Jump to content
BulForum.com

Сериала The War At Home


Recommended Posts

Хора не знам за вас ама аз се аз зарибих по това сериалче. Направили са далеч по-добър (поне според мен) вариант на Женени с деца. Актьорите са супер яки! Та дайте да открием топик и за тва филмче, мисля че си заслужава!

Edit: Леле написал съм Сериала (а трябва да е с пълен член, леле мале, добре че учителката ми по литература в 9ти клас няма да види този топик) ама проблема е, че не знам как да го оправя да си го запиша правилно!!! :unsure: :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Ее май няма много зарибени! :) Ама мен си ме кефи сериалчето :punk Искам да помоля тези, които са го ъплоаднали ако могат да намерят още субтитри да ги качват!!! Мерси!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

от къде се тегли?аз съм голям фен на женените и ал бънди и сигурно и това ще ми хареса

 

Еми от локалния пишеш The War At Home в търсачката и ще ти излезне ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Хей, някой има ли някаква информация дали се снима 2ри сезон или нещо от сорта?! Поне според мен Първи Сезон е върха!!!! Между другото качили сте субтитри 10х!!!!

Link to comment
Share on other sites

Хей, някой има ли някаква информация дали се снима 2ри сезон или нещо от сорта?! Поне според мен Първи Сезон е върха!!!! Между другото качили сте субтитри 10х!!!!

 

"The War at Home. Season 2 premieres on September 10, 2006."

Link to comment
Share on other sites

По начина, по който свършва 22 епизод ми се струва, че ще има и ощеее от І сезон!!! :)

ще има втори сезон-2 поста по нагоре...

иначе сериала е лууууууууд :punk

който не го е гледал бързо да го сваля.според мен това е достойна конкуренция на приятели и трябва да има поне 5-6 сезона ама да видим

Link to comment
Share on other sites

сериала просто ме резкърти от смях.гледах по 1-2 серии на ден за да има за повече време :lol: :lol: :lol:

нямам търпение за втори сезон,а дано да има и трети :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...