Jump to content
BulForum.com

Абитуриентски албум


Recommended Posts

Искам да попитам знаете ли къде се правят албуми на класа, по-точно абитуриентски, ама не със снимки от бала,а такъв албум дето преди да завършиш си правят класовете. По-точно ме интересува тип американски - т.е. да не се лепят снимките в някъв обикновен албум, а да са направени, като книга. Напечатан и т.н... сещате се. В много филми показват такива Гимназиални албуми в Америка. Знаете ли къде се правят такива и дали въобще се правят такъв тип и цената горе долу каква е?

 

П.С.Ако темата не е за тук, моля да бъде преместена, но като че ли в Pictures беше най-удачно да я постна.

Link to comment
Share on other sites

Аз като завършвах, минаха и ни предложиха. Годишници. Може да отидеш да питаш в някое фото или агенция за сватби и празненства. Не може да не ти предложат нещо. Самоче цената е доста висока...

Link to comment
Share on other sites

Тамън днес това беше тема в класа и една каза че имала приятели които ще пита какви цени ще са идеята наистина е хубава ще започнем тая година на края и догодина като завършваме живот и здраве ще се довърши и наистина ще остане за цял живот ще пиша пак

Link to comment
Share on other sites

Тамън днес това беше тема в класа и една каза че имала приятели които ще пита какви цени ще са идеята наистина е хубава ще започнем тая година на края и догодина като завършваме живот и здраве ще се довърши и наистина ще остане за цял живот ще пиша пак

Мерси предварително :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Има и друг вариант. Щом сте били 5 години заедно имате една камара дигитални снимки. Взимате най-добрия ученик да направи колаж на фотошоп (в нета има много примери), сглобявате си ги, добавяте каквото си искате и говорите направо с някое фото - ще ви излезне много по-евтино. При нас проблема е, че на никой не му се занимава и сега този албум ще ни струва 17.50 лв, което за мен си е чист обир. Ама за абитуриентски балове и сватби на всички очичките им стават на доларчета ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...