Jump to content
BulForum.com

ALF отново на ЕКРАНА !


Burkoff

Recommended Posts

bTV започва излъчването на култовия сериал "Алф". Епизодите ще вървят всеки делничен ден от 18 ч. Началото е с тайнства и мистерии. В дома на средностатистическото американско семейство Танер от Лос Анджелис се разбива летяща чиния. От нея излиза странно същество, приличащо на оранжев мравояд и имащо особен поглед. То е кръстено Алф (от първите букви на Alien Life Form - извънземна форма на живот). Оказва се, че пришълецът може да говори. Той е висок 90 см и е на 299 г. Идва от планетата Мелмак, която е пострадала от атомни бомби. Постоянно е гладен. Има няколко стомаха, които е трудно да засити. Твърди, че любимото му меню са земните котки, но никога не изяжда домашния любимец на семейство Танер. Алф е принуден да се крие от съседите и властите. Радва се на американската демокрация. Понякога навърта космически сметки по телефона, друг път опустошава цялата къща. Сериалът е сниман от 1986-а до 1990 г. Това е най-популярната американска комедийна поредица в света. bTV го връща на екрана след щателно проучване на общественото мнение. В отговор на зрителския интерес към Луи дьо Фюнес и желанието за забавление от най-чист вид телевизията излъчи през декември филмова панорама на блестящия френски комик. Комедиите регистрираха рекорден рейтинг. Същия интерес зрителите проявяват и към неувяхващия чар на Алф.

 

alf.gif

Link to comment
Share on other sites

Е тва е класика вече в пълния смисъл на думата, който не знам кво съдържа в себе си, обаче знам, че е :punk Малкия космат пич ми вкарва неква луда смеховка, като почне да си движи лицето в некви мазни гримаси стил "няма да ям Лъки ... само ша си го сготва и ша го гледам".Евала на БиТиВи-то, че го врътват тоя сириал шото вече ми беше досадяло от другите.Ако пак пуснат и Женени с Деца ша падна от кеф майнаааа :punk

Link to comment
Share on other sites

Женени с деца го дават по другата телевизия на Мърдок - Fox Life - всеки делник от 13 часа. Мисля че го почнаха от първи сезон щот артиситите са доста млади.

Link to comment
Share on other sites

Алф е един от най-добрите телевизионни сериали, които са давали... Много се радвам, че най-накрая по бтв пуснаха нещо свястно. Ако го бяха пуснали и по друго време щеше да е още по-добре, но и в 18.00 става.

Link to comment
Share on other sites

Няма друг такъв като АЛФ, който да има такива гримаси :punk .Мога да кажа единствено,че сериала е много интересен и смешен и ме кара да си припомням времето, когато бях джони и чаках всяка вечер косматкото да се появи на екрана.

Link to comment
Share on other sites

НЯМА спор,АЛФ е култов отвсякъде! :punk

Това е може би най-добрият сериал правен някога!

На мен ми е любим още от когато бях пеленаче...даже мога да заявя,че съм отгледан с рижавия косматко! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В arenabg.com се казчват всички епизоди :) Който ги иска може да си ги сваля от там!

 

 

Мм дамм :-)) и веднага се сваля :-) как трябва да се има това сериалче .. т е КЛАСИКА просто -))

Link to comment
Share on other sites

По BTV върви серияла, но не дават всички серии - само избрани епизоди. Сега го гледам с умиление :cry . Годината на производство е 1986-та, тогава доста юзъри във форума не са били родени :P. И едно уточнение - стомасите на ALF са 9 и истинското му име е Гордън Шамуей Блъф :bgrin: Предполагам още не е дошла една от любимите ми серии, в която от останала в кораба му храна (Тарталежи и Охлюветка) изкочи мелмакска хлебарка, която мутира :D . Който не е гледал серията няма да разправям повече... Също така не се е включил в серияла още един мой любим герой - Дороти (майката на Кейт).

Link to comment
Share on other sites

Също така не се е включил в серияла още един мой любим герой - Дороти (майката на Кейт).

Спомням си, че имаше и едно момче, племеник на съседите Ачмонек, но не се сещам как се казваше. Има няколко много весели епизоди около него :)

 

Като бях малък и въртяха АЛФ за първи път (преди около 13-14 г. :P ) много се кефих на влакчето в гаража на Уили :punk Супер готино е, много исках и аз да имам такова!

Link to comment
Share on other sites

Като бях малък и въртяха АЛФ за първи път (преди около 13-14 г. :P ) много се кефих на влакчето в гаража на Уили :punk Супер готино е, много исках и аз да имам такова!

