Jump to content
BulForum.com

Цеко Сифоня


DELUXe

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Тази вечер щяло да има нов хит. Някой да пуска кабела от ТВто и искам КАЧЕСТВО! :D

 

Дам Цеко направи дългоочаквания доет с Мадоня.. На Мадоня повреме на песента и артистичното отклонение и изкокна едната.. както Цеко би казал "цицка" :D Давайте ТВ рипа :music

Link to comment
Share on other sites

Цеко Сифоня е хита на сезоня!

Не помня колко пъти днес му гледах клипа ама знам, че са повече от 50 :)

Направо кърти асфалта и Любо Нейков фараона е велик с неговата прсоловута реплика "На Колинеееее!"

Краси Радков е може би най-успешния актьор(и Нейков е мощен), ама Виктор Калев напоследък не ми допада - беше много готин преди като беше ливайн и айнщайн - дет танцуваше флашденс.

 

BTW някакво инфо имате ли, защо Никито не играе

Link to comment
Share on other sites

За всички фенове очаквайте днес новото появяване на MC Фараона :P

Тоя днеска беше уникален. Слави-то направо да не беше ставал както е на колинйееее :woot.

Link to comment
Share on other sites

Тази новата песен много не ми хареса ... не ми харесва и това , че мелодията е една и съща . Може да си направят труда да я променят малко или пък да направят изцяло нова .

Link to comment
Share on other sites

Абе вярно ли е, че е имало едно предаване с МсФараона, кадето някаква мадама му е правила вятър с някво ветрило ?

И защото съм фен на МсФараона :punk намерих текста на неговата песен.

 

Кой не знае, кой не знае, кой не знае МсФараооона.

И кво кат няма парно, е кво като е зима, МсФараона супермен съм разберима. И шапката и шала събличам и кужуха,

нека да е хладно, най обичам да му духа, зиме МсФараона топли като волна. Мацо не ми възразявай,гат остата ти е

пълна. А за оня пък от Враца, дето гарга не каца, ще му кажа дебело, хои се гръмни на село. Пзнаваш ли ме ти,

МсФараона, студентски град е моята ерогенна зона. Искаш ли да опиташ, няма не не и не,падай пред мене - НА КОЛЕНЕ!

Любовта е отрова, ебати тъпата свалка, при МсФараона любовта е близалка.Искаш ли да опиташ, няма не не и не

падай пред мене - НА КОЛЕНЕ! Кой не знае, кой не знае МсФараооона. За ко ми е да съм депутат или министър, аз съм

МсФараона и си праа квот си искам. Неам нужда от синя лампа на колата. За тая мацка мазно си свали полата.

Защот съм от червен бряг, и съм специален и моа съм да знаеш, че 100% натурален. За Сифоня от Враца дето гарга не каца

ще му кажа дебело, хои се гръмни на село. Познаваш ли ме ти, аз съм МсФараона и студентски град е моята ерогенна зона.

Искаш ли да опиташ, няма не не и не, падай пред мене - НА КОЛЕНЕ! Любовта е отрова, ебати тъпата свалка, при МсФараона

любовта е близалка. Искаш ли да опиташ, няма не не и не, падай пред мене - НА КОЛЕНЕЕЕЕ! Кой не знае, кой не

знае МсФараооона.

Link to comment
Share on other sites

Абе вярно ли е, че е имало едно предаване с МсФараона, кадето някаква мадама му е правила вятър с някво ветрило ?

Дам , вярно е , това девойче беше почти голо : с едни ботушки , прашки и едни звездички на ци**** :)

Link to comment
Share on other sites

Дам , вярно е , това девойче беше почти голо : с едни ботушки , прашки и едни звездички на ци**** :)

Добринка... :love

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
abe kade e batko be ? ....

"Еййй верно бе ... къде е батко бе ?" :wacko: Станиславчо и той е готин :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...