Jump to content
BulForum.com

Да кажа ли на родителите ми???


Да кажа ли на родителите ми???  

164 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Играй Реал - Осасуна 2-ка ;) Още не е свършил мача, може и да изкочиш :)

 

edit. 13 коеф. Осасуна са с 10 човека 60-та минута, може и X2 да го играеш, те тея куци пилета реал...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Не по добре не казвай на вашите, щото само ще ги ядосаш и разочароваш! А колкото до ефрофутбола, гледай на него като на забавление и не се оливай така! Постави си седмичен лимит на парите примерно 10 лв които да похарчиш за това и не ги надхвърляй... Аз така правя и не затъвам, а понякога си хващам и тва е... Не трябва да гледаш на ЕФ като на начин за забогатяване! Ако пък си оптимист пускай и суперджакпота с по 10ст и може и да забогатееш :)

Link to comment
Share on other sites

Играй Реал - Осасуна 2-ка ;) Още не е свършил мача, може и да изкочиш :)

 

edit. 13 коеф. Осасуна са с 10 човека 60-та минута, може и X2 да го играеш, те тея куци пилета реал...

 

Куците пилета изравниха :)

 

За всички, които плюят футболните залагания - ами не сте прави, това е чудесен начин да си вдигнеш адреналина още малко, докато гледаш мача... но както са казали хората никога не трябва да залагаме повече, от колкото сме готови да загубим :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!!!

Имам нужда от вашия съвет относно един проблем.Играх еврофутбол и загубих почти цялата си заплата,която изкарах през лятото.Сумата,която проиграх е в размер от около 350 лв.Останах със скроммна сума от 60 и сега се чуда какво да права:(((

Трябва ли да кажа на родителите ми според Вас,искайки им пари да играя отново и да се опитам да избия.Всъшност играя на удвояване 5,10,20,40,80,160....(на по един мач)и проблема дойде от там,че нямам пари за друг залог.Какво да правя според Вас...да пробвам с малки суми да избивам лека полека или пък да кажа на баща ми и майка ми с надеждата,че ще ми помогнат финансово или пък да ги прежала тея пари и тва е.....

Съжалявам ако съм объркал раздела,но ми се струва,че тук ще получа най-адекватни отговори.

Моля не затваряйте темата,защото ми пуши главата вече.

 

Така,ситуацията е сериозна-по-добре им кажи ;) но-ако си сигурен че ако залагаш по-по малки суми и си избиеш загубеното-направи го ;)

Link to comment
Share on other sites

Ауе ти си ламер и не мой да фаниш, тва не означава, че и другите не могат и е обирджийство.

 

Иначе неста недей им казвай, много ще ги разочароваш. Играй с по-малки суми и си ги избии. Аз по принцип играя с по 2-3 лева и си фащам понякога.

 

 

не знам дали да казваш на ваште,но Еврофутбол рулз. :lol:

 

 

Така,ситуацията е сериозна-по-добре им кажи ;) но-ако си сигурен че ако залагаш по-по малки суми и си избиеш загубеното-направи го ;)

 

Глупости, глупости, глупости...

Както вече се каза в тази тема, хазарта не е направен за да забогатее някой от играещите... Заебавай този порок докато е време. Много хора са си провалили живота по този начин. Сега си мислиш, че на теб не може да се случи, но пътя надолу е лесен и става все по-стръмен. Все едно дали ще кажеш на вашите... важното е ТИ какво мислиш да направиш след тази случка...

Link to comment
Share on other sites

Хм, не мога да не се радвам на всеобщите тенденции, като гледам каква хазартна треска ви тресе повечето. Добре, че все още ги няма масово кредитните инструменти на VISA и Mastercard (и добре, че на тези нашенци, които ги имат, няма да ги огрее за подобни плащания). Иначе просто не мога да мисля с колко щяха да затънат някои.

Off: За себе си се радвам, че съм "от другата страна на барикадата" - работя в компания, която е един от световните лидери за сигурни онлайн разплащания в хазартната индустрия. Ние сме посредника между крайния клиент и компанията, предлагаща хазартни услуги. Очевидно световните тенденции за масово харчене на пари за хазарт са наистина във възход, защото тази година прехвърлихме оборот от $1,000,000,000 (повече от някои банки). Да са живи и драви хазартно настроените личности по цял свят. :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!!!