 

Мм и аз така .. ама колко съм се смял на простовутата фраза :-)

 

 

МАЙТАП ВЕ УИЛИИИИИ :-))

Link to comment
Share on other sites

Спомням си, че имаше и едно момче, племеник на съседите Ачмонек, но не се сещам как се казваше. Има няколко много весели епизоди около него :)

...Джейк:) Дето беше влюбен в Лин:)

Сериала е наистина голяма забава. Навремето се сещам че БНТ, така и не купи новите серии и така и не зная как завършва. За съжаление нямам ТиВи тука и не всеки пък мога да хвана, но ходя чат пат да го гледам по приятели:) Всички адски се забавляваме:):)

Link to comment
Share on other sites

За информация на цялата група /която си личи че не е информирана изобщо с малки изключения/ АЛФ за огромно съжаление се състои от САМО 4 сезона

 

В арена има прекрасно ДВД с целия втори сезон /без субтитри/

 

FindBg разполага с целия първи сезон и ТВ записи /гадни/ от втори. Подозирам обаче че с тях нямаме връзка...

 

Аз лично разчитам на най-доброто - DC++ където лека полека изнамирам 4-ти сезон

 

Лошото е че сериалът е рядкост в мрежата... Овации за този, който качи 2-ри сезон в арена

 

И един въпрос от мен - сериите, които качват в арена дублирани ли са? Защото дублирането е това, което ТОТАЛНО разваля сериала

Link to comment
Share on other sites

И един въпрос от мен - сериите, които качват в арена дублирани ли са? Защото дублирането е това, което ТОТАЛНО разваля сериала

 

 

Да дублирани са .. мм незнам на мене така повече ми харесват .. не съм свикнал без дублажа да го гледам а и гласа който озвучава самия ALF ... е доста добър и си ме кефи.

 

Да знам че е в 4 сезона .. за сега се качва .. само 1 сезон. Мммм мисля че по BTV пукат само избрани серии .. или просто така ми се струва :-) Ше имам грижата да потарся .. всички сезони и серии и да наметя каде да ги uploud-на :-) ама ми трябва малко време :D

Link to comment
Share on other sites

..... И един въпрос от мен - сериите, които качват в арена дублирани ли са? Защото дублирането е това, което ТОТАЛНО разваля сериала

И аз мисля, че дублажа придава особен чар на филма. За съжаление наистина по Националните телевизии (БТВ и бившата "Първа програма") са пускали само първите два сезона. Първият сезон е писан по книгата (не помня точно автора, но си спомням, че беше немец). Във втория сезон сменят шапката на серияла, което си е естествено, но там вече започва малко един по-особен "американски" хумор.

 

EDIT: Малко любопитна информация... За съжаление ето един скандал с Max Wright (Уили)

Link to comment
Share on other sites

Значи кое намерих нека да ги саберем на едно място :

 

Сезон 1 - в ArenaBG

 

епизод 1

 

епизод 2

 

епизод 3

 

епизод 4

 

епизод 5

 

епизод 6

 

епизод 7

 

епизид 8

 

епизид 9

 

епизод 10

 

епизод 11

 

 

Сезон 1 - в локалния

 

СЕЗОН 1

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Сезон 2 - за съжаление никаде го няма цял освен в ArenaBG

 

СЕЗОН 2 - DvD

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Сезон 3 - също го няма никъде целия

 

Сезон 3 - само 6 серии

Link to comment
Share on other sites

Значи кое намерих нека да ги саберем на едно място :

 

Сезон 1 - в ArenaBG

 

епизод 1

 

епизод 2

 

епизод 3

 

епизод 4

 

епизод 5

 

епизод 6

 

епизод 7

 

епизид 8

 

епизид 9

 

епизод 10

 

епизод 11

Сезон 1 - в локалния

 

СЕЗОН 1

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Сезон 2 - за съжаление никаде го няма цял освен в ArenaBG

 

СЕЗОН 2 - DvD

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Сезон 3 - също го няма никъде целия

 

Сезон 3 - само 6 серии

В http://torrents.linkos.bg/ всеки ден качват сериите, рипнати от БТВ.

Link to comment
Share on other sites

В http://torrents.linkos.bg/ всеки ден качват сериите, рипнати от БТВ.

 

Ммм да същото става дума и за арена-та :-) МНого са бързи .. до 18:40 вече е качен :-) и се сваля от над 1000 user-a :-) лудо сериалче .. така и немога да намеря още 3 сезон всичко ... някои да помогне ..

 

 

Къдя изчезнаха феновете на АЛФ :-)) Днес епизода беше много луд .. от сърце се смях :-) Още не е уплоуднат в арената, което ме учудва много ... :-))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...