Jump to content
BulForum.com

От кой отбор от NBA сте


От кой отбор от NBA сте  

46 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

откакто се помня съм за Орландо Меджик... :)

Link to comment
Share on other sites

Чак не мога да повярвам, че има в отговорите Портланд :)

Симпатизирам им от 1991-2 година!

Поздравления за автора на темата, който ме изпревари!

Link to comment
Share on other sites

орландо меджик-още когато шакила и пени хардуй бяха в отбора

жалко че последните години не можем да се класираме за плейофи

Link to comment
Share on other sites

В подписа ми е ясно показано ;)

Link to comment
Share on other sites

Чак не мога да повярвам, че има в отговорите Портланд :)

Симпатизирам им от 1991-2 година!

Поздравления за автора на темата, който ме изпревари!

общо взето гледах отбори, които са ставали шампиони. Май само Сакраменто от изброените не са печелили.

Аз се запалих по NBA покрай роднини, които са в Seattle. Станах фен на Sonics, пък и без това отивам там след месец и половина и ще им хода на мачовете :)

Link to comment
Share on other sites

New Orleans Hornets

Не че съм голям фен ,ама мухата от много малък ме кефи! :woot

Link to comment
Share on other sites

Един от малкото фенове на Сакраменто Кингс. Имат единствена титла в дълечната 55-та година когато отбора е бил в Рочестър. Най-много титли имат Бостън Селтикс. А Сиатъл са зле, и Botev1912 побързай да заминаваш, защото собственика на Суперсоникс не е доволоен от местната управа на града и се говори, че почти сигурно ултразвуковите ще напуснат Сиатъл.

Link to comment
Share on other sites

собственика на Суперсоникс не е доволоен от местната управа на града и се говори, че почти сигурно ултразвуковите ще напуснат Сиатъл.

това от къде си го чул, аз такова нещо не знам (не съм голям фен, колкото на футболните отбори, макар че имам повече фланелки на Сиатъл от колкото на Ботев :D )

Link to comment
Share on other sites

това къде си го чул, аз такова нещо не знам (не съм голям фен, колкото на футболните отбори, макар че имам повече фланелки на Сиатъл от колкото на Ботев :D )

Ако харесваш този отбор ще е хубаво да следиш какво става с него ;) . Собственикът на Соникс Хауърд Шулз е изправен пред дилема. Мястото където отбора играе домакниските си мачове - KeyArena, има нужда от обновления. Като администрацията на тима настоява за нова по-модерна и по-голяма зала или най-малкото да се направи сериозен ремонт на сегашната арена. Това обаче е задължение на местната оправа, кмета, които отказват да се спорозумеят. Шулз казва, че е много разочарован от местните управници в Сиатъл и че за 5 години е загубил над 60 милиона долара от нетната печалба поради тази причина. И запозанате по този въпрос казват, че СуперСоникс ще се приместят в Калифорния в един трите града: Анхеим, Сан Диего или Лас Вегас, който е в Невада. Другият варянт е да се продаде изцяло отбора, което не се знае до какво и до къде ще доведе

 

На този етап три отбора имат същия проблем: Сакраменто Кингс, Протланд Трейлблейзърс и Сиатъл Суперсоникс. Най-сериозни са тревогите на Соникс, вече казах защото. За Портланд нещата стоят малко по-различно. Собственикът Пол Алън също се оплаква от админситрацията в града и наскоро заяви, че бъдещето на този отбор е "във вуздуха" и каза, че се нужаде от "широка" обществена подкрепа, само и само да задържи Блейзърс като огранизация, което раздразни до безкрай фенове, но най-вече местната управа в Портланд, защото Пол Алън е един от най-богатите хора в Америка, което в крайна сметка докара нещата до там, че Алън и градоначалниците да са на контра. Също се смята, че до година, две и този отбор ще се премести.

За Сакраменто нещата не стояха по-различно до преди около месец. Когато се смниха общинските съветници и голяма част от админситрацията и още в първите си дни на работа повикаха собствениците на Кингс - братята Малууф на среща и стана ясно, че все пак ще има нова зала на стойност 670 милиона долора. Иначе Кралете бяха сигурни за Лас Вегас, защото над 70% от бизнеса на двамата братя е там. Казина, хотели както и аудио и виедо студия с партньор Джордж Клуни - Maloof Entertaiment.

 

Та по тази причина Botev1912 съвсем вероятно е да не гледаш мачове на живо в Сиатъл. Сезонът за тях свърши преди 2 седмици и ще почне на 1-ви Ноември...Иначе прати много поздрави на Рей Алън и му кажи, че Педжа Стоякович е по-добър стрелец :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз за това казах, че не следа много нещата, защото баскетбола не ми е толкова близък. Ще видим какво ще стане. Надявам се все пак да гледам мачове от NBA на живо :P Но малко странно ми се струва отборите да се местат, и като гледам не са 1 или 2 такива случая от създаването на NBA. Примерно Сан Диего нямат отбор и ако се премести там отбора и изведнъж хората от Сан Диего стават от него :D Това ми изглежда странно

Link to comment
Share on other sites

Фен съм на джазмените.Не само защото слушам и джаз,харесвам мормонките :) и планините.

