Jump to content
BulForum.com

Зимни олимпийски игри


MyH4o

Recommended Posts

Класиране по медали:

1 GER.gifГермания 11 12 6

2 USA.gifСАЩ 9 9 7

3 AUT.gifАвстрия 9 7 5

4 RUS.gifРусия 8 6 8

5 CAN.gifКанада 7 10 7

6 SWE.gifШвеция 7 2 5

7 KOR.gifКорея 6 3 2

8 SUI.gifШвейцария 5 4 5

9 ITA.gifИталия 5 0 6

...

21 BUL.gifБългария 0 1 0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

За медалите ... може би от фигуристите ни и от Раданова , а за другите нз ама дано и те да донесат нещо :)

Link to comment
Share on other sites

аз пък съм песимист..... мисля, че няма да вземем нито един медал

ще ми е много интересен турнира по хокей

Link to comment
Share on other sites

ще ми е много интересен турнира по хокей

И аз го чакам с нетърпение. Особено финалната фаза!

Желая успех на българите. Дано дадат всичко от себе си поне. Не е задължително да вземат медал!

Link to comment
Share on other sites

Според мен както можем да имаме повече от 2 медала така може ида си останем на сухо. От фигурното пързаляне ако им дадат медал на наште ще е много добре. Там въпроса опира и до съдиите.. А за Раданова според мен може да вземе поне един медал и да се надяваме нещо от биатлона и сноуборда. Поздравявам домакините за изключително атрактивното запалване на огъня.

Link to comment
Share on other sites

Може ли да дадете някаква снимка на облеклото на българите,защото коментаторите постоянно го хвалиха,ама така и не можах да го видя! :unsure:Включих ТВ-то малко по-късно.

Link to comment
Share on other sites

И на стрелба можем да вземем нещо Катето Дафофска не е лоша,малко късмет с мишените само нитрябва.Иначе аз чакам да дойде утре,ще дават любимото ми съсдезание.Спускане!!

Link to comment
Share on other sites

Днес станаха известни и първите олимпийски шампиони:

Северна комбинация Индивидуален старт GER.gif Георг Хетих

Биатлон 20 км индивидуален старт GER.gif Михаел Грайс

Бързо пързаляне 5000 м USA.gifЧад Хедрик

Link to comment
Share on other sites

Очакванията ми за нашите са...ниски. Всеки медал за нас ще е изненада, но да се надяваме. Шансовете ни са в Раданова. Фигуристите вече изобщо не са най-добри (разбирай второ място според съдиите) и медал ще е голям успех. В биатлона можем да се надяваме на влизане в 6-цата, но чак за медал...много трудно, но никак не е непостижимо. Дано.

 

Добави си Джени Хайл в свободния стил в ските и от преди малко Смингун в 15км преследването в ски-бягането.

Link to comment
Share on other sites

Антоан Денериа от спускането за мъже в алпииските дисциплини. Много добро спускане направи и остави всичките зад себе си. А Смигун и Ноиманова направиха наистина много добро състезания на ски бягането. А участието на Раданова започва тази вечер с квалификации на 500м. Дано се представи добре.

Link to comment
Share on other sites

Този французина им натри носа на фоворитите в спускането. Доста интересно състезание беше. Жалко само, че не можах да видя как се представи българина - предаването сварши преди него ( за съжаление).

Сега в момента тече ски бягането. Това е един от интересните спортове днес.

Хокея за сега е само женски и аз не го гледам. Незнам за вас но на мен жените не ми показват нищо интресно в хокея.

Актуални новини можете да научите от eurosport.bg

Link to comment
Share on other sites

Жалко само, че не можах да видя как се представи българина - предаването сварши преди него ( за съжаление).

 

Нямахме състезател в спускането...

Link to comment
Share on other sites

Леле невероятен финал на ски бягането :) Тоя Дементиев от къде дойде просто нямам думи.Браво и на Фроде Естил

Link to comment
Share on other sites

За мен звездата на деня се казва Фроде Естил. С това сабавяне от 30 секунди някъде намери сили да се върне в челото и на края да спори за титлата. Дори можеше и да спечели, ако тоя Дементиев не беше изникнал така ненадейно. Отово стана много интересно състезание дори много по-добро от това на жените. Днес също много интересно щще е и на шанцата. Надявам се Яне Ахонен да си спечели заслужено златото, ако не на тази шанца поне на голямата.

Link to comment
Share on other sites

Днес имаше доста интересни дисциплини. Шейните, слаума и хокея ги гледах. НА шейните ония кофти паднаха. Евгения Раданова се класира за финал, който е по късно. Сега на 5000 м шортрек мъже корейците отпадат от финал. Кофти за тях...

Link to comment
Share on other sites

Честит ви първи и може би последен медал от тия игри. Аз не вярвах, че ще вземем медал, но Раданова явно е в много добра форма и взима сребро. Браво! Наистина много браво, защото това ни е най-успешният спортист в зимни спортове. Честито!

Link to comment
Share on other sites

Изобщо няма да ни е последният медал това. Видя се, че е най-добрата просто нямаше как да е изпревари. Още на полуфинала тая жълтурка е задържаше. А и предстоят още 2 дисциплини в шорт трек-а и се надявам в поне от едната да вземе медал. И среброто тази вечер е голям връх все пак. Като се почне от това, че Китай е 1,5 млрд, а ние сме 8 милиона и че ония имат в пъти повече пари, а ние нямам свястна пързалка за тренировки ще се види, че това е един изключителен резултата. БРАВО!!!

Link to comment
Share on other sites

много е хубаво, че спечелихме медал, но наистина май ще ни е и последен

Според мен може да вземем от фигурното пързаляне , но въпросът е дали съдиите ще ни цакнат или не :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...