Jump to content
BulForum.com

Сериалът " Battlestar Galactica "


Burkoff

Recommended Posts

I dvata seriala sa si qki4ki no li4no men atlantis po mi dopada :)

 

Ахам :-) ами ... мене пък Галактика много си ме кефи :-)

 

ideq koga 6te se poqvi e17 v bg ?

 

Вече е излезнал :-) Епизод 17 (АренаБГ)

За превод .. Диян (sub.unacs.bg) ще се заеме .. само че трябва малко да почакаме, че е зает ... когато е готов превода, ще ви дам линка

 

Иначе активната тема за превода на сериала е ТУК

 

dX е да :-) но ... винаги имам едно НО :-) Ще видим колко ще го бъде Старгейт :-) :angry:

 

Провода е ГОТОВ

 

Battlestar.Galactica.S02E17.WS.DSR.XviD-LOKi

 

буквите за епизод 17

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Сезон 2 Епизод 18 (в ДАТА.БГ)

 

Субтитри за Епизод 18 Сезон 02

 

Специално за феновете на сериалър, новия епизод, който излезна днес го уплоуднах в дата.бг :))

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Епизод 19 Сезон 02

 

Субтитри за Епизод 19 Сезон 02

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За всички които гледат сериалът:

 

Утре 11.03 е последния 90 минутен 20 епизод на любимия сериал. Да видим какво ще стане. 3-ти сезон се очаква лятото на 2006 :-) Точна дата се още не са оповестили в сайта им ето го . Ами туй за сега :-)

Link to comment
Share on other sites

Ахх ... 2 сезон свърши :(((

Ето последния 90 минутен 20 епизод .. Епизод 20 Сезон 02 .

 

Субститрите са готови цък :-)

 

----------------

 

Информация за следващ епизод:

 

Трети сезон ще се състои от общо двадесет епизода.

Снимките започват през април, като самите епизоди ще бъдат

излъчвани в САЩ през октомври месец.

Всички актьори, изпълняващи главни роли, са подписали

договори за този сезон.

 

Засега сюжетът се пази в тайна, нека не си разваляме очакването :-)

 

Излъчване по американската телевизия SciFi - хх/10/2006

Очаквана поява в България - хх/10/2006 (да се надяваме)

 

----------------

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дръпнах го и го изгледах, най-приятно впечатление ми направи това че през повечето време има напрежение понякога неочаквани обрати не сипва като други сериали цялата информация смляна като за идиот. Друго което ми хареса, че втори сезон не завърши с така познатия щастлив край при който всичко се нарежда добре по някакви непонятни, нелогични и елементарно измислени причини. Добре направен с малко изключения повечето актьори си играят ролите досто добре. Въобще добре направен жалко, че има толкова време до 3-ти сезон

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах го и го изгледах, най-приятно впечатление ми направи това че през повечето време има напрежение понякога неочаквани обрати не сипва като други сериали цялата информация смляна като за идиот. Друго което ми хареса, че втори сезон не завърши с така познатия щастлив край при който всичко се нарежда добре по някакви непонятни, нелогични и елементарно измислени причини. Добре направен с малко изключения повечето актьори си играят ролите досто добре. Въобще добре направен жалко, че има толкова време до 3-ти сезон

 

Доста гадно да .. ама ще го дочакаме :-) няма как :-) Радвам се, че има фенове на галактиката :-) :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

За 1 седмица изгледах и 2та сезона на сериала,много ми хареса :punk С нетърпение очаквам новите серии през октовмри ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
За 1 седмица изгледах и 2та сезона на сериала,много ми хареса :punk С нетърпение очаквам новите серии през октовмри ;)

 

Радвам се че има :)))) фенове галактиката и аз е очаквам :-) с нетърпение .. само да се надяваме да не спрат АренаБГ че винаги там излизаше първо :-) :punk

 

ЛоЛ я виште тука

 

ТУК

 

Много готини с перфектно качесто !!!!

 

Лелел-Малее :-)

ЛоЛ :blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

мисля да хвърля едно око на т'ва сериалче, ама гледам че има и филм със същото име ... какво да гледам първо? свързани ли са?

