Jump to content
BulForum.com

Десетте най-досадни будилника


Recommended Posts

Хахахаха яко! Макар, че точно таква будилници вършат работата. Иначе аз си навивам алармата на GSM-a , която като чуя веднага спирам и продължавам да си спя :laughing: а не трябва. btw в нас имаме някъв античен часовник отпреди стотина години, на който алармата му представлява няква супер депресираща мелодийка, която свири в продължение на 30 минути :bgrin: Понякога се случва да се навива и той и тогава гледам колкото се може по-бързо да изляза от нас за да не го слушам :wacko: :tongue :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Шесто място е отредено на будилника Анемон. Този миличък балон ще бяга от вас и ще звъни докато не станете и не го ударите в стената, защото за да намерите копчето сред всичките му пъпчици е крайно сложно. Този Будилник истински ли е ? че нещо не ми се вярва като още някой

Link to comment
Share on other sites

Шесто място е отредено на будилника Анемон. Този миличък балон ще бяга от вас и ще звъни докато не станете и не го ударите в стената, защото за да намерите копчето сред всичките му пъпчици е крайно сложно. Този Будилник истински ли е ? че нещо не ми се вярва като още някой

 

Истински е. Самоче не е пуснат в производство още. Патента не е одобрен.

 

ххахаха

 

номер 6 май може да го хвърляш в стената и нищо няма да му има :)

 

Ами в същност само така пише. Жълтите гумички са направени, за да се подпира на тях докато го гониш из стаята. Просто копчето е отзад. И като почне да се търкаля трябва да го хванеш, иначе няма как да се натисне бутона.

 

Иначе аз се записах в списъка на чакащите за Номер 1. Ония дето се крие :)

Link to comment
Share on other sites

7 часа сутринта вечерта сам си легнал към 5(ако тва се счита за вечер де :laughing: )будилника звъни (няма значение кой от сичките) просто му давам 30 секунди живот каквото ще да прави и от каквото ще да е направен. BTW тези неща са направени на шега да не мислите че ще ги видите някога пък дори и да ги притежавате нямат особено приложение с изключение на №7 he rox :punk

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е как ще спреш будилник, които със започване на звъненето скача на земята и почва да се търкаля или пък се крие някъде, без да ставаш. Проектите са си напълно реални. Единия излиза до края на годината, а другия чака одобрение на патента. Другите 8 не съм ги проверил. само този жълтичкия и онзи който беше на 1 място, но предполагам че и те се продават.

Link to comment
Share on other sites

интересни будилници определено но да се благодаря че нямам проблеми със ставането-всяка сутрин в 8 като по часовник за кафе с цигарка :D

Link to comment
Share on other sites

aaa това кърти :love ако имах някой от тея будилници нямаше всеки път да закъснявам за работа :bgrin: добре, че шефката ми е точна и не ми прави проблен. Че къде ша ходи без мен са живи загинали :)

 

9455.jpg

Link to comment
Share on other sites

Всичките будилници май за мен са правени. :blush:

Този с пъзела е много добър като замисъл, но да беше малко по-сложничък пъзел... Въпреки че на четвъртия ден сигурно и на сън ще го редя(само да не е с 5 000части :bgrin: )

 

Може би най-подходящ за мене ще е :

На трето място е пърхащият будилник. Той лети из стаята и звъни нахално, докато не го уловите и не го върнете на място.

Този няма как да го рокадирам в някой ъгъл като №1. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Отдавна търся нещо такова. Някой знае ли от къде може да се купи подобна джаджа? :ghost

 

Спокойно може да провериш в google. В България няма да ги намериш.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Истински е. Самоче не е пуснат в производство още. Патента не е одобрен.

Ами в същност само така пише. Жълтите гумички са направени, за да се подпира на тях докато го гониш из стаята. Просто копчето е отзад. И като почне да се търкаля трябва да го хванеш, иначе няма как да се натисне бутона.

 

Иначе аз се записах в списъка на чакащите за Номер 1. Ония дето се крие :)

Хехе.Аре дай линкче да се запиша и аз :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...