Jump to content
BulForum.com

Зимни олимпийски игри


MyH4o

Recommended Posts

Как да ги маxна и да остане само 1 ?

Ти не можеш , някой админ или модератор като ги види и ще ги оправи :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply
вчера Русия би САЩ на хокей с 5-4. много добър мач стана...

А одеве Финландия победи Сащ с 4:3 и ще играе с победителя от мача м/у Русия и Канада .

Link to comment
Share on other sites

А одеве Финландия победи Сащ с 4:3 и ще играе с победителя от мача м/у Русия и Канада .

Дам хубав мач ще да е бил.Като се върнах от даскало резултатът беше 4:2 за финландците и докрая американците доста мажеха даже когато имаше powerplay за финландците,но в последните минути не успяха да изравнят,с което Финландия направиха своята 5 победа от началото на турнира.По-късно вечерта очаквам много интересен мач между канадците и руснаците :)

Link to comment
Share on other sites

В последният четвъртфинал върпеки изключително неубедителната си игра досега световните шампиони от Чехия победиха съседите си от Словакия с 3:1 и на полуфиналите ще срещнат Швеция

Евгения Раданова без проблеми премина квалификациите на 1000 метра и се калсира за четвъртфиналите където ще е в трета серия.Финалите на шорттрека са събота

Link to comment
Share on other sites

какво става с нашите момичета в биатлона?току що гледах щафетата...ми те са много зле-14 допълнителни патрона а и три от тях въртяха допълнителен рунд.в крайна сметка с много мъка на осмо място а само при малко по добра стрелба щяхме да бъдем в петицата.рускините спечелиха а германките останаха втори...

Link to comment
Share on other sites

Аз не го гледах, но сега като разглеждам статистиката... Евалла на Павлина Филипова. На последните няколко състезания ни е на първи пост и винаги прави перфектен пост и предава първа или втора. Пак е предала първа. Други...дупка...ама то от нас толкова...

Link to comment
Share on other sites

Финалът в турнира по хокей ще е изцяло скандинавски Финландия-Швеция.Въпреки че и двата отбора имат големи тряадиции,изобщо не очаквах да достигнат до спора за титлата.Първата нападателна тройка на Финландия се представя невероятно и бих заложил на тях за олимпийска титла.Днес е последната възможност за биалтониските ни в масовия старт на 12.5 км,всъщност само за Катя Дафовска,защото тя е единствената,която получи право да се се състезава след много слабите резулатати на нашите в Торино.Днес вечерта е и последната надежда на България да вземе втори медал от тези игри.Евгения Раданова отново ще се бори срещу смазващата конкуренция на азиатките в дисциплината 1000 м

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам Дафовска да направи нещо по-забележително.След тази форма която показаха на олимпиадата до сега. Дано ме опровергае все пак. А раданова ще и е много трудно сред тези корейки, който мажат на всякъде където участват в шорт трек-а и китайките. Чест и прави, че само тя може да им се противопостави. Ама нали си е българско момиче. :)

Link to comment
Share on other sites

Дафовска завърши 8-ма, което е прилично постижение..

относно хокея.... Финландците не оставиха никакви шансове на Русия. Според мен това бяха двата най-добри отбора на турнира, но се срещнаха на полуфинал. Превъзходната игра на Финландия в защита ги изпрати на финал. Скандинавските сблъсъци винаги са били успорвани, но в момента предимството е на страната на Финландия.

Link to comment
Share on other sites

Добро представяне на Дафовска. Все пак да не бъдем максималисти. А относно хокея според мен нищо не се знае. В такъв мач нищо не може дасе предвиди. Но трябва да си се признае лекото превъзходство във формата на финландците на тази олимпиада. Аз лично съм за тях.

Link to comment
Share on other sites

Финландия са най-добрият отбор в момента. 7 победи и 5 clean sheets. Какво повече? Според мен няма да имат проблеми да спечелят и го заслужават определено.

Link to comment
Share on other sites

гледах състезанието на раданова-нещо залитна и препречи пътя май на една китайка и за тва я дисквалифицираха :( много жалко.ама нашата винаги е сама докато другите-китайки,корейки са повечето пъти по две и си правят параван една на друга и не можеш да ги изпревариш.мръсници са ама като е позволено няма какво да се направи

Link to comment
Share on other sites

То можеше, но както предполагам си видял, не зависеше точно от състезателите... И ако медалите са ни малко според възможностите и аз взема, че се съглася, то няма как да се съглася, че сме си изложили. Просто са различни неща.

Link to comment
Share on other sites

Швеция спечели титлата по хокей. Биха Финландия с 3-2. Не очаквах да стане това. Финландците бяха най-добрите на турнира, но ето че на финала се провалиха.

Link to comment
Share on other sites

Мммм даа........ и тая олимпяда мина........ Дано се представим по-добре на следващата(pls god)! Ся ще видим ко ще на правим за еврото и на летните олипийски отбор.

Link to comment
Share on other sites

Мммм даа........ и тая олимпяда мина........ Дано се представим по-добре на следващата(pls god)! Ся ще видим ко ще на правим за еврото и на летните олипийски отбор.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...