Jump to content
BulForum.com

Да кажа ли на родителите ми???


Да кажа ли на родителите ми???  

164 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да бе да, то това е мандра за пари, а букмейкърските къщи са притежание на идиоти :D

амчи то точно тва е системата - отваряш къща за залагания на каквато си искаш тема и почваш да ловиш шаранчета. ако не идват сами - създаващ си, като им внушаваш постоянно. че друг начин за сбъдване на мечтите им (хубаво е преди това да оформиш и мечтите подобаващо - да речем да са основно от три думички "пари, коли, жени" или "пари,коли, мъже", за да не се обиждат феминистките и гейовете) освен да си дават парите при тебе НЯМА. и тогава има 99% вероятност да си върнеш вложеното и дори да спечелиш. хубаво е да измислиш и някоя убедителна теория на вероятностите, за да обясняваш лесно защо на някои хора и от 1000 опита все им се пада неуспешния 1%, ама добре че са те за да правят статистиката реалистична.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Това, за което говоря наистина е така, а 1% включва вероятността, когато парите ти свършат. Системата е елементарна и е за рулетка. Единствения й недостатък е, че залагайки примерно 800 лв, можеш да си отгоре само два, но с малко късмет...

Тук можете да видите някои ситеми...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!!!

Имам нужда от вашия съвет относно един проблем.Играх еврофутбол и загубих почти цялата си заплата,която изкарах през лятото.Сумата,която проиграх е в размер от около 350 лв.Останах със скроммна сума от 60 и сега се чуда какво да права:(((

Трябва ли да кажа на родителите ми според Вас,искайки им пари да играя отново и да се опитам да избия.Всъшност играя на удвояване 5,10,20,40,80,160....(на по един мач)и проблема дойде от там,че нямам пари за друг залог.Какво да правя според Вас...да пробвам с малки суми да избивам лека полека или пък да кажа на баща ми и майка ми с надеждата,че ще ми помогнат финансово или пък да ги прежала тея пари и тва е.....

Съжалявам ако съм объркал раздела,но ми се струва,че тук ще получа най-адекватни отговори.

Моля не затваряйте темата,защото ми пуши главата вече.

 

Аз бих ти казал да пиеш една студена вода. И да спреш да черпиш Божков или там който има пръст във еврофутбол. Престани да играеш и работата ще се оправи. Това е напълно сериозно. Ако не са такива като теб еврофутбол ще замре. Аз играх два три пъти но от както грандове като РЕАЛ и Манчестър и Арсенал ме хлъзнаха леко казано вече не стъпвам в букмейкърски клуб

Link to comment
Share on other sites

Това, за което говоря наистина е така, а 1% включва вероятността, когато парите ти свършат. Системата е елементарна и е за рулетка. Единствения й недостатък е, че залагайки примерно 800 лв, можеш да си отгоре само два, но с малко късмет...

Тук можете да видите някои ситеми...

Тая система кой знае колко народ е разорила, недей я рекламирай, как можеш да печелиш безкрайно след като казината имат лимит за залога, който не е повече от 2-3к лева в най-добрия случай... Може да ти излезе да кажем червено 16 пъти, а ти да слагаш на черно, тогава какво правим ? Сметни 2 на 16та степен колко е ;)

Ще вземат да се нароят още такива теми, ти ще си виновна :)

Link to comment
Share on other sites

Преди виках ЕФУ РУЛЗ....,но ся съм на мнение ЕФУ СЪКС:)))

 

ай сектир ... аз няма да съм спонсор на "черепа" повече.Не съм играл от 20 декември някъде....;)Тогава си направих последния залог.Тоест предния ден сложих 160лв,на следващия сложих 10 стотинки на джакпота и от тогава не съм играл

Link to comment
Share on other sites

И успя ли да спечелиш или пак загуби.

тва говара,че беше последният ми залог от 300-та лева...тоест 10,20,40,80,160лв,след тва 10 стотинки и айде...good bye efu;) :pirate

Link to comment
Share on other sites

тва говара,че беше последният ми залог от 300-та лева...тоест 10,20,40,80,160лв,след тва 10 стотинки и айде...good bye efu;) :pirate

Малко обърках времето. Мислих, че темата е по стара :). Ти си говорил за случая по които е темата. Аз си помислих, че след това пак си играл с 160 лева :bgrin:.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...