Jump to content
BulForum.com

May the BMW force be with you!


Бегемот

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
Аз ко бях на тоя с М-ката щях да му избягам на тъпото ченге.ВИЖТЕ КО СТАВА

 

Ся отивам да пошпора малко с мойто че луднах :punk

е,той пък все едно не го направи луд и хич не му избяга ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз ко бях на тоя с М-ката щях да му избягам на тъпото ченге.ВИЖТЕ КО СТАВА

 

Ся отивам да пошпора малко с мойто че луднах :punk

 

Леко си в грешка.Тва не е М-ка а е Z3 ;) Която е бая спортен модел :)

 

 

е,той пък все едно не го направи луд и хич не му избяга ;)

 

Да бе луд го направил.Дрън дрън.Кат попречиха на едното място на мотора и оня с БМВ-то кат дръпна ко стана?Мотора кат нашпори и го настигна :)

Link to comment
Share on other sites

Леко си в грешка.Тва не е М-ка а е Z3 ;) Която е бая спортен модел :)
Води се Z3 M Coupe.Ай да не спорим ся щото говорим за едно и също нещо

;) Чакай аз да съм в грешка за баварчето ? :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли от къде да го сваля този клип?

Ето ти още по хубав и по як

ОТ ТУК сваляй MPOWER.avi :punk Много маймуни се събрахме и все симпатични :punk

А шибаните мерцИдези могат само да на возат кат мулета

mercedes.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е мотора прави 0-100 ~ 3 сек и 0-200 ~ 5 сек, по аутобани естествено че ще го настигне. Аз ако бях на тоя в колата, 1 рязка спирачка и тоя с мотора щеше да се качи на предния капак ;) или поне щях да го прекарам през някакви ниви, ама трябва по-добра кола (например Лада) :)

Както и да е, филмчето е много добро, по-добро е от Get Away From Stockholm

Link to comment
Share on other sites

Mnogo trudno se biaga na takiva s motori mamicata im. Ama bavariata kurti napravo. Shoiofa e lud :punk

Обикновено който се качи на BMW полудява веднага и останалите участници в движението му се струват,като хора от по долна прослойка се едно са някви мърши да ти кажа и почваш да правиш слалом между тях.Не искам да засегна никой,просто който кара такава кола знае за ко стааа въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Обикновено който се качи на BMW полудява веднага и останалите участници в движението му се струват,като хора от по долна прослойка се едно са някви мърши да ти кажа и почваш да правиш слалом между тях.Не искам да засегна никой,просто който кара такава кола знае за ко стааа въпрос.

Slow down. Разбирам те че си фен, но бмв не е единствената кола, която може да ти вдигне адреналина.

Link to comment
Share on other sites

Slow down. Разбирам те че си фен, но бмв не е единствената кола, която може да ти вдигне адреналина.

При BMW няма думата Slow b0r3d.Бачкал съм в сервиз на BMW 4години и знаеш ли колко ми са смешни някви 19, 20 годишни пичлигари,които тук се оптват да ми говорят за някви ферарита,мерцидези и коли които са виждали само на снимки от нета и си фантазират,че много знаят,да не говоря че никога не са хващали гаечен ключ или отвертка.

Преди 4 дена си смених двигатела с 2000 ,сложил съм спортен филтър К&N,махнал съм Kick Down-а и когато си с масло като

ТОВА може да вкарваш оборотомера в червения сектор.BMW-тата всички са клокърски бройки ;)

Ако има някой който да ми оспорва да заповяда да се срещнем на пътя и може да заложим някой лев.Например отсечката Асеновград-Чепеларе,където казват че BMW-то не вървяло със задното предаване по завоите,ще му смачкам кифлата,макар че съм само със 160 коня под капака.

