Jump to content
BulForum.com

Сериалът " Battlestar Galactica "


Burkoff

Recommended Posts

Я да видим .. дали само аз съм фен на този сериал или има и други :-) :punk Вече продължиха пак 2 сезон и ства все по интересен :-))

 

30426.jpg

 

Сезон 2 Епизот 12

 

Следващия епизод е на 21.01.2006 и го очаквайте към 08:30 в арената :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Я да видим .. дали само аз съм фен на този сериал или има и други :-) :punk Вече продължиха пак 2 сезон и ства все по интересен :-))

 

30426.jpg

 

Сезон 2 Епизот 12

 

Следващия епизот е на 21.01.2006 и го очаквайте към 08:30 в арената :-)

 

 

 

Тема изпреварил съм те....ама ще помоля модераторите да не трият тази а мойта тема защото тази е по добре направена а и в мойта има само 3 мнения....

Link to comment
Share on other sites

опааа .... пргледах форума не е бях видял .. :( sorry ... Но все пак благодаря NightKiller !!! Филмчето е яко и ще е поддържам тая тема с всичко най-ново за него !!!

Link to comment
Share on other sites

Абе имам свалени филма Battlestar Galactica и 6 епизода от първия сезон ама не съм ги гледал още :)

Като гледам навсякъде го хвалят,така че може да го почвам :P

 

Мноо як сериал...добра реализация и перфектна история!!!!Много добри актьори и просто много заплетен сюжет мноо кефи сериалчето чакам с нетърпение следващия епизод....ама да знаеш преди да почнеш сериала гледай филма че да ти стане ясно!

10x за съвета :)

Link to comment
Share on other sites

Абе имам свалени филма Battlestar Galactica и 6 епизода от първия сезон ама не съм ги гледал още :)

Като гледам навсякъде го хвалят,така че може да го почвам :P

 

 

Мноо як сериал...добра реализация и перфектна история!!!!Много добри актьори и просто много заплетен сюжет мноо кефи сериалчето чакам с нетърпение следващия епизод....ама да знаеш преди да почнеш сериала гледай филма че да ти стане ясно!

Link to comment
Share on other sites

Абе имам свалени филма Battlestar Galactica и 6 епизода от първия сезон ама не съм ги гледал още :)

Като гледам навсякъде го хвалят,така че може да го почвам :P

10x за съвета :)

 

 

Повярвай ми изобщо няма да сгрешиш .. .. филчето е уникално .. няма много фантастика и е добре направен :-) the best :-) направо :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

хубав ли е сериала да знам дали да го тегля?участва ли някой по известен?

 

 

Ммм и питаш ... сериала си заслужава .. повярвай ми .. само че го започни от 1 сезон за да сванеш за какво става дума :-)

 

СЕЗОН 1 (за evrocom & ggbit)

 

Cast:

Edward James Olmos .... Commander William Adama

Mary McDonnell .... President Laura Roslin

Katee Sackhoff .... Lt. Kara 'Starbuck' Thrace

Jamie Bamber .... Captain Lee 'Apollo' Adama

James Callis .... Doctor Gaius Baltar

Tricia Helfer .... Number Six

Grace Park .... Lt. Sharon 'Boomer' Valerii

Link to comment
Share on other sites

Ахх ... пак свърши много интерестно епизода, и ще чакам другят .. ама много време :( на 28 чак ..

 

 

Е 4 дена не са мноо....а тоя епизод беше мноо добър майна....мноо здраво се врътнаха нещата и става все по интересно!

 

 

 

 

Епизода излезе свалете си го от арената!

Link to comment
Share on other sites

Ахх ... епизода е луд луд :-)) ето за непросветените

 

Епизод 14 Сезон 02 е естествено че трябва да се логнете с user-а си (АренаБГ)

 

Субтитри

 

Е 4 дена не са мноо....а тоя епизод беше мноо добър майна....мноо здраво се врътнаха нещата и става все по интересно!

