Jump to content
BulForum.com

От кой отбор от NBA сте


От кой отбор от NBA сте  

46 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Маями се калсират за следващия кръг след победа с 113:96 над Чикаго с 30 точки и 20 борби от Шак(пенсионера ;) ), също така и Нетс, с които ще играем.

Link to comment
Share on other sites

Peja има огромна истина в думите ти btw кой е другия фен на Селтикс?Признай си! :P

Е не съм аз :music . Но принзип Бостън имат най-много фенове по цял свят и специалистите са предимно от Селтикс. Най-вече, защото имат най-много спечелини титли и заради Бил Ръсъл, който има 11 шампионски пръстена. Моят отбор си е Сакраменто Кингс, а иначе симпатизирам на Далас Маверикс и Детройт.

 

Маями се калсират за следващия кръг след победа с 113:96 над Чикаго с 30 точки и 20 борби от Шак(пенсионера ;) ), също така и Нетс, с които ще играем.

Ей ти сугрно не си спал, че да ни съобщиш добрите новини :P Тези негови игри са веднъж в годината.

Link to comment
Share on other sites

по принцип ми харесва и играта на филаделфия , но селтикс са преди всичко . Пежа , и вие като нас отпаднахте , ама малко по късно...кофти :(

 

Edit™

Сакраменто не са отпаднали , не знам кво съм гледал , ма тия дни сам много заблян , сори :)

Link to comment
Share on other sites

А аз разбрах , че Ню Джърси Нетс ще стават Бруклин Нетс :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...