 

А на теб b0r3d най искрено ти пожелавам

в най скоро време да го смениш оня шибан форд с BAYERISCHE MOTOREN WERKE ;)

Link to comment
Share on other sites

При BMW няма думата Slow b0r3d.Бачкал съм в сервиз на BMW 4години и знаеш ли колко ми са смешни някви 19, 20 годишни пичлигари,които тук се оптват да ми говорят за някви ферарита,мерцидези и коли които са виждали само на снимки от нета и си фантазират,че много знаят,да не говоря че никога не са хващали гаечен ключ или отвертка.

Преди 4 дена си смених двигатела с 2000 ,сложил съм спортен филтър К&N,махнал съм Kick Down-а и когато си с масло като

ТОВА може да вкарваш оборотомера в червения сектор.BMW-тата всички са клокърски бройки ;)

Ако има някой който да ми оспорва да заповяда да се срещнем на пътя и може да заложим някой лев.Например отсечката Асеновград-Чепеларе,където казват че BMW-то не вървяло със задното предаване по завоите,ще му смачкам кифлата,макар че съм само със 160 коня под капака.

 

А на теб b0r3d най искрено ти пожелавам

в най скоро време да го смениш оня шибан форд с BAYERISCHE MOTOREN WERKE ;)

Първо нямам форд, а опел и пежо и за отсечката Асеновград - Чепеларе незнам какво толкова ще ти помогнат конете, при положение, че пътя е доста натоварен / поне 3 дена от седмицата се качвам на Пампорово / . Евентуалната разлика между мен и теб ще бъде не повече от 15 мин. Освен ако не си решил да скачаш някъде. Както и да е, жив здрав и корав просто идеята ми беше, че като не карам бмв не се чувствам по - малко човек от теб Василе :punk Иначе съм планувал ъпгрейд с 318 или а4, дано скоро реализирам идеята ;)

Link to comment
Share on other sites

Първо нямам форд, а опел и пежо и за отсечката Асеновград - Чепеларе незнам какво толкова ще ти помогнат конете, при положение, че пътя е доста натоварен / поне 3 дена от седмицата се качвам на Пампорово / . Евентуалната разлика между мен и теб ще бъде не повече от 15 мин. Освен ако не си решил да скачаш някъде. Както и да е, жив здрав и корав просто идеята ми беше, че като не карам бмв не се чувствам по - малко човек от теб Василе :punk Иначе съм планувал ъпгрейд с 318 или а4, дано скоро реализирам идеята ;)

Взимай 318i

и тогава на хулигана на аутобана ще му виждат само задната емблема и то за кратко :punk

 

(между другото по тоя път имам окло 150 000км. с кола и 60 000км. с мотор КАВАЗАКИ ГПЗ 550куб.)

Link to comment
Share on other sites

Ако има някой който да ми оспорва да заповяда да се срещнем на пътя и може да заложим някой лев.Например отсечката Асеновград-Чепеларе,където казват че BMW-то не вървяло със задното предаване по завоите,ще му смачкам кифлата,макар че съм само със 160 коня под капака.

 

Ха, изказа се ;) И аз съм фен на марката, но с голяма кола по тези завои с трафик няма да постигнеш добро време и 500 коня да е двигателя. Но с едно Пежо 205 GT или Fiesta XR2i 100%, дори с Fabia RS TDi ще дам по-добро време от бмв-то. Все пак говорим за натоварен път в който най-много ще ти трябва ускорение от порядъка на 0-100, малка кола, и лека жена до теб (като килограми) B) Сравни показателите и сам разбери защо ;)

 

с. Шипка - Габрово (прохода шипка) ~ 22 мин

 

Като имаш път натам - 0:00:00 - на разклона с.Шипка и прохода до табелата Габрово. B)

Link to comment
Share on other sites

При BMW няма думата Slow b0r3d.Бачкал съм в сервиз на BMW 4години и знаеш ли колко ми са смешни някви 19, 20 годишни пичлигари,които тук се оптват да ми говорят за някви ферарита,мерцидези и коли които са виждали само на снимки от нета и си фантазират,че много знаят,да не говоря че никога не са хващали гаечен ключ или отвертка.

