Jump to content
BulForum.com

Сериалът " Battlestar Galactica "


Burkoff

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Това сериалче, много ме грабна за няколко дни изгледах 3сезона почти :)

Някой знае ли под това " И те имат план" какво стои? Това, че искат да намерият земята или тепърва ще разберем?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли под това " И те имат план" какво стои? Това, че искат да намерият земята или тепърва ще разберем?

+ да унищожат хората. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Според мен ако сега не спре серялът ще стане боза... 4 сезона се говори как търсят земята и балблабла ,еми намериха земята айде стига толкова докато сме с хубави спомени от него :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен ако сега не спре серялът ще стане боза... 4 сезона се говори как търсят земята и балблабла ,еми намериха земята айде стига толкова докато сме с хубави спомени от него :)

 

 

Няма да спре сега.И аз знам,че през 2009 ще има останалите серии на 4-ти сезон !

Link to comment
Share on other sites

Аз все не мога да го изгледам , трябва някой път да го сваля , но сигурно пак нещо ще стане , защото вече за трети път май не мога да го гледам както трябва ... вече ми се губи тръпката като съм гледал отделни части от него .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Според мен ако сега не спре серялът ще стане боза... 4 сезона се говори как търсят земята и балблабла ,еми намериха земята айде стига толкова докато сме с хубави спомени от него :)

Това, че сериала не е предварително сдъвкан и изплют и не е комерс и фенсървис автоматично лош ли го прави? Действително 2 и 3 сезон имаше много излишна тегавост обаче в противен случай героите щяха да си останат недоразнити. Иначе има и много по-слаби сериали естесвено че идеята се е изтъркала с времето, пак е по-добре от утимативната боза наречена 3-ти сезон на "Бягство от затвора". Освен това вече е късно да оставят сериала ако щяха да го оствят да го бяха оставили на 3-ти сезон последен епизод. Беше доста приличен завършек, но вече е късно. Ясно е, че какъвто и край да направят все ще има недоволни, но поне за мен сериала си е добър спрямо останалото Sky-Fi което или го няма или е напълно боза си е доста над средното ниво. Да има си много трески за дялане, но според мен си има и доста положителни страни - интересна идея, добри актьори поне в по-голямата си част, добри ефекти използвани на точните места, добра атмосфера която лесно се разпознава. Като цяло за мен си е доста добър сериала въпреки, че не сме видяли края на историята който си е доста важна като цяло по десетобалната бих му дал 7.5-8.0 естесвено с уговорката да не провалят много края.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Не се стърпяха да направят с новия епизод всичко по-заплетено, тежко, безизходно. Не се сещам за по-добър фантастичен сериал, откъм атмосфера, персонажи, игра, и реализация на до болка изхабената идея.

Link to comment
Share on other sites

Нещо изгубих нишката. Или по-лошо. Това не е Земята а някаква колония на антични силони и пак ще е търсят Земята като разберат, че това което са открили не е тя. Аз не се сещам за друго. Елън е 5-тия, и какво от това? По интересното ако Елън е петия какво е Стърбък? Или по-точно какво е в момента това което се представя за Старбък, защото онова умрялото което тя намери си е оригиналната Старбък.

Link to comment
Share on other sites

Нещо изгубих нишката. Или по-лошо. Това не е Земята а някаква колония на антични силони и пак ще е търсят Земята като разберат, че това което са открили не е тя. Аз не се сещам за друго. Елън е 5-тия, и какво от това? По интересното ако Елън е петия какво е Стърбък? Или по-точно какво е в момента това което се представя за Старбък, защото онова умрялото което тя намери си е оригиналната Старбък.

 

 

Много е вероятно Старбък да е смесица от богове, силони, хора, тенджери, тигани и т.н. Много го харесвах този сериал, беше ми любим. Превръща се в Боза :(

Link to comment
Share on other sites

Нещо изгубих нишката. Или по-лошо. Това не е Земята а някаква колония на антични силони и пак ще е търсят Земята като разберат, че това което са открили не е тя. Аз не се сещам за друго. Елън е 5-тия, и какво от това? По интересното ако Елън е петия какво е Стърбък? Или по-точно какво е в момента това което се представя за Старбък, защото онова умрялото което тя намери си е оригиналната Старбък.

 

Моето са спекулации, но вероятността да са истина е твърде голяма.

Който не иска спойлери да не чете нататък.

 

Това което намериха наистина е Земята. Първородната планета на човечеството. Нашата Земя. Подсказките с петното на Юпитер е солидно доказателство.

Имало е война, тотално унищожение. Всички са били избити. Оцеляват само сайлоните благодарение на машините за прераждане.

Понеже планетата е вече необитаема те я напускат и основават дванайсете колонии.

 

С една дума, всички колонисти са наследници на сайлоните.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

След кратко лирично/политическо прекъсване, се очерта толкова завързана развръзка.. уха... Няма по голям сериал в жанра.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

След 1 седмица е финалният епизод на сериала :cry Каква мислите , че ще е развръзката :rolleyes: На мен този сезон да си призная не ми хареса особено , но да се надяваме ,че последната серия ще е много интересна. Трябва да се случи нещо много неочаквано , за да е добър краят. Според мен или ще изкочат от някъде други хора (не сайлони) , или Буумър ще направи някъв саботаж , щото много се привъзра към Хера :P Определено ще е най-интересната серия досега. Сериалът ще ми липсва каквото и да си говорим ...

Link to comment
Share on other sites

Вмомента изгледах 13 серия от сезон 3

За мен сериялчето е много интересно въпреки че действието се развива доста бавно !!!

И сега разбрах от Fenix че 4 сезон е последният !!!

почнахго на шега филма но взе че ме плени нещо

Оценката ми е 9

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...