Link to comment
Share on other sites

Начи първо гледаш филма...сериала започва от края на филма мн е як и филма и сериала!

Link to comment
Share on other sites

Начи първо гледаш филма...сериала започва от края на филма мн е як и филма и сериала!

 

това е приказка ,гледах първа серия но ми се струваше, че започва от никаде и нищо не се разбира

Link to comment
Share on other sites

много слаб сериал. с всеки изминал епизод действието става все по-принудено, сценариите за отделните серии са пълна боза (7-а просто изби рибата и беше черешката на тортата с неадекватното развитие на действието), персонажите са елементарни, актьорската играе е ... а бе, пълен леш.

... като идея нищо ново, но все пак още се "дълбае" в тази посока. някои постигат успех. тук обаче случая не е такъв.

яд ме е, че изтеглих и 2-та сезона. след 7-а серия просто ми идваше да делна цялата папка :lol: ... сега някак си ще го добутам, щото няма какво да се гледа (освен ако не предложите нещо).

та ... т'ва ми е мнението за сериала

 

п.п. ... иначе блондито е трепач :love

Link to comment
Share on other sites

Други предложения- Stargate SG-1, The 4400, The Inside, Tripping the Rift(или нещо такова) :)

 

мерси ... само където намирам последния (btw на него май му бях хвърли око преди време). другите ги няма

Link to comment
Share on other sites

http://movies.co.jp:8085/Serials/The.4400.(2004)/

Само първи сезон е качен. Вече започна 3ти. Иначе другите ги има на сървъра на гигабит.

 

мда, забелязал съм, че на ggbit-ския сървър има много повече сериали отколкото на еврокомския ... а абонатите на евроком, за разлика от техните, нямат достъп до него. интересно защо ли :blink:

Link to comment
Share on other sites

На гигабитския има повече сериали, защото под някаква форма е разрешен ъплоуда от всеки, който знае адреса, не за друго. Иначе за достъпа.. за да гледаш добре онлайн трябва да гледаш между 1 и 7 сутринта иначе е по-бавно и от .ко.джп :) По-бързо ще ти е да теглиш от арена или друг торент тракер примерно. Иначе сериали фул :) Ако The 4400 ти хареса бих могъл да ти "споделя" и другите серии. Всичко си е на ниво в това филмче. И наш'та пичка е супер сладурана :П

Link to comment
Share on other sites

мда, забелязал съм, че на ggbit-ския сървър има много повече сериали отколкото на еврокомския ... а абонатите на евроком, за разлика от техните, нямат достъп до него. интересно защо ли :blink:

 

Ами викам че пуснах тема за тоя сериал да .. го обсъждаме там а не в темата за Battlestar Galactica :-)) Нали така :-)

 

@samkijot - е за мене сериала не е много "СЛАБ" :-) както ти се изрази :-)

 

@scarred - Сериали колкото щеш .. нали .. опитвам се да пускам темички за по яките :-) сериали .. :-) Дано сте доволни де :)

 

Иначе да, на GGBIT-ския .. има доста повече качени сериали :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Какво е тва Battlestar Galactica [1x00] Season 01 - Deleted Scenes.avi в папката на първи сезон ?

 

Нещо като .. нулев епизод :-)) хубаво е да го гледаш и него :-) :)

Link to comment
Share on other sites

Сериала е уникално як!Изгледах двата сезона.И нямам търпение да излиза трети...

Как ли ще продължи след този уникален завършек на Season Two ? :)

 

EDIT:

Защо чак Октомври 3 сезон :(

Link to comment
Share on other sites

Излъчване по американската телевизия SciFi - хх/10/2006

Очаквана поява в България - хх/10/2006 (да се надяваме)

 

Аз имам данни, че ще започва на 21 Юли???

Има някакво разминаване в данните :D

Link to comment
Share on other sites

Според сайта на SciFi, следващата серия Home 2 ще се излъчи на 21 Юли, а отгоре в банера пише, че сезон 3 ще стартира на 6 Октомври. Кое ли е вярното?

http://www.scifi.com/battlestar/

 

Edit: Сега погледнах сезоните и се оказа, че тази серия е от стария сезон. Явно просто не е махната рекламката на сайта, което значи, че трябва да чакаме до Октомври.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...