Имам нужда от вашия съвет относно един проблем.Играх еврофутбол и загубих почти цялата си заплата,която изкарах през лятото.Сумата,която проиграх е в размер от около 350 лв.Останах със скроммна сума от 60 и сега се чуда какво да права:(((

Трябва ли да кажа на родителите ми според Вас,искайки им пари да играя отново и да се опитам да избия.Всъшност играя на удвояване 5,10,20,40,80,160....(на по един мач)и проблема дойде от там,че нямам пари за друг залог.Какво да правя според Вас...да пробвам с малки суми да избивам лека полека или пък да кажа на баща ми и майка ми с надеждата,че ще ми помогнат финансово или пък да ги прежала тея пари и тва е.....

Съжалявам ако съм объркал раздела,но ми се струва,че тук ще получа най-адекватни отговори.

Моля не затваряйте темата,защото ми пуши главата вече.

 

 

Ето ти една друга идея....спри със залозите!!!!Така се почва....губиш и после оле наливам та да избия...не избиваш и пак продължаваш с мисълта че все някога ще праснеш кьоровото ама няма и да стане....така се потъва много жестоко и няма излизане....след еврофутбола ще минеш на покер от там на ония машинките и глей кво става....шибана зарибявка която ти проваля живота!Не ме питай от къде знам личен опит и просто е ужасно....

Link to comment
Share on other sites

да,разбира се казвай на ваште!няма кой по-бързо,лесно и сигурно да ти покаже отде изгрява слънцето и как се спира(на време) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ето ти една друга идея....спри със залозите!!!!Така се почва....губиш и после оле наливам та да избия...не избиваш и пак продължаваш с мисълта че все някога ще праснеш кьоровото ама няма и да стане....така се потъва много жестоко и няма излизане....след еврофутбола ще минеш на покер от там на ония машинките и глей кво става....шибана зарибявка която ти проваля живота!Не ме питай от къде знам личен опит и просто е ужасно....

И не мога да разбера защо мислиш, че няма да ги избие? А пък и кво общо има еврофутбол с покера :blink: ?

Link to comment
Share on other sites

Ауе ти си ламер и не мой да фаниш, тва не означава, че и другите не могат и е обирджийство.

 

Иначе неста недей им казвай, много ще ги разочароваш. Играй с по-малки суми и си ги избии. Аз по принцип играя с по 2-3 лева и си фащам понякога.

НЕ говоря за Еврофутбол конкретно уе, не разбра ли?

Малки суми може и да печелиш,ама да не мислиш,че ша фанеш някога 350 лв. например?!Ако фанеш ми са обади!(да почерпиш).

Link to comment
Share on other sites

ми като са си твои пари не виждам кво общо имат вашите. иначе ако сте в близки отношения им кажи както си казал на приятелите си. но в никакъв случай не им искай пари за да залагаш. само ще си развалиш отношенията с тях. а и никога не залагай на хазарт пари, които нямаш. иначе тая система с удвояване на залога в същността си не е предназначена за спортни залагания, а за игри като блек джек и рулетка и други подобни, където има 2 възможности, които се основават изцяло на случайността или на собствените ти умения в играта и се базира на относителния факт, че от статистическа гледна точка не може безкрайно да се пада само едната възможност - да губиш . а колкото до хазарта по принцип - от него не печелиш пари, по-скоро е като хоби или развлечение или навик в който инвестираш пари. хазарта се играе заради тръпката от евентуалната печалба. и е предимно добро забавление за хората, които имат пари. не знам много случаи на хора, които се издържат от хазартни игри, макар че познавам хора които печелят редовно и доволни суми именно от футболни залози, но по правило поне 90 процента от печалбата се реинвестират отново в залози. :blink:

Link to comment
Share on other sites

И не мога да разбера защо мислиш, че няма да ги избие? А пък и кво общо има еврофутбол с покера :blink: ?

