Jump to content
BulForum.com

Silent Hill


Lucky13

Recommended Posts

Какво е това ли?

Това е филмовата адаптация на играта Silent Hill 1,2 ,Известна с уникалната си атмосфера и неподправен подход да сплашва.Двете неща които правят тази игра нещо повече от игра и по-добра от да кажем Residen EviL? Тук всъщност имаме история,тя е дълбока,трудна за асимилация,покъртителна,сложна,ОРИГИНАЛНА.В играта не се залага на геймплея както е при Residen E,не е плоска като нея.Ако не сте играли тая игра,нямате представа как изглежда адът,никога не сте играли на истинска хорър сървайвъл игра.Достатъчно за играта.

 

След години чакане,мечтата на всеки фен се сбъдва.Скоро излиза филмът по играта,в чиято направа са замесени:

*Сценарий -- Р.Авари--Сценаристът на ''Криминале'' на Тарантино

*Продуценти --Гантз,Хадида (Братството на Вълците)

*Шон Бийн участва (видяхте го като ония дето се запали във Властелина на пръстените,лол)

и т.н.

Всъщност още с излизането си първата игра беше определена като идеална за филмов формат.Много хора сравняваха стилът и с този на Дейвид Линч (кой?),филм на име Jacob's Ladder ,Twin peaks(сериала).

Стига съм дрънкал.Преди няколко дена официално излезе кино трейлъра:

 

avi:

http://movies.yahoo.com/movie/1808718754/trailer

 

Mov:

http://mp3content03.bcst.yahoo.com/pub06ro.../8/21763902.mov

 

само му хвирлете едно око и ще ви стане ясно ;)

===============

ImDb

http://www.imdb.com/title/tt0384537/

 

official website (flash 8)

www.sonypictures.com/movies/silenthill/

 

:punk

Световната премиера е на 26 Април 2006 (доста скоро),само че ние в нещастната българия бог знае кога ще го видим (ако го видим --особено в Пловдив,очаквам поне 1-2 месеца закъснение :angry: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Повярвай ми това е филма който чакам с най голямо нетърпение споменавал съм го в много теми само се надявам да не е поредната холивудска боза че тогава... :wacko: просто не знам

Link to comment
Share on other sites

Повярвай ми това е филма който чакам с най голямо нетърпение споменавал съм го в много теми само се надявам да не е поредната холивудска боза че тогава... :wacko: просто не знам

видя ли трейлъра?

 

Как мислиш? B)

Link to comment
Share on other sites

Хмм какво да ти кажа вече и на треилъри не вярвам колкото и добри да са но много много се надявам да греша и филма да стане хит тогава пък може и повече хора да изиграят играта и познатите да спрат да ми казват че играя глупости

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че филма няма да е поредната простотия избълвана от Холивуд ... поне се надявам де :wacko: Ще почакаме и ще видим, но имам добро предчуствие за тоя филм :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че филма няма да е поредната простотия избълвана от Холивуд ... поне се надявам де :wacko: Ще почакаме и ще видим, но имам добро предчуствие за тоя филм :)

хаха,то всички така казват.

Да се надяваме че е така.

 

Сайта на филма не ми се зарежда,незнам защо.Да не ми е от флаш плеър-а? :woot

Link to comment
Share on other sites

хаха,то всички така казват.

Да се надяваме че е така.

 

Сайта на филма не ми се зарежда,незнам защо.Да не ми е от флаш плеър-а? :woot

 

ето тук има по-пълен трейлър и BG subs даже... :D

 

тоя филм трябва да се гледа на кино...най-малкото заради името... ;)

Link to comment
Share on other sites

ето тук има по-пълен трейлър и BG subs даже... :D

 

тоя филм трябва да се гледа на кино...най-малкото заради името... ;)

Да задължително на кино.Аз няма да го пропусна.Играта е най любимата ми от всички.Дано филма да не е боза.

Link to comment
Share on other sites

Много ясно че ще се гледа на кино така че като излезне да не вземете да разказвате в темата кво става :tongue

 

 

Ауу сега изгледах втория трейлър и останах очарован от първия трейлър мислех че филма ще е по третата част но май ще започва още от самото начало историята което е много яко само се чудя пича не се ли появяваше в втората част на играта ????? Или просто склерозата ме е ударила яко ?

Link to comment
Share on other sites

Абе от къде да си изтегля оригиналният трейлър на филма - там дето дават сестрите, ония с пирамидата и т.н., а не онова късото, където е 10секунди. Гледал съм го по сайтовете, ама искам да си годръпна. Дайте някакъв адрес, ама да не е в арената, че не мога да се регистрирам.

Link to comment
Share on other sites

Абе от къде да си изтегля оригиналният трейлър на филма - там дето дават сестрите, ония с пирамидата и т.н., а не онова късото, където е 10секунди. Гледал съм го по сайтовете, ама искам да си годръпна. Дайте някакъв адрес, ама да не е в арената, че не мога да се регистрирам.

в първия ми пост съм оставил два линка.Този дето завършва на mov -от него можеш да си го сейвнеш и е с макс качество.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

остават 11 дни...

идея кога ще може да го гледаме на кино в България...?

Link to comment
Share on other sites

Филма според мен се очертава да е много интересен. От трейлърите, които изгледах съм меко казано впечатлен. Но последно по кои части на играта ще е направен филма, защото съм играл само четвъртата част и тя беше много интересна. И кога е официалната европейска премиера

Link to comment
Share on other sites

Играл си само четвъртата част.........тя е нищо...спор няма-хубава е но пробвай по старите...иначе мисля,че филма ще е комбинация между 1 и 2-рата част

Link to comment
Share on other sites

Очертава се да бъде нещо много интересно. А на коя дата ще го пуснат по кината, защото предпочитам да го гледам на кино отколкото на компа.

Link to comment
Share on other sites

Кво стана с тоя филм. Цял ден проверявам в локала, обаче го няма. Да не говорим за кината. Там се съмнявам че ще излезе дори и до няколко дена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...