Jump to content
BulForum.com

May the BMW force be with you!


Бегемот

Recommended Posts

skoda fabia RS (1,9 TDI 130 h.p.) 0-100 - 6,9 sec.

 

е и?

можем да си вадим статистики и следващите два века. всеки си има мнение. който го кефи БМВ да си го кара, но не виждам защо това да му дава право да обижда останалите.

 

 

Не виждам да съм обидил някой :blink: .Да мен си ме кефи БМВ,за това си го карам.

 

 

 

 

 

 

1.9 TDI / 96 kW

 

 

 

310Nm при 1.900 оборота/мин

 

204 км/ч макс. скорост

 

9,6 сек 0/100 км/ч

 

6 скорости

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
Не виждам да съм обидил някой :blink: .Да мен си ме кефи БМВ,за това си го карам.

palec.gif :punk smiley_140.gif

 

 

Шкода фабия майна.Ако тряя да са качъ от BMW на шкода ,по добре да се самоубия

Link to comment
Share on other sites

Mен ме кефи новата 3-ка на БМВ минала през АЛПИНА 320d МАКС СПИЙД 238 км/н ел. ограничена

 

http://clubf1.net/forums/index.php?showtopic=13961

 

 

Само дето алпината не си струва парите, за тази цена можеш да си вземеш Е90 330д. ;) Иначе не е лоша де...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Е какво ми даваш линкове от някакви тунинг-спортни изпълнения. Аз говоря за базовите модели които се срещат по нашите пътища.

Ето нещо от последните години на хонда което 100% ще издуха нафтовата печка на бмв.

 

Това между другото е заводски тунинг...верно тунинг но заводски,а не като Мерцедес например Брабус и други такива фирмички да им развиват мизерните купена и моторчета за да може да се получи що годе нещо привлекателно за окото.....

Link to comment
Share on other sites

Само дето не можах да схвана какво толкова се дърляте ,вкусове и мнения болллллллл. Аз също сам за BMW но нямам нищо против и другите кошници ,преварнахте темата на човечеца в типично циганска

работа ,какво толкова почнахте да давате акъли кое е кола и кое не ,радваите се на живота и на това което карате пък ако ще и заз-ка да е аиде пиис .

Link to comment
Share on other sites

Само дето не можах да схвана какво толкова се дърляте ,вкусове и мнения болллллллл. Аз също сам за BMW но нямам нищо против и другите кошници ,преварнахте темата на човечеца в типично циганска

работа ,какво толкова почнахте да давате акъли кое е кола и кое не ,радваите се на живота и на това което карате пък ако ще и заз-ка да е аиде пиис .

 

Прав си ама си е друго да замениш заз-ката с баварец а?някой седмак....брухахаха

Link to comment
Share on other sites

http://free.bol.bg/djordje/speed.wmv

 

Ето ви едно филмче ... да видите възможностите на едно икономично дизеляче...

 

 

E90 320d

 

 

 

Edit: верно,че не работи линка вече. :( Иначе клипчето беше как тази 320ка прави 245км/ч по магистралата за Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

http://free.bol.bg/djordje/speed.wmv

 

Ето ви едно филмче ... да видите възможностите на едно икономично дизеляче...

E90 320d

 

Незнам къде е проблема но при мен линка НЕ работи. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ако ми кажете как се качва клипче в НЕТА ще ви покажа клипче за което БМВ феновете могат да се разцепят от густо. Аз също много се къртя. Една стара 3-ка прави една Супра на Драг за смях :devil . Но не знам как да го кача

Link to comment
Share on other sites

Прав си ама си е друго да замениш заз-ката с баварец а?някой седмак....брухахаха

 

Прав си няма спор :)

а м/у другото и аз имам едно много здраво клипче ,обаче в хит.бг неможе да се побере ,а дата-та незнам защо не ми го вади а уж го качи ????? странна работа

даите някое друго ftp кадето да го метна

Link to comment
Share on other sites

Прав си ама си е друго да замениш заз-ката с баварец а?някой седмак....брухахаха

Прав си стига да ти стика сухото за т`ва както и в последствие за поддръжката, а до тогава карай си зазката в студа по потник и се наслаждавай на студуващите по спирките :huh:

Link to comment
Share on other sites

Бях гледах едно време интервю с един известен разбойник в съединените щати (не помня името за съжаление) и като го попитаха:" Защо станахте разбойник и правите въоръжени обири на банки"?,той отговори така:

"Мечтата на моите родители,беше да стана свещеник :wacko: И наистина господ ти дава здраве и много други неща,но господ не ти дава БИ ЕМ Дабъл Ю"

Ааааааааааааааааа побърках са ,майна густо ми напрай :punk :punk :punk

колата е една за мен BMW,останалото е имитации

Link to comment
Share on other sites

аааааааа пичове стига сте ме дразнили бе.....качете някви изродии да се погордеем взаимно.

И помнете БМВ не е марка...БМВ е религия...!!!

Link to comment
Share on other sites

Бях гледах едно време интервю с един известен разбойник в съединените щати (не помня името за съжаление) и като го попитаха:" Защо станахте разбойник и правите въоръжени обири на банки"?,той отговори така:

"Мечтата на моите родители,беше да стана свещеник :wacko: И наистина господ ти дава здраве и много други неща,но господ не ти дава БИ ЕМ Дабъл Ю"

Ааааааааааааааааа побърках са ,майна густо ми напрай :punk :punk :punk

колата е една за мен BMW,останалото е имитации

 

Всеки с вкуса си. Разгледай ми профила. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Всеки с вкуса си. Разгледай ми профила. :rolleyes:

Профила ти е една грозотия,която си избрал,възможно най тъпия и грозен модел на ферари. :sick

То поне да беше сложил тестароса е 100 пъти по хубава,макар че е по дърт модел и не забравяй,че темата ни е за BMW.

Link to comment
Share on other sites

Профила ти е една грозотия,която си избрал,възможно най тъпия и грозен модел на ферари. :sick

То поне да беше сложил тестароса е 100 пъти по хубава,макар че е по дърт модел и не забравяй,че темата ни е за BMW.

 

И аз се радвам да те чуя. И ако става въпрос най-якия модел на Ферари е Ф40 надявам се няма смисъл да ти казвам защо.

Link to comment
Share on other sites

Какво ще кажете за едно от най-бързите БМВ-та 150i(сто и петдесет) на Hartge? :) 0-100 за 4.5 секунди.

 

Някой ако има клипче с нея нека го сложи тук.

 

Сектата на БМВ...

 

photo-450.gif

 

Момче, тая коруба е 5 литра двигател, 8 цилиндъра, 480 коня... Какво ми ги сравняваш с разни двулитражки.

Link to comment
Share on other sites

Уоу....майчеце мила....тва вдигна 240-260 за отрицателно време...кво беше т'ва турбо кво беше т'ва нещо....щех да получа оргазъм от кеф... :)

 

Ето тук ще оставя и аз едно клипче може би всички сте го гледали ама то си остава класика

http://info.datacom.bg/drane/Clips/BMW%20M...he%20Planet.avi

 

Имам и други ама нямам каде да ги кача. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...