 

 

От къде мисля че няма да ги избие ли?Щот е така затва!!Питай всеки и ще ти каже че се губи повече от колкото се печели....а какво има общо покера ли?Ми че и Еврофутбола и Покера са комаржийски игри губиш губиш печелиш губиш всичко и затъваш!!!

Link to comment
Share on other sites

За комара има едно основно правило: НИКОГА НЕ ИГРАЙ, ЗА ДА ИЗБИВАШ!

Когато се залага сума, тя просто се отписва. Все едно си хвърляш парите на вятъра. Изиграваш си определената сума и спираш. Ако си хванал нещо-хубаво, ако не-здраве да е!

 

NeSTa_86, заложи на себе си щом искаш да си върнеш кинтите :)

Link to comment
Share on other sites

Моя сьвет е да кажеш на ваще и да спреш да играеш комар...Не сьм чел постовете преди мене..Обаче по добре им кажи и спри да играеш..Тва е наи доброто решение..Не се стреми да си вращаш квото и да било..По лошо ще стане!!!

 

УспЕх...

Link to comment
Share on other sites

Най накрая ще се обада и аз.Еврофутбола в Пловдив го основахме трима човека,единия от които съм аз.Разбери го добре ,че това е игра за забавление,а не за печелене на пари.7 години съм слушал едни и същи приказки на разни откачалки и в момента мач да не вида повече.

Моя съвет е не да се отказваш а да играеш разумно и за кеф 1,2 лева там да ти е интересна съботата и неделята дет се вика,но ако виждаш че не можеш така и те увлича за по големи суми,по добре имай воля да се откажеш напълно.И всички други тук ти дадоха правилни съвети също.Печалбата е за другата страна на бариерата от балами като теб.

Link to comment
Share on other sites

И ето, че Nesta_86 получи невероятните съвети от претрупаните от житейски опит 13 и 15 годишни хлапета...(аз като 17 годишен не се смятам за много мъдър, но все пак мисля, че имам доста по-правилен начин на мислене...)

Учудвам се, как е възможно някой да предполага, че от Еврофутбол се печелят пари ?!? :blink:

Ако беше така, нямаше въобще да съществуват тези стотици пунктове из цяла България.

 

Зарежи всякакъв вид хазарт, просто от това НЕ СЕ печели ;)

...и прочети още един път поуста на juji на предишната страница.

 

На родителите си, не е задължително да казваш, в случай, че мислиш, че сам можеш да се справиш с пренебрегването на този "спорт".

 

Съжалявам за случилото се.

 

А пък и кво общо има еврофутбол с покера

Докъде стигна светът... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

По-добре кажи на родителите си, но преди това се увери, че мсжеш сам да се откажеш от хазартните игри и не се опитвай да избиваш с нов риск.

Link to comment
Share on other sites

НЕ говоря за Еврофутбол конкретно уе, не разбра ли?

Малки суми може и да печелиш,ама да не мислиш,че ша фанеш някога 350 лв. например?!Ако фанеш ми са обади!(да почерпиш).

Имам приятел дет с 50 стинки фана 450 лева, така че не ми говори! Иначе аз кат фана ша дойда да ти са обада, обаче ти ша ма черпиш :P

ЕДИТ: Аз съм фащал най-много 75 лева, ако не вярваш в четвъртак ще ти донеса фиша :)

От къде мисля че няма да ги избие ли?Щот е така затва!!Питай всеки и ще ти каже че се губи повече от колкото се печели....а какво има общо покера ли?Ми че и Еврофутбола и Покера са комаржийски игри губиш губиш печелиш губиш всичко и затъваш!!!

Е аз кат почна на покер да си избивам парите понякога( ние в класа играем с по-скромни суми ) и почти винаги ги избивам! Зависи от човека и то късмета :) . А баща ми играе еврофутбол от сумати време, а не играе покер. Общото е само, че са комарджийски, пък и не е задължително да затъваш.

Link to comment
Share on other sites

пък и не е задължително да затъваш.

 

 

 

Всичко идва с времето....рано или късно ще загубиш ще се ядосаш ще искаш да ги избиеш няма да успееш късмета те напуска точно когато ти трябва продължаваш да губиш и накрая оставаш без нищо....

