Jump to content
BulForum.com

Курсове по Английски език ...Къде?


THE-AGENT

Recommended Posts

Потърсих с търсачката и не намерих такава тем ...та искам да питам къде има курсове по английски език ...да се организират групи след Нова Година?Някой ако има каквато и да е информация да каже тук или да прати ПМ ще бъда благодарен ....Благодаря предварително ...

Link to comment
Share on other sites

Не ми трябват за Сат или Тойфел просто ми трябва курс на който да ходя ..за да не забравя езика ...че при нас след 8 клас ...въобще не се набляга на езика ...ма какво ти разправям ти знаеш ....

Link to comment
Share on other sites

Ти си в Руската нали? Ами с 8 часа на седмица и ако учиш вкъщи, не би трябвало да имаш нужда от курсове... На тия курсове само ша си губиш времето и парите и няма да научиш нищо повече от тва в училище... Ако решиш да се явяваш на сертификат, Тойфел или Сат тогава може, щото се учат по-специфични работи... Препоръчвам ти или да се откажеш или ако твърдо си решил поне да се явиш на някъв сертификат и да ходиш на курсове за него...

Link to comment
Share on other sites

Ти си в Руската нали? Ами с 8 часа на седмица и ако учиш вкъщи, не би трябвало да имаш нужда от курсове... На тия курсове само ша си губиш времето и парите и няма да научиш нищо повече от тва в училище... Ако решиш да се явяваш на сертификат, Тойфел или Сат тогава може, щото се учат по-специфични работи... Препоръчвам ти или да се откажеш или ако твърдо си решил поне да се явиш на някъв сертификат и да ходиш на курсове за него...

 

Да в Руската съм ...ами зависи от учителя ...на нас ни смениха даскала сега ..и тая Низамова сега много ме дразни защото тя ни дава супер глупости поне според мен ...и от 3 месеца даскало ...тя е отсъствала 5 седмици сигурно ...ако не и повече за последния месец сме имали 2-3 пъти английски ..

Ами да насочил съм се към тези тестове обаче не знам още точно кой ...така че за сега само проучвам работата

Link to comment
Share on other sites

Ами да насочил съм се към тези тестове обаче не знам още точно кой ...така че за сега само проучвам работата

Еми аз мога да ти предложа в училище Британика до централна поща!Сега в момента уча там.Супер яко е, говори се само на ингилийски, учителите са на ниво world class!Ето ти и сайта да видиш ако те устройва Британика!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Еми аз мога да ти предложа в училище Британика до централна поща!Сега в момента уча там.Супер яко е, говори се само на ингилийски, учителите са на ниво world class!Ето ти и сайта да видиш ако те устройва Британика!

Някой може ли да даде малко актуална информация за тези Британика и по-пресни впечатления? Че съм решил да си пооправя английския и се чудя на къде да се насоча. Предпочитам да използвам интензивните курсове.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм преподавател в Британика :P мога да ви дам малко информация, но за да не излезе като реклама пишете PM или звъннете на 62 42 60 / пишете на plovdiv@britanica-edu.org (преглежда се редовно и се отговаря ) или елате на място :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като съм преподавател в Британика :P мога да ви дам малко информация, но за да не излезе като реклама пишете PM или звъннете на 62 42 60 / пишете на plovdiv@britanica-edu.org (преглежда се редовно и се отговаря ) или елате на място :)

Аз на пощата писах вчера. Остава да си я проверя за отговора. Относно мястото къде точно се намира сградата?

 

Edit:

Още нямам отговор на писмото :(

Link to comment
Share on other sites

Училище Европа :)

Дам...чувал съм че е най-доброто.

Аз лично навремето съм учил в Евроелит и съм много доволен от всичко, затова ти препоръчвам да провериш как стоят нещата при тези двечките :D.

Успех, правиш хубаво нещо :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Потърсих с търсачката и не намерих такава тем ...та искам да питам къде има курсове по английски език ...да се организират групи след Нова Година?Някой ако има каквато и да е информация да каже тук или да прати ПМ ще бъда благодарен ....Благодаря предварително ...

 

Здрасти,

 

Препоръчвам ти следните :censored2: Преподавателите са веселяци с роден английски и със стабилен опит. Провеждат подготовки за различни тестове и сертификати.

 

Поздрави,

Б.

Link to comment
Share on other sites

Преди да препоръчаш, погледни темата от коя година е. В точка 5 от общите правила има следните изречения:

 

Не изравяйте безсмислено тема, която най-вероятно вече не е актуална, само и само за да отговорите на въпрос, зададен преди много време. Например...не е необходимо да давате съвет на потребител, задал въпроса си преди година, след като той самият може и да не е влизал във форума от тогава.

Правете сверка с датата на темата и последния пост в нея!

 

Постарай се да ги спазваш, защото някои хора са с постоянен мод-режим точно заради системни изравяния на многогодишни теми.

 

Едит: Първоначално затворих темата, но пак ще я отворя. Предполага се, че няма да има повече отговори на писалите преди години, а само въпроси за настоящи курсове.

Edit2: @w00x, дори и не бях цъкнал на линка. То вярно, че човек с първи и единствен пост трябваше да ме насочи да погледна, но в момента прибирам багаж, понеже ще заминавам за десетина дена и съм малко разсеян. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...