 2

9:00ч. – Мърси сайтси – ПФК Инкогнито

9:35ч. – Торнадо – Легендите

10:10ч. – Алко 07 – Мараша бойс

10:45ч. – ВХВП 134 – Шишаркус ФК

11:20ч. – Пиратите – Отбора на затвора

11:55ч. – Совите – Прослав

12:30ч. – Лудите на стадиона – Втора младост

13:05ч. – Офис 21 – БГ контакт

13:40ч. – Рашко дрийм тийм – Балтимор падрес

 

и защо пише Стадион Пловдив...

Link to comment
Share on other sites

и защо пише Стадион Пловдив...

 

Може би ще го разделят на 2-3 части и там ще се играят мачовете. Аз така си мисля де ...

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно ще го разделят терена на 4, понеже и на район Централен сега се появи, че ще играем там(както беше официално обявено). Мачовете са по едно и също време, тъй че сигурно ще е така :)

Link to comment
Share on other sites

Там са играли, да. То така пише и в сайта.

Магнит за хладилник като утешителна награда :laughing:

По-добре нищо да не даваха :)

Link to comment
Share on other sites

Ние паднахме от отбора на Мозък с дузпи 2-1,в редовното време 2-2 в един много борбен мач..понеже в форума има техен представител му се извинявам от името на нашият отбор за това че мрънкахме да няма смяна на вратарите преди дузпите..тъй или иначе бихте,успех по-нататък..

 

А бе кога трябва да подадем заявления за тия 2-та отбора които ще се изтеглят на жребии,директно за финалите,някои знае ли ?

Link to comment
Share on other sites

Ние паднахме от отбора на Мозък с дузпи 2-1,в редовното време 2-2 в един много борбен мач..понеже в форума има техен представител му се извинявам от името на нашият отбор за това че мрънкахме да няма смяна на вратарите преди дузпите..тъй или иначе бихте,успех по-нататък..

 

А бе кога трябва да подадем заявления за тия 2-та отбора които ще се изтеглят на жребии,директно за финалите,някои знае ли ?

 

Да, малко тъпо се получи с вратаря, защото гледах мачове предишната седмица и там съдията не им направи проблем да сменя вратаря преди дузпите. Ако знаех че този ще прави проблеми щяхме да се сменим в края на мача. Титулярния вратар беше на работа, този беше за бройка и за това настоявахме да го сменим... Както и да е, няма проблеми...

 

Иначе кви са тия два отбора от жребий? Я кажете какво и къде се подава да пуснем и ние :)

 

 

EDIT:

Тъй като по регламент турнира по футбол за купата на ВМРО излъчва 6 районни победители, които се срещат в 3 мача, тази година решихме да въведем ново правило.Два отбора от всички които са се записали за турнира по футбол на ВМРО, включително и отпадналите имат шанс да играят на големите финали.Единственото изискване е всички отбори да присъстват на 9 май на стадион Пловдив и да имат готовност да играят мачове.Капитана на всеки отбор трябва да запише името на отбора си при организаторите, за да участва в жребия.

УСПЕХ!

Link to comment
Share on other sites

Ние(Негодните) успяхме да обърнем отбора на Колумбия от 0-1 до 2-1 за последните 5 минути след два бързи гола и як бетон накрая. Те ни поведоха още в началото на двубоя след късметлийски рикошет, но ние бяхме убедени и решени да не се дадем без бой и в крайна сметка се поздравихме с така сладкия успех, който ни класира напред в турнира. Вече мечтаем за по-големи неща :laughing:

 

Жалко, че отложиха мачовете, понеже сега сме на гребена на вълната и можем да победим всеки без значение от терен, корумпиран съдия и груби играчи от противниковите отбори :tongue

 

Напред Негодни!!!

 

Някой ако разбере, че ще играе с нас да пише :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ние пък "Галиба Фе Ка" днес много каръшки изпуснахме Гънарс Тийм... 3:1 паднахме.... 3 греди нацелихме... още 2-3 ситуации изпуснахме... като включваме и 1 задна :D :D.... карай... ;d... идва каменицата... някой знае ли кога е записването за пловдив? и до кога е?

Link to comment
Share on other sites

Ние пък "Галиба Фе Ка" днес много каръшки изпуснахме Гънарс Тийм... 3:1 паднахме.... 3 греди нацелихме... още 2-3 ситуации изпуснахме... като включваме и 1 задна :D :D .... карай... ;d... идва каменицата... някой знае ли кога е записването за пловдив? и до кога е?

 

Записването беше от 15 до 24-ти този месец. на 4-ти е жребия, на 9 и 10-ти са мачовете.

Ние сме "Бацова Махала"...

Лошото е че от ВМРО ми се обадиха и казаха че мачовете са отложени най-вероятно за другата седмица т.е. 9-10.

Как ще се играе каменица и вмро едновременно не знам :)...

Link to comment
Share on other sites

Ние(Негодните) успяхме да обърнем отбора на Колумбия от 0-1 до 2-1 за последните 5 минути след два бързи гола и як бетон накрая. Те ни поведоха още в началото на двубоя след късметлийски рикошет, но ние бяхме убедени и решени да не се дадем без бой и в крайна сметка се поздравихме с така сладкия успех, който ни класира напред в турнира. Вече мечтаем за по-големи неща :laughing:

 

Жалко, че отложиха мачовете, понеже сега сме на гребена на вълната и можем да победим всеки без значение от терен, корумпиран съдия и груби играчи от противниковите отбори :tongue

 

Напред Негодни!!!

 

Някой ако разбере, че ще играе с нас да пише :pirate

Вие днес не бяхте ли на гребната... има 2-3ма от вашия отбор, които ги познавам (Арменеца.. дето разправяше за прекрасната ви игра... а май не помни миналия път като играхме и ги бихме (не знам дали ти си бил там) с 10-тина гола разлика :D)

На нас също отмениха мача... уж щяли да се обаждат и явно другата седмица ще е бая препълнено... ще видим.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм арменеца бе, идиот :laughing:

 

А иначе ония мач не се брои, понеже момчетата са играли с резервите(аз не играх поради травма), а отделно 2 часа преди да дойдете също бяха играли, тъй че да не ти се вдига много самочувствието :tongue

 

Абе шоу да става и тръпка да има :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм арменеца бе, идиот :laughing:

 

А иначе ония мач не се брои, понеже момчетата са играли с резервите(аз не играх поради травма), а отделно 2 часа преди да дойдете също бяха играли, тъй че да не ти се вдига много самочувствието :tongue

 

Абе шоу да става и тръпка да има :)

Аааа... АХАХХА... е щом си ти, бива :D. Е то и ти ако беше играл... нещата отиваха към трицифрена разлика. А и днес видях, че 3ма от играчите тогава (а те бяха 5), са в отбора ти сега, така че разликата едва ли е голяма... поне го няма Козмо :D
Link to comment
Share on other sites

Той е резерва и е винаги готов да се включи с решаващ пропуск в последната минута :)

 

 

Edit:

Мачовете за район "Южен" и район "Запад" ще се играят утре / 4 май / на помощните игрища на стадион Пловдив.

 

vmro.eu

Link to comment
Share on other sites

Ааааашшшш... тия Тета са някви уникални късметлии... Първия мач 3:0 скромничко, втори срещу тях - първо половреме 7 наши удара.. нито един техен, второ 1:0 за мен... нас де :P ... изравняват в последната минута и на дузпи на биха...ужас...УЖАС !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...