Jump to content
BulForum.com

Автомобилно изложение


Recommended Posts

Дам и аз очаквах м5 да е по-ефтино там, а там при вас разпространени ли са GMC-тата. Много ме кефят тия огромни джипове....

 

Това са едни от най-разпространените тръкове. Тук буквално гъмжи от огромни джипове и пикапи, независимо от постоянно покачващите се цени на бензина (между другото в момента най-скъпия, 99 октана по европейския стандарт е с цена $1.17). В Британска Колумбия има перфектни (едни от най-добрите) условия за офроуд и тука масово се срещат лифтнати и изобщо модифицирани джипки и пикапи с гуми с размера на Тико или полско фиатче :D. Продължавам да се учудвам на манията на американците да карат огромни чудовища - направо камиони с двигатели над 5 литра. Има модели на GMC, Dodge и Ford, които могат да минат дори за нисък клас прицепи. Изобщо голям майтап. Аз като си взех моя Nissan Pathfinder си мислех, че ще карам голяма машина. В тази среда това джипче, макар и с двигател V6 3.3L и гуми 265 70R15 си е направо джудже. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Колко скромно ще прозвучи, ако кажа само ИСКАААААААААМ!!!! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Тва изложение е подигравка с българския данакоплатец и честен работар....

Само ми е чудно полицията къде е била?Три от колите спрели в кръстовището,две върху пешеходна пътека...Иначе ония тъпаци с паяците ако е някое голф-че,да са го отнесли преди собственика да го заключи :angry:

Link to comment
Share on other sites

Тва изложение е подигравка с българския данакоплатец и честен работар....

//off spetqwat horata ot zakuski XAXAXAX

a twa moje i da e dosta dobur montaj :)

 

woox teq koli struwat mogo powe4e ot 120 000lv i to bez dds i akciza

Link to comment
Share on other sites

//off spetqwat horata ot zakuski XAXAXAX

a twa moje i da e dosta dobur montaj :)

 

100% не е монтаж. Това си е просто една позьорщина. "Вище на, имаме коли които можем да караме само по 3 улици в София. Даже на магистралата не можем да излезем с тях, защото докато стигнем ще ни изпопадат мостовете." "Я дай да ги наредим тогава на пешеходната пътека, да ни се радват хората." Тия не разбраха ли, че тия Ламборджините вече не са интересни. И поршетата не са интересни. Мерцедесите и те не са интересни. Да не говорим за Кайените, 7-ма серия БМВ и Х5 БМВ. Аз лично повече се загледах в новия Сивик отколкото в тея коли, които вече са демоде в нашата държава. Имам чувството, че някой без пари им ги раздава, а нищо чудно и да са на някой мил, стар човечец инвалид. Такава кола без мито струва 120 000 лева.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...