Link to comment
Share on other sites

New Orleans Hornets

Не че съм голям фен ,ама мухата от много малък ме кефи! :woot

ква муха бе тва е стършел :D

Link to comment
Share on other sites

Толкова много баскетболни фенове...дали ще се намери някой, който да помни един център на Юта Джаз. Може още да играе...бял е и рус, доста висок дори и за център. Някво шантаво име беше.

Link to comment
Share on other sites

Не знам защо няма в отговорите Miami Heat? :confused Отбор, който беше най-добрия в неговата дивизия и в момента води над Bulls 3:2 в плейофите надявам се да стигнат до финал защото съм фен(което личи и от подписа ми) от както гледам и се интересувам от НБА. За мен Shaq е най-добрия център в лигата, той направо е жива легенда(пълен звяр). Dwane Wade 2 години в лигата 2 пъти AllStars повече няма да го коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Толкова много баскетболни фенове...дали ще се намери някой, който да помни един център на Юта Джаз. Може още да играе...бял е и рус, доста висок дори и за център. Някво шантаво име беше.

Tози образ се казва Грег Остъртаг. Има над 10 години в НБА, обаче е голям китук. Миналия сезон игра за Сакраменто, където изтърка скамейката с Думестус :P цял сезон. Миналото лято го изпратиха в Мемфис заедно с Боби Джаксън за Бонзи Уелш, а от там Гризлитата го пратиха обратно в Юта Джаз. За нищо не става освен да направи някой друг чадър. Това е :bgrin:

 

Не знам защо няма в отговорите Miami Heat? :confused Отбор, който беше най-добрия в неговата дивизия и в момента води над Bulls 3:2 в плейофите надявам се да стигнат до финал защото съм фен(което личи и от подписа ми) от както гледам и се интересувам от НБА. За мен Shaq е най-добрия център в лигата, той направо е жива легенда(пълен звяр). Dwane Wade 2 години в лигата 2 пъти AllStars повече няма да го коментирам.

Shaq e дебела пенсия и играе само когато не е запъхтян, което не се случва често, а Маяма виждат бая зор с младоците от Булс. Добре че е Уейд да оправя бакиите, че без него...

Link to comment
Share on other sites

Поне в Маями само Шак е за пенсия а в Сакраменто виждам много пенсионери така че аре да не повдигаме въпроса за пенсионерите (не че в хийт са на изчезване де). А колкото до Шак той е най-добрия и има още малко живот в него ;)

Link to comment
Share on other sites

Не че гледам много НБА или баскетбол ама глас за "Los Angeles Lakers" :)

Link to comment
Share on other sites

Tози образ се казва Грег Остъртаг. Има над 10 години в НБА, обаче е голям китук. Миналия сезон игра за Сакраменто, където изтърка скамейката с Думестус :P цял сезон. Миналото лято го изпратиха в Мемфис заедно с Боби Джаксън за Бонзи Уелш, а от там Гризлитата го пратиха обратно в Юта Джаз. За нищо не става освен да направи някой друг чадър. Това е :bgrin:

 

Верно, същия е! Мерси :D

 

Иначе на мен ми бяха симпатични Торонто и то не за друго ами заради Винс Картър и заради името им.

И не се ли пише Trailblazers една дума?

Друг любимец ми е Хакийм, той вече е голям за разлика от Грег

Link to comment
Share on other sites

Поне в Маями само Шак е за пенсия а в Сакраменто виждам много пенсионери така че аре да не повдигаме въпроса за пенсионерите (не че в хийт са на изчезване де). А колкото до Шак той е най-добрия и има още малко живот в него ;)

Ти за породен път доказа, че нищо не разбираш от НБА, че дори от любимия ти отбор. В Сакраменто много пенсионери? Момче ти в час ли си??? Стартовата 5-ца е: Биби 26, Бонзи 29, Артест 26, Милър 28, Томас 27, както и останалите: Абдур Рахим 30, Кевин Мартин 23, Франсиско Гарсия 22. Джейсън Харт 24.

 

А в Маями какво става? Пенсията Шак 34, Антон Уокър 35, Алонзо Морнинг 36, Гари Пейтън 35...да продължавам ли? Да не говорим, че Пат Райли и фонвете са бесни, защото този лигльо Пейтън винаги мрънка и постояно се кара с Антон Уокър, за това и формата на отбора е сравнително слаба.

 

И като стана въпрос за деблия "Дизел". Реджи Милър се отказа на 39 години, но до последно игра на топ ниво и нижеше тройки, носеше отбора на Индиана. Шак, обаче на 34 години едвам се движи. Ако го пуснат в последните 5 минути на мача, може да направи нещо. Започне от начало и като направят 2,3 transaction baskets Шак-чо си събира езика по терена после 10 минути. За тези 25 милиона долора, които му дават на сезон, Хийт ще вземат 3 млади, атлетични и надежни центрове и ще вършат 10 пъти повече работа.

Link to comment
Share on other sites

Peja има огромна истина в думите ти btw кой е другия фен на Селтикс?Признай си! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...