Jump to content
BulForum.com

Ninja traing camp


ABIDE

Recommended Posts

http://video.google.com/videoplay?docid=-8947518926298275439

 

Скибайте ги тея кви са нечовеци. :blink:

Не твърдя, че от тях ще станат каквито и да е нинджи, ама акробати - определено! Добри маймунджулъци правят :D

Link to comment
Share on other sites

или аз нещо не правя като хората.. или гугъла не ме харесва..

"Thanks for your interest in Google Video.

 

Currently, the playback feature of Google Video isn't available in your country.

 

We hope to make this feature available more widely in the future, and we really appreciate your patience. "

Link to comment
Share on other sites

Това googlevideo определено иска още работа.

Да не говорим, че като заредя някое филмче и по-късно пак го отворя се зарежда наново...

Link to comment
Share on other sites

Преди да гледам филмчето мислех че движенията от POP са невъзможни.Ама след кото ги видях тия :confused явно не е така... Особено ме впечатли онова с катеренето по стената направо изрудско

Link to comment
Share on other sites

Мен най много ме кефи оня пич дето си докосва пръстите на краката във въздуха :confused още не мога да повярвам че е възможно при положение че не отскача от трамплин

 

за справка 1мин. 10 сек.

Link to comment
Share on other sites

дето се качиха 3-4 метра по стената беше най якото ;)

 

Пфффф всичко бешеее супер яко майна.И аз искам да мога така :rolleyes: Ама като се замисля аз го мога бе :woot :laughing: Ахаххаххаха.Т'ва се иска няква...извън земна сила и много много ама много трениране :rolleyes:

 

I ako nqkoi mi kaje kak sa kazva taq pesen shte sum mu mn blagodaren :confused

Гледай малко :)

Guano Apes - Open Your Eyes
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Уал, тия ме утрепаха направо. Тва беше много готино. Ех да имаше и в Плд един подобен център за разни акробати или нещо такова поне, ама май няма кой да направи такова нещо :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

да бе да нинджи.... :lol: най обикновенни акробати са.гледал съм как 15 годишни момиченца ги правят същите тия неща в една зала до гребната......така че има го и в пловдив ама му викат гимнастика.... :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е да ги видя тия 15 годишни момиченца как тичат по стена или пък как се държат за лост с две ръце в хоризонтално положение :)

Link to comment
Share on other sites

I na mene! lol tei sa neveroqtni!!! prosto nqmam dumi!!! men nai mi haresa momenta v koito zastanaha horizontalno na racete si za losta .....aide varveneto po stenata ili pak karatekite sa mo taka no tva be6e...predstavete si kakva sila i trenirovki se iskat za da moze6 da go napravi za da ti izdarzat racete!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа този линк е за сваляне на линк към видеото :)

 

Иначе номерът, дето се държат хоризонтално на лоста е супер невъзможен! Тука трябва да има нещо скрито-покрито :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...