Link to comment
Share on other sites

Всичко идва с времето....рано или късно ще загубиш ще се ядосаш ще искаш да ги избиеш няма да успееш късмета те напуска точно когато ти трябва продължаваш да губиш и накрая оставаш без нищо....

Е то по тая логика 2/3 от хората трябва да са супер затънали, не всички губят. Тва, че някой го правят и го дават по филмите не означава, че винаги става. Аз познавам много хора, които играят и никой не е затънал до сега :D

Link to comment
Share on other sites

Е то по тая логика 2/3 от хората трябва да са супер затънали, не всички губят. Тва, че някой го правят и го дават по филмите не означава, че винаги става. Аз познавам много хора, които играят и никой не е затънал до сега :D

 

 

Мислиш че ги знам тези неща от филмите ли?Ох че си сбъркал друже....всички зарибени рано или късно губят...на всеки му идва краха просто трябва време....затва се откажете преди да сте се вманиачили щот след тва няма спасение!Ето ти примера....виж Неста изгубил си цялата заплата и ся се чуди къде да отиде да изгуби и парите който уж ще му върнат тази заплата....Неста не се обиждай човече ама си е така няма да успееш да ги избиеш най-много да потъниш още!

Link to comment
Share on other sites

Бахти! Тая тема стана "за" и "против" комара...

Има хора, които само с това си изкарват прехраната-професионални комарджии :) Ама я ги питайте колко пъти са затъвали и са се чудили какво да правят. Няма да говоря на посоки, а с конкретни примери.

Познавам само един човек, който наистина печели от хазарт. Но всъщност и за това не съм много убедена, че е така. Поне приятелите му твърдят, че в повечето случаи е отгоре.

Други обикновено са на нулата-ако хванат нещо, изиграват го и си остават с празни ръце.

Имам един познат, който е зарибен по хазарта от толкова години, че вече не им зная бройката. Последния път, когато го видях се беше побъркал. Дължеше солидна сума на видни господа и беше стигнал до там, че искаше да става жиголо в чужбина. Поне има нужните познати и връзки, за да отиде, "поработи" и се върне "невредим"...

От всички, които познавам няма някой, които да може да спре навреме! Набърбальокват се, избиват, пак влизат вътре, пак избиват, а като ги погледнеш, разбираш, че не знаят ден ли е, нощ ли е... Като влезнат в един цикъл и трудно излизат.

 

Nesta_86, наистина имаш някакъв шанс, когато залагаш малки сумички(2-3 лева), НО веднъж влезеш ли в такъв цикъл, ще излезеш много по-трудно, отколкото сега. Аз не си падам по хазартните игри. Това не означава, че не съм играла. По принцип няма нищо лошо в това да си пробваш късмета, но когато мислиш колко ще спечелиш, а не колко ще изгубиш, тогава вече става лошо. Запомни, че парите, които са джоба ти са тези, които имаш, а не тези, които евентуално би спечелил. :)

казах ти го преди, казвам ти го и сега-заложи на себе си и помисли как по друг начин да си върнеш парите, а ако не стане, просто си представи, че си бил някъде с приятелите ти и сте се забавлявали с тези пари. Така поне няма да те яд толкова много :)

Най-важното е, че не си жиголо в чужбина :)

Link to comment
Share on other sites

Мислиш че ги знам тези неща от филмите ли?Ох че си сбъркал друже....всички зарибени рано или късно губят...на всеки му идва краха просто трябва време....затва се откажете преди да сте се вманиачили щот след тва няма спасение!Ето ти примера....виж Неста изгубил си цялата заплата и ся се чуди къде да отиде да изгуби и парите който уж ще му върнат тази заплата....Неста не се обиждай човече ама си е така няма да успееш да ги избиеш най-много да потъниш още!

Е защо реши така :blink: ? Дай ми смислен отговор. Колко хора познаваш лично, които са затъвали? Неста инвестирай в еврофутбола :) Може и да спечелиш :D Не слушай NightKiller , той си мисли, че всички са обречени

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...