Jump to content
BulForum.com

Сериала The War At Home


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
Някой има ли представа какво става?! :unsure: Много се закучиха нещата с тая 5-та серия?! Да не би да са го спряли нещо филмчето :( :cry :ghost

ся ма обърка и незнам коя гледах последно :P

в локала има шеста...

 

опа,грешка.да са еба в тъпака.аз гледам в локала как се запознах с майка ви а пиша в темата за войната в къщи :lol:

Link to comment
Share on other sites

еми кво става :) американска му работа....почнал е беизбола и го спряха до по някое време на ноември...не само тоя сериал а всички които са по времето когато дават бейзбола :)

 

 

 

а в началото на годината май им беше ръгбито и тогава пак ги спираха някой сериали като OC,OTH и т.н. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Даде всъщност да излизат субтитрите редовно, освен самите серии.

Иначе кво да кажем за Дейв :punk или Майк :sayjin ..всички са си уникални :P

 

а за How I met your mother също само добри думи,(още не съм гледал новата серия ,най-вероятно довечера, ако не се опияна много, малко по-късно :) ) И да Лари си е най най :P още 1вата серия усещаш кой е човекът :punk, а атмосферата на филмчето си е просто легендарна :lol: .Тези двата са ми от любимите сериали, даже в момента от комедийните само тях следя.С нетърпение чакам всяка нова серия.Тях ги следя някъде от пролетта,лятото не помня вече.И днеска като се регнах във форума( след множество опити успях,нз що все не ставаше) в категорията >Филми едни от първите теми, които потърсих бяха именно тези двете :)

Я кажете някакъв друг такъв сериал, от тоя сорт:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хей какво става със субтитрите на това уникално филмче? Аз всичко си разбирам де....ама трябва да обяснявам вкъщи и тука настава едно война също....... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Хей какво става със субтитрите на това уникално филмче? Аз всичко си разбирам де....ама трябва да обяснявам вкъщи и тука настава едно война също....... :bgrin:

работата е там че няма още английски субтитри... доколкото знам скоро ще излезнат за 14 и 13 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

еми ако е свършил ще чакаме за още , иначе е супер разпускащо сериалчето

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...