Jump to content
BulForum.com

EVROFUTBOL


RED BULL

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply
А аз пуснах една колона с 5лв, но за целия тираж, защото не мога да си избера за отделните дни.

 

Форест Грийн - Барнет 2 0:2

Цволе - Спарта Р. 2 0:1

България - Швеция 2 0:3

Египет - Либия 1 4:1

Олдъм - Хъл С. 2

Транмиър - Донкастър 1

 

 

Останаха 2 мача... :).

 

Честито на Pepe Lopez! Колко сложи? Коефициентите бяха доста малки. Аз си мислех Полша ПП/КР 1/1 @ 1.40.

 

Успех и на най-сладката (защото май е единствена) типстърка тук net_fighter :wub: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Честито на Pepe Lopez! Колко сложи? Коефициентите бяха доста малки. Аз си мислех Полша ПП/КР 1/1 @ 1.40.

 

 

Мерси ,да ти се връща :PСложих доста - бях сигурен.Иначе наистина коеф. си бяха малки ,ама нямаше как да не излезнат тия мачове.Аз затова ги играх комбо ,а не сингъл както правя по принцип.

А днес тия Камерун ми докараха няколко бели косъма с тоя измъчен гол в 90мин., ноо ... все пак си излезе :D :D

Link to comment
Share on other sites

Днешните мои:

Алдършот - Уокинг 1

Мексико - САЩ 1

Египет - Либия 1

и за капак Бразилия : Перу 1 (х.к.- 0:1) , е най-малко от Бразлците бях очаквала да ме прецакат.Тръгнала съм и аз в тираж като днешния под вола да търся теле...

Утре пак.

Не знам как ви издържат нервите да чакате по два , три дни , аз ше се побърка...

Link to comment
Share on other sites

днес с 3лв ...

ХЕРЕФОРД - НОРТУИЧ 1 1.45

КИДЪРМИНСТЪР - МАНСФИЙЛД 1 1.90

ЧЕЛТНЪМ - СУОНЗИ Х 3.00

МАКЪЛСФИЙЛД - БОСТЪН ЮН Х2 ДШ 1.95

БАРНЗЛИ - УОЛСОЛ 1.60

ТРАНМИЪР - ДОНКАСТЪР 1.50

 

супер доволен коеф.става не не рискувах с пои4е пари :excl:

Link to comment
Share on other sites

Въпреки това изравниха :). Дано направят пълен обрат + победа за Хъл :).

 

EDIT: FUCK :angry: .

Link to comment
Share on other sites

Тцтц...Транмиър освен в тази колона за 5лв. бях го играл и в комбо с Барнет и Херефорд в нет-а, но добре, че не сложих и там много пари...Този червен картон наистина реши мача, защото съм сигурен, че Транмиър щяха да бият. Хъл много се изложиха...в конференциите нямаше изненада, ясно е,че Фарнбъро и Лий са пътници :).

Успех за утре...

 

П.С. Унгария - България ще го пиша 2, защото Стилян и Мартин се връщат, а наказаните са Марков и Кишишев. Ако играем така както с/у Швеция+ силата на 2-мата Петровци, победата е гарантирана. Коефициента за 2-ка е 2.80 бтв...

Link to comment
Share on other sites

Smqtam da igraq 2-ka.I to ne za6toto sam nqkakav patriot,a za6toto tova e ma4at

na GoDINATA za nas.

A i koeficienta v evrofutbol e dosta hubav-2.85 :punk  :punk  :punk

СКЛ 21:45 167 УНГАРИЯ - БЪЛГАРИЯ 2.25 2.85 2.45

Смъкнаха го мамичката им :angry: Ама според мен от Уругвай-Бразилия една единица може да се бъзикне...

Link to comment
Share on other sites

Не смятам 4е някой може да бие Бразилия ,ако ще и юношите да излезнат на теерена ...ако не се лигавят 2ката е пове4е от сигурна ... не знам кво е положението с класирането то4но .. но ако уругвай им трябват то4ки .. един Х не е изклю4ен . 2 на Бьлгария 100 % играйте я този пьт няма да има изненади :excl: :D

Link to comment
Share on other sites

Gats, не знам...максимум 20 евро, но още не съм решил.

 

jorji_s, глупости. Нали ги видях как се измъчиха срещу Перу, а играха с титулярите. Разбира се не изключвам възможноста за 2-ка, но вероятно ще играя мача и то 1Х.

Link to comment
Share on other sites

e kak sa se izmychili, Peru nqmaha opasna ataka a Braziliq i po-tochno Ronaldo izpusna nad 5 chisti polojeniq! Inache Ungariq-Bulgariq 2tv. ;). Neska chetoh che stimula za igrachite na Ungariq e 8000 evro za vseki futbolist vkaral gol v nashata vrata + lap top + hladilnik :D :D !

Link to comment
Share on other sites

Lele, dobre che propusnah petychniq i dneshniq tiraj, kato gledam kvo se poluchi v Angliq...golqm kysmet izkarah :)I edin syvet da dam, izbqgvaite da igreate nachove, v koito ste pristrastni, patriotizma i evrofutbola nqmat dopirni tochki!

Link to comment
Share on other sites

I edin syvet da dam, izbqgvaite da igreate nachove, v koito ste pristrastni, patriotizma i evrofutbola nqmat dopirni tochki!

От няколко дни се мъчим и обясняваме , ама нейсе ...

---------------------------------------------------------------

Някой смята ли да играе СДП-то , да обади нещо за Кувейт и арабите , че са ми малко тъмна Индия ?!?!?

Едит: Пуснах го двоен , пък каквото ще...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...