Преди 4 дена си смених двигатела с 2000 ,сложил съм спортен филтър К&N,махнал съм Kick Down-а и когато си с масло като

ТОВА може да вкарваш оборотомера в червения сектор.BMW-тата всички са клокърски бройки ;)

Ако има някой който да ми оспорва да заповяда да се срещнем на пътя и може да заложим някой лев.Например отсечката Асеновград-Чепеларе,където казват че BMW-то не вървяло със задното предаване по завоите,ще му смачкам кифлата,макар че съм само със 160 коня под капака.

 

А на теб b0r3d най искрено ти пожелавам

в най скоро време да го смениш оня шибан форд с BAYERISCHE MOTOREN WERKE ;)

Иди работи в сервиз на Мерцедес или Ферари де!И ако ти си виждал само снимки,говори за себе си,а не на изуст!Успех в карането по отсечката!Мир! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ха, изказа се ;) И аз съм фен на марката, но с голяма кола по тези завои с трафик няма да постигнеш добро време и 500 коня да е двигателя. Но с едно Пежо 205 GT или Fiesta XR2i 100%, дори с Fabia RS TDi ще дам по-добро време от бмв-то. Все пак говорим за натоварен път в който най-много ще ти трябва ускорение от порядъка на 0-100, малка кола, и лека жена до теб (като килограми) B) Сравни показателите и сам разбери защо ;)

 

с. Шипка - Габрово (прохода шипка) ~ 22 мин

 

Като имаш път натам - 0:00:00 - на разклона с.Шипка и прохода до табелата Габрово. B)

 

Несъмнено и с Рено 5 ГТ Турбо няма се преставя никак зле бих казал. :) А иначе тва време за Шипка не е кой знае какво.Аз с баща ми и майка ми вътре в нащо Рено 5 ГТЛ 1400 кубика сме го зимали за 35 минути.При положение че баща ми е поне 100 кила(но му е леко тежък крака понякога ;) ) аз към 75 и маика и тя към 70.

Link to comment
Share on other sites

Несъмнено и с Рено 5 ГТ Турбо няма се преставя никак зле бих казал. :)

 

Разбира се никак няма да си зле най много да си на 10 мин. след мен

:woot Мисля че b0r3d ви каза най точно как стоят нещата и не се притеснявайте-" Ще се срещнем на пътя" ;)

Link to comment
Share on other sites

Разбира се никак няма да си зле най много да си на 10 мин. след мен

:woot Мисля че b0r3d ви каза най точно как стоят нещата и не се притеснявайте-" Ще се срещнем на пътя" ;)

абе много си забавен. нещо не помня да съм те виждал по републиканските ралита, където въпросните отсечки са разчистени от цивилни коли и нямаш възможност да убиваш невинни участници в движението. тогава времето се засича най-добре, независимо с каква кола си.

а по въпросната отсечка добре че аз не съм те засякал с джипката да та вкарам в скалите или да та топна в реката. много обичам псевдосъстезатели да ми секат завоите........

Link to comment
Share on other sites

а по въпросната отсечка добре че аз не съм те засякал с джипката да та вкарам в скалите или да та топна в реката. много обичам псевдосъстезатели да ми секат завоите........

Къв си ти ве :sick За кви убийства говориш , аре не ни занимавай с глупости :tongue Иди и са прегледай на доктор

Link to comment
Share on other sites

Ц-ц-ц...колко мъка има на тоя свят...

Вместо в тоя хубав сняг да отидете на полигона на гребната да направите някой дрифт, ръчна едно друго се занимавате с глупости. Истината е че БМВ-то предлага повече комфорт, може по пътя плд-софия да скъса гъзове, но на старт малолитражките са н1 ;) А заводския тунинг XR2i, RS TDi, заедно с доброто окачване, доста добре се държи по завои drive.gif

Link to comment
Share on other sites

Ц-ц-ц...колко мъка има на тоя свят...

Вместо в тоя хубав сняг да отидете на полигона на гребната да направите някой дрифт, ръчна едно друго се занимавате с глупости.

Дрифтовете вече ги направихме ама не на полигона, а на бул. България :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...