 

Ммм .. радвам се че има фенове на това сериалче .. жалко, че са малко .. а филмчето си заслужава да се гледа. Има си и добър сценарии, държи винаги в напрежение :punk

 

Сезон 2 - от 01 до 13 епизод :-) - ЦЪК - ДаТА БГ

 

В момента ъплоудвам епизод 14 от вчера в ДатаБГ :-) И ще ВИ дам линка :punk в момента в който го сложа

 

2 сезон 14 епизод - в ДатаБГ

 

 

 

> mod note:

Burkoff, NightKiller, избягвайте пускането на няколко последователни (непосредствено едно след друго) мнения. Ако имате нещо да добавите, използвайте бутона p_edit.gif.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е15 Scar

Download

Субтитри

 

Нащо мъжко момиче трябва да се оправя с набезите на силонски пилот ветеран и с враждебна подчинена от черен произход, докато скърби за новото си гадже на Каприка. Дори и факта че баща му е шеф не помага на Аполо да топне чушлето.

Като цяло ми хареса епизода има екшън сред астероиди..

_

E16 Sacrafice

Download

 

Бозава серия с терористи и много застреляни. Разделяме се с един от главните герои защото е перманентно застрелян, но няма да ни липсва.

_

Е17 The Captain`s Hand

2/17/2006

_

Остават 5 серии до края на 2ри сезон. Сериала е супер и не ми се иска да свършва. Знаете ли дали ще има 3ти сезон !?

Link to comment
Share on other sites

Хванах ги от първи сезон.. по моя лично мнение сериала става само за кофата..

Не знам какво толкова му харесвате..

Stargate Atlantis rule :punk

Stargate SG1 и той е за кофата :P

Link to comment
Share on other sites

Emi tolkova ni haresva. Istoriata e super, epizodite sa raznoobrazni, personajite sa interesni, ek6un, atmosfera vsi4ko si ima, postoqnno si v naprejenie i 4esto si iznenadan ot razvitieto. Na momenti e tolkova realen 4e zabravq6 4e gleda6 scifi, nqma grozni izvunzemni :allien :ghost :ph34r: :online2long: :santa: ili lazeri i podobni :starwars: . Suzdava use6taneto 4e gleda6 film a ne serial. Kvi sa tia otsujdaniq edno kum giotori 'tva za kofata , tva rule, tva za kofata, tva rule,tva za kofata , tva rule, tva za kofata, tva rule"

Link to comment
Share on other sites

Хванах ги от първи сезон.. по моя лично мнение сериала става само за кофата..

Не знам какво толкова му харесвате..

Stargate Atlantis rule :punk

Stargate SG1 и той е за кофата :P

Гледах първо Атлантиса и не ми хареса отначало, но постепенно ме зариби. После изгледах всичко от SG-1 и определено SG-1 е в пъти по-разнообразен и смислен от Атлантис. Героите са по-различни и определено по-добри. Но всеки с вкусовете си..

Link to comment
Share on other sites

Мога да кажа само, това че Battlestar не е с много добър сюжет нито пък е от добре изпълнените като реализация проекти, но все пак има нещо зарибяващо. Може би, това че от доста време не бях срещал сериал, който да е леко заангажиращ и на места интригуващ. Като цяло е боза, но ако искам да се поотпусна след тежък работен ден си пускам някоя част от туй сериалче :D

Link to comment
Share on other sites

Хванах ги от първи сезон.. по моя лично мнение сериала става само за кофата..

Не знам какво толкова му харесвате..

Stargate Atlantis rule :punk

Stargate SG1 и той е за кофата :P

 

dX всеки с мнението си :-) аз пък смятам че Stargate Atlantis не струва :-)) :punk Всеки с вкусовете си :-)

 

*****

 

Mepk - мерси за информацията :-) Всеки момент ще излезне превода за 16 епизод. Ако има навити, ще направя всичко възможно да кача някой епизоди от 2 сезон в Дата.бг :-) че тая АренаБГ много хора не е обичат :love

 

*****

 

WhitE_GhosT - да видим как ще завърши, дали ще намерят най-после пътя към Земята :-) ;)

 

--------------------------

 

2 сезон епизод 16 (в дата.бг + СУБ)

 

-------------------------

 

Нещо интересно, яко и ново :-) Saundtrack-а към филма (сезон 1). Винаги съм искъл да имам тези парчета, и те вече са факт - ТУК :punk :punk :punk :punk :punk :excl:

Link to comment
Share on other sites

dX всеки с мнението си :-) аз пък смятам че Stargate Atlantis не струва :-)) :punk Всеки с вкусовете си :-)

Че ти сам ми каза че не си го помирисвал дори Stargate Atlantis..

Айде да изказваш лично мнение, а не да говориш